Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Raid? Kasa?  (Read 8279 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #15 on: November 21, 2009, 07:26:18 AM »

w nic
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #16 on: November 21, 2009, 06:31:32 PM »

- zmiana bonusa za tytuł rzeczywiście "beznadziejnie sprawiedliwa"

- alchemię dopchałem do 90tki  i może nieco odsapnę na tych "manastonach" teraz  bo ostatnie 20p to kosztowało mnie kilkaset tyś w błoto prawie...

- gotowanie lepiej idzie i można co spożyć czasem, choć te zupki cienkie na razie..
  nie mogę się doczekać galaretek deserowych dających wypełnienie DPesem

Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #17 on: November 22, 2009, 07:21:22 AM »

Quote
Chodzi mi o zarobek przy jak najmniejszym wkładzie własnym
To faktycznie żaden craft dla Ciebie. No ewentualnie Alchemia, ale sporym wkładem własnym jest jednak bieganie za matsami. Kupować matsy się tylko na przecenach opłaca. ;P

W Aionie w zasadzie nie da się zarobić bez wkładu własnego. Najwięcej się zarabia na grindowaniu, ale w to inwestuje się czas i zdrowie psychiczne. ;D
Można też polować na world bossów (niektórych da się solować jak np. Klaw Queen). Dobry sposób na zarobek i fajne itemy, tylko, że bossowie mają respawn ok. 4h... i nie jesteś jedynym, który się czai. Do Kratii to w kolejki trzeba się ustawiać. ;P


Galaretki na DP są dopiero od experta (420p)... a wymasterować żaden craft nie jest łatwo (i już na pewno nie tanio).
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #18 on: November 29, 2009, 05:56:59 PM »

te galaretki z DP przydały by się do crafcenia właśnie...
bo ponoć doładowanie  DP podwaja szansę na crita w czasie roboty
- macie jakieś doświadczenia z tą opcją ?
Blii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #19 on: November 29, 2009, 10:22:06 PM »

Tak naprawdę co zauważyłem to największa kasa wpada z Enchu bo nawet z byle jakiego przedmioty trafi się ench lvl 20-26 a one wcale mało nie kosztują i teraz pomnóżcie to przez ilość przedmiotów zamienianych na Ench i macie calkiem calkiem sumke i do tego nie trzeba czekać długo żeby je sprzedać.

Bo sprzedawanie cienkich przedmiotów nie jest az tak dochodowe jak zamienienie ich na ench i sprzedanie.

Ale to tylko moja opinia.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #20 on: November 29, 2009, 11:37:58 PM »

Quote
bo ponoć doładowanie  DP podwaja szansę na crita w czasie roboty
I to jest właśnie wiara! Praktyka tego nie potwierdza, ale nadal istnieją wyznawcy tej prawdy. :D

A tak serio, to ściema jest. Ludzie robili wiele prób i DP na nic nie wpływa, no chyba że podnosi szanse o 0.0000001% i 1000 prób to za mało by odnaleźć prawidłowość... :P Najgorsze jest tylko to, że plotka swe korzenie ma w powerwiki czyli oficjalnym wiki Aiona. Wiki to prowadzone jest przez niewiadomokogo i tylko Ci ludzie mają uprawnienia by wiki updatować (co odbiega od założeń wikipedii - "Encyklopedia powszechna, pisana i edytowana przez wolontariuszy internautów w trybie on-line.").

Nie ma czegoś takiego jak cryty w leczeniu. To udowadnia, że gościu, który to pisał nie ma pojęcia o grze.

Ja staram się rozsiać inną plotkę. Żeby mieć większe szanse na cryta w crafcie, trzeba robić to nago przy świetle księżyca w pełni. Puście dalej. Może zostanę guru. :D


A mnie strasznie drażni, że u Brokera można wystawić tylko 10 itemów naraz. >.< Przecież za wszystkie płacę fee to po co ten limit?
Pages: 1 [2]
  Print