Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: [Order] Bastion Stairs 2009-01-24  (Read 5857 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: January 22, 2009, 08:30:32 AM »

Witam.

 W sobotni wieczór (21:00) planuje zorganizować wypad do Bastion Stairs.  Zapisy na forum, bądź whisper ingame przed startem. 

 Minimum rank 32. Dla healerów 30.   Serdecznie zapraszam.

 Wypady organizujemy po to by pomoc młodszym rankiem zebrać części seta Bloodlord. Jak wiadomo, nie każdy może wstać nad ranem by farmic keepy, a gdzieś ubrać się trzeba.

 Xabbu.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #1 on: January 22, 2009, 09:13:06 AM »

Ja bardzo chetnie moim 30 rank Bright Wizardem. Moze do piatku wbije 31, moze sie uda :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: January 22, 2009, 10:20:17 AM »

Jeśli potrzebne wsparcie to i ja na prawą/środkową część mogę się przejść.

Aczkolwiek w tej chwili priorytetowe są dla mnie Krypty/Tunele. Jeszcze 4 części sentinela zostały do zdobycia. Xabbu, nie wiesz nawet jak mnie ta Twoja 40 cieszy ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: January 22, 2009, 10:25:59 AM »

Jeśli potrzebne wsparcie to i ja na prawą/środkową część mogę się przejść.

Aczkolwiek w tej chwili priorytetowe są dla mnie Krypty/Tunele. Jeszcze 4 części sentinela zostały do zdobycia. Xabbu, nie wiesz nawet jak mnie ta Twoja 40 cieszy ;D

:D  Siem domyślam ;) Dzieki... Tam tez się w końcu wybiorę...

 Mam całego Anihillatora już od bardzo dawna.  (tak tak spać nie mogę po nocach) ale bardzo chce pomoc wygirowac młodszych, bo i oni w końcu wpadną na t4 orvr i każdy item się przyda.
 No i przy okazji zbieram graty na fragmenty na przyszłość.

 High End  eh..  To moja pierwsza postać na max ranku w Twierdzy w jakiejkolwiek grze..  Raawr ;) ale cieszy.

 13 days played trwało wylewelowanie jako Pure Healer build.

 Dajcie znać Tarell i jej bliskim kolega ingame.. Oni tak rzadko zaglądają na forum, a ja nie wiem czy uda mi się wpis zrobic ingame do soboty..  Oni tez mogli by się wybrać.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: January 22, 2009, 10:54:52 AM »

No ja całego Annihilatora miałem już w zeszłym roku (teraz już tylko kradnę gold bagi, w banku leży 5...), ale założę go dopiero za jakieś 2-3 dni (80% do 33 rr zostało). Wtedy będzie mnie łatwiej przy zyciu na Kryptach/Tunelach utrzymać :P
Sentinela się uzbiera, do LV się pójdzie, może w tzw. miedzyczasie wyciągnę rr na 40-41, żeby założyć najłatwiejsze do zdobycia kawałki Conquerora.

A co do levelowania innych - zawsze chętnie pomogę. Szczególnie na dungeonach/instancjach/PQ.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #5 on: January 22, 2009, 11:28:52 AM »

To tym razem spróbuję dołączyć na bank. Tak żebyście mnie nie zrobili w gobosa jak ostatnio  ;)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #6 on: January 22, 2009, 11:46:39 AM »

Oczywiscie bede ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: January 22, 2009, 12:37:18 PM »

No i super.  Z aliantami sie zagada, ktos z gildii jeszcze na pewno się dołączy i idziemy czyścic bs.   Znajdę chwilkę to opisze ten dungeon i co można w nim spotkać a i znaleźć.

 
Rainman
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #8 on: January 22, 2009, 01:19:52 PM »

Ja również postaram się dołączyć. To moja 1-sza 40-ka, a jako, że grywam późno, to być może jedyna okazja na zebranie jakiegokolwiek seta w większej niż 2 części annihilatora ilości. Jedyny problem to taki, że na 100% nie będzie to 21, ale może ida się 21.30. Zgłoszę się w grze w razie czego.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #9 on: January 22, 2009, 01:30:27 PM »

Ja bede juz po 20.00 :)
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #10 on: January 22, 2009, 01:36:42 PM »

O ile uporam się z różnym dziadostwem do zrobienia na niedzielę i pojawię się w grze, to również z miłą chęcią wezmę udział, tym bardziej, że mam tylko 3 wardy i przydałoby się ze dwie części BL zdobyć i w spokoju łazić na warpblade'y i sigmar's.

thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #11 on: January 23, 2009, 03:33:32 PM »

chetnie wybiore się do BS po http://www.wardb.com/item.aspx?id=656374  ;D
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #12 on: January 23, 2009, 04:31:58 PM »

Song >> zaglądam tu często ale niewiele pisuję  ;)

Jeżeli tylko nie wyskoczą inne plany weekendowe to z pewnością pojawie sie na ten wypad. Nie wiem czy ten set jest mi niezbędny, bo mam 4 czesci annihilatora i ciągle poluje na czapeczke,ale chetnie pozwiedzam sobie bo widziałam tylko część BS.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #13 on: January 23, 2009, 04:42:38 PM »

To zapraszam w sobotę o 5 rano wstajemy zeby troszke pofarmic keepy ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: January 23, 2009, 05:22:23 PM »

Song >> zaglądam tu często ale niewiele pisuję  ;)

Jeżeli tylko nie wyskoczą inne plany weekendowe to z pewnością pojawie sie na ten wypad. Nie wiem czy ten set jest mi niezbędny, bo mam 4 czesci annihilatora i ciągle poluje na czapeczke,ale chetnie pozwiedzam sobie bo widziałam tylko część BS.

 Mozna tam znalesc cos takiego ;)

http://www.wardb.com/item.aspx?id=656383
Pages: [1] 2
  Print