Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: [Order] Sunrise I greet you, the beauty of your light  (Read 5818 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: February 10, 2009, 09:12:11 AM »

so warm and tender was never the night
In tears I see you, the last time it will be
so give me your blessing, I'll meet my destiny.

Candlemass, At The Gallows End

Tym samym otwieram nowy rozdział historii o porannym zdobywaniu keepów w T4 przez Twierdzę :)
Nieuchronnie zbliża się moment, kiedy mój WP wejdzie na T4. Oh, joy...
Ponieważ planuję dla niego dalszą karierę, ze zwiedzaniem LV włącznie, będę musiał zaopatrzyć go w wardy. Najlepszym setem dla mojego aktualnego stylu gry (full Grace/partial Salvation) byłby Bloodlord, ale ten jak wiadomo wypada tak, jak wypada. Zostaje Annihilator (i dobrze, bo w endgame i tak przesiądę się na full Salvation/partial Grace).

Tak więc zapraszam chętnych na zdobywanie keepów bladym świtem, w weekendy, od godz. 5.00. Zapewniam emocje i całkiem niezłego healera :P
Chętnych prosze o dopisywanie się w tym temacie.
Przewidywany termin pierwszego wypadu - sobota, 21.02.2009.

BTW: nie zrobiłem screenshota, bo byłem zbyt zajęty napawaniem się, ale WP na 23 ranku rozwalił w drobiazgi WE na 26, która napadła mnie z ukrycia. He, he, he :>

PS: Będziecie musieli znieść moje zamiłowanie do cytatów z muzyki/literatury/filmu, teatralnych póz, komentarzy od czapy itd.

PS2:
A sinner, a fool or a devil
or just a victim of life
It's no fun to burn in hell's fire
but I sure have enjoyed my life

Ring brother, ring for me
Ring the bells of hope and faith
Ring for my damnation
I am at the gallows end.
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #1 on: February 10, 2009, 12:44:27 PM »

Nie palnuję nic na piatek wstępnie, zatem zgłaszam się na sobotę 5.00, tym bardziej, że musze renowna nadrobić. Tylko wyznacz jakieś miejsce zgrupowania, a mój 32 rankowy WH stanie u Twojego boku do walki.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: February 10, 2009, 02:51:37 PM »

Oho ;D zaczyna sie ;)

 Jak bedzie potrzebna pomoc to pisz Iago ;)
Grimgir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #3 on: February 18, 2009, 02:37:04 PM »

btw gratulacje Iago, oficerowanie zaczynasz w pięknym stylu, daleką pokonałeś drogę od czasów Ingeborgi  ;D, tak zacnemu zaproszeniu grzech i nie sposób odmówić. Jeśli tylko jestem godzien chętnie narozbijam kilka łbów w twoim towarzystwie. Bo właśnie wyobraź sobie nie dalej jak kilka dni temu pomstowałem za brak "porannego farmienia". Ustal tyko wcześniej miejsce spotkania, bo dopiero trafiłem na T4, a że przywiązuję się do miejsc i zwiedzam pomału to nie obeznany w krainie jestem.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #4 on: February 18, 2009, 03:56:36 PM »

Z chęcią poszedłbym healerem (w ostatnim wypadzie zarobione 3 części), ale w póki co oferuję BW lvl40 jako dps. Może w końcu uda się czapkę wyciągnąć ...
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #5 on: February 18, 2009, 05:55:11 PM »

BTW: nie zrobiłem screenshota, bo byłem zbyt zajęty napawaniem się, ale WP na 23 ranku rozwalił w drobiazgi WE na 26, która napadła mnie z ukrycia. He, he, he :>

Tak to były piękne czasy na T2 i T3. W zasadzie mojemu WP na solo nikt nie podskoczył. Jakoś nie rozumiałem utyskiwań na WE tych, którzy już na T4 wskoczyli..... Ciesz się przewagą póki możesz :)
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #6 on: February 19, 2009, 07:49:12 AM »

Ja jestem chętny. Odezwę się jeszcze w grze;)
Grimgir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #7 on: February 26, 2009, 09:45:00 PM »

Ostatni wypad był dla wszystkich bardzo owocny, pomimo braku healera  :P , który się nie stawił. Każdy zgarnoł po złotym worku, mi nie chwaląc się wpadły dwa, ale, że brakuje nadal naramienników to zgłaszam się do następnego wypadu, może tym razem zbierzemy więcej osób. Jeśli ktoś jest chętny dopiszcie się, zobaczymy ilu jest chętnych. Po 3 tygodniowym farmieniu dzień w dzień keepów na T3, muszę powiedzieć, że opłaca się wstać bladym świtem i mieć to za sobą, a nie liczyć na farta w grupie dwóch pełnych warbandów  ;D .
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #8 on: February 26, 2009, 09:55:34 PM »

lvl 35 AM zgłasza się na ochotnika.
tank jeszcze dobija do T4, ale już niedługo.

w razie potrzeby lvl 40 BW

5 rano ?
Grimgir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #9 on: February 26, 2009, 11:02:20 PM »

A co byście powiedzieli tym razem na nocne farmienie tak do 5 rano? Należę do ludzi, którym cholernie ciężko się wstaje, ale swobodnie mogę zarwać nockę grając do świtu, więc może jest więcej takich wariatów  :) ?
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #10 on: February 26, 2009, 11:37:21 PM »

Zależnie od tego kiedy będziecie iść, postaram się wpaść i pomóc.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #11 on: February 27, 2009, 01:23:00 AM »

też bym tak wolał, ale to zależy od destro.
Często jednak dopiero koło 4 jest wyciszenie.
No i w dodatku ostatnio dość często jest atak/obrona stolicy , która różnie się kończy. Wszystko zależy od przebiegu jutrzejszego wieczora...
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #12 on: February 27, 2009, 12:27:12 PM »

Ja się również ponownie piszę. :)

SW 33lvl. Dla mnie oba warianty mogą być (farm do 5 lub od 5) jednak raczej przychylam się do opinii Trygony. Tylko niech tym razem będzie jakiś medyk bo z ruskimi botami ciężko się gada. ;P
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #13 on: February 27, 2009, 02:12:04 PM »

AM będę, ostatnio jakoś utrzymał sam zdobywanie 4 keepów. Potem doszedł RP i ponad 2 party i padły 2 kolejne, ale ktoś ze wskrzeszaniem zawsze się przyda. Szczególnie jak destro będzie chciało przeszkadzać. A przy 5-6 osobach nawet 1 może być już utrudnieniem.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #14 on: February 27, 2009, 02:52:31 PM »

Teoretyczny organizator tego kółka zainteresowań się tradycyjnie nie pojawi. Wyjeżdżam dziś na weekend do rodziny, a tam kompik służy jeno za maszynkę do przeglądania netu, za co mu chwała. Bo leczy taka wizyta z uzależnienia, trochę :)

Pozostaje mi zatem życzyć powodzenia w braniu keepów i wielu złotych worków.

A na zakończenie mego posta powiem jeszcze, że zdobywanie złotych worków zależy głównie od farta. Niektórzy pół roku mieć szczęścia nie będą, inni będą mieli tak jak ja: pierwsze wejście na orvr w T4, pierwszy zdobyty keep i złoty worek (a były nas w tym keepie ze 2 warbandy). A 10 minut później butki z gracza. I w jeden wieczór 3 Lesser Wardy wzięte.

Nie traćcie nadziei :)
Pages: [1] 2
  Print