Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: HK-51  (Read 8317 times)
Arkadia
Gość
« on: February 24, 2013, 05:30:27 PM »

Rozmawialiśmy ostatnio na TSie o queście na HK. Jedna z jego części wymaga współpracy drużynowej, tzn im więcej ludzi tym lepiej. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany przyłączeniem się, powinien zrobić najpierw dwie pierwsze części zadania, tzn:
- udać się na w Sekcji X do Brena (stoi obok robota medycznego w tej części mapy, gdzie jest area),
- wejść na pokład Fatality, tamże,
- polecieć na Theoretike, zdobyć  HK-51 schematics.
Ta część to Heroic 2 ale można ją zrobić w jedną osobę.

Po wykonaniu tej części następuje najbardziej nużąca, znajdowanie kawałków HK na planetach:
- HK AI regulator – Coruscant – Jedi Temple ruins
- HK chassis – Taris – Endar Spire crash site
  HK primary transistor – Tatooine – Outlaw’s Den (do kupienia u vendora)

 Tutaj właśnie potrzebna jest duża ilość ludzi aby szybko to wykonać. Dodatkowo trzeba mieć jednego alta po stronie Sithów na Dromund Kaas:
- HK motivator – Dromund Kaas- Dark Temple Grounds

Dwa pozostałe komponenty są do zdobycia w FP:
- HK Weapons Protocol – The False Emperor flashpoint (normal mode)
- HK Loyalty Chip – (The Foundry/Maelstrom Prison Flashpoint Hard Mode)

Myślę. że w ciągu tygodnia ustalimy termin, może następna sobota? Zainteresowanych proszę o kontakt tutaj bądź w grze. Jeżeli będziecie potrzebowali pomocy z początkową fazą, dajcie znać.

BTW questa robi się raz dla maina, altom można go kupić za 1M kredytów.

UWAGA: Quest dostępny dla mających subskrypcje. Reszta musi go kupić za Cartel Coins.

DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #1 on: February 24, 2013, 06:23:48 PM »

Dodam coś od siebie, cały quest łącznie z ostatnią częścią czyli ponownym wejściem na wrak okrętu na sekcji x, można wykonac solo, chociaż to nudne i dłużej trwa, co do zebrania części HK po stronie imperium, to w każdej chwili możecie poprosic ludzi z Twierdzy po stronie imperium, na pewno ktoś pomoże w szukaniu.
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #2 on: April 30, 2013, 11:45:58 AM »

Ja zrobiłem niestety 2 dni temu.
I mała przestroga. Po odblokowaniu HK dostajemy paczkę Bound to Legacy z zapasową zbroją do HK-51. Nie otwierajcie jej bo się już nie da przesłać tych części Boundują się.
Po odblokowaniu HK-51 z Legacy na alcie, robot ma oczywiście bieżący lvl postaci, ale niestety ma zbroję na 50 lvl i nie działa na nim ta zbroja (stąd ta paczka, której nie należy otwierać tylko przesłać do alta). Ja oczywiście wiecie co zrobiłem ;)
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #3 on: May 02, 2013, 11:15:52 AM »

Jaki ma lvl HK teraz, dalej 50 czy juz 55?
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #4 on: May 06, 2013, 11:20:43 AM »

Jak każdy companion ma lvl taki sam jak Ty ;)
Szmaty ma na 50
Pages: [1]
  Print