Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Premiera WotLK w Wawce  (Read 20120 times)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #15 on: November 16, 2008, 11:44:44 PM »

Dodatek jest absolutnie miodny. Dobiegam narazie dopiero do 71 lv, ale questy sa po prostu inne, ciekawsze, czasem powoduja wybuch smiechu. Jak chociazby jezdzenie pseudo czolgiem, i kasowanie nieumarlych, przy okazji zbierajac rannych zolnierzy z pola bitwy, ktorzy kozacko siedza jako pasazerowie czekajac na odstawienie do bazy. Lub wziecie wieznia w lancuchy i na smyczy zaprowadzenie do zleceniodawcy ;D .Respown zwiekszony bardzo, mimo, ze ludzi questujacych jest maaaaaaaaasa, to bez problemu mozna dopchac sie do delikwenta. Dzis zrobilem pierwsza instancje, Nexus, i moge powiedziec jedno- Wow rzadzi 8)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #16 on: November 17, 2008, 08:42:55 AM »

mi się te zółwie statki podobaja (wielki żółw, paka na nim, do tego kijek przed nosem żółwia i na końcu kijka marchewka) i morsy z turtlemountami:) Same morsy też wygladaja prześmiesznie, tak noskami ruszają :)

Albo nazwy questow - in wine lies the truth (in vino veritas, chociaz podejrzewam, ze gdyby bylo po lacinie, to malo kto by skumal zarcik)

Może mnie ta gra nie kręci, ale trzeba przyznać, że twórcy mają poczucie humoru - a że lore jako takiego nie ma, więc moga sobie historię i świat naginać wedle upodobania.

Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #17 on: November 17, 2008, 09:19:32 AM »

Z tym że lore nie ma to bym nie przesadzał. Oczywiście daleko tu do Tolkiena albo Howarda ale historia świata jest.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%9Bwiata_Warcraft
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #18 on: November 22, 2008, 12:21:14 AM »

Taki maly niusik.

http://gry.onet.pl/1866780,,wrath_of_the_lich_king_bije_wszelkie_rekordy,wiadomosc.html




Kabali
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 46



« Reply #19 on: January 15, 2009, 02:31:37 AM »

a song pisze,ze stal po poprzedni dodatek?[tzn.tbc jeszcze?] a ty przypadkiem nie nabiles jakiegos lvla na trialu w zeszlym roku;]? ,ale z Pro to sie nie bede spieral,pogrywam ponad rok ,i ciagle wiele odkrywam.pozdrawiam.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #20 on: January 15, 2009, 07:47:49 AM »

a song pisze,ze stal po poprzedni dodatek?[tzn.tbc jeszcze?] a ty przypadkiem nie nabiles jakiegos lvla na trialu w zeszlym roku;]? ,ale z Pro to sie nie bede spieral,pogrywam ponad rok ,i ciagle wiele odkrywam.pozdrawiam.

 Mam konto w wow ;) priesta na 66 levelu.. A wcześniej miałem konto z wysokolevelowymi postaciami drooda i huntera ;)
Pages: 1 [2]
  Print