Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Lost Vale grupa -=Core=-  (Read 6228 times)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #15 on: May 20, 2009, 03:26:34 PM »

ze zgrana grupa mozna to spokojnie zrobic w 5h , z dobra grupa w 4h (moj personal best 4h10min ;) ) , a mozna z super grupa zrobic w 3h++ jak to Xabbu zrobil ... jesli chodzi Ci o czas chodzenia grupy w danym skladzie , to nie do nas pytanie , tylko do panow z mythica , ktorzy ustalili loot rules :) ...

co do tankow - oprocz tego , ze Mieszko (jak juz pisalem) jest do dyspozycji Xabbu i Thoerna w innych runach , to jak tylko uzbieram klate badz naramienniki DP dla Inciego , zaczne prowadzic runy tankiem , wiec odpadnie chyba ten problem .... a tak poza tym - w dzisiejszej grupie Xabbu jest 1 nowy tank - Earlion , a juz niedlugo bedzie chodzic tez Golonka , wiec o to sie nie martwilbym ...

taka dygresja - na moj ostatni run - brakowalo 1xDPS i 1xHealer (pomimo - umieszczenia topicu na forum , w calendar i spamowaniu na gildyjnym i sojuszniczym ).... tak zeby uciszyc malkontentow piszacych o tak wielkim zainteresowaniu i braku miejsc na LV ....
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #16 on: May 20, 2009, 04:31:09 PM »

Już sie przestraszyłe, że to o braku dpsa to przytyk do mnie ;) Wiesz czemu nie szedłem z Wami  ::)

Ok mam nadzieję, że jakoś to wszystko będzie sie toczyło.

Osobiście będę organizował w mierę możliwości runy na instancje w Altdorfie. Mamy nowego IB na 40lvl (Gurling) który potrzebuje sprzętu, więc najpierw na hol go wziąć trzeba, a potem miejmy nadzieje będzie się odwdzięczał jako MT.

Jak Gosiewski wróci z wakacji w słonecznym Khemrii to będzie jeszcze engie na runy, a ja zaniedługo będę mógł Kostuchem iść.

Roboty coniemiara.
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #17 on: May 20, 2009, 10:58:45 PM »

Więc generalnie tak. Na razie to ja ten temat zamknę, gdyż sprawa jest złożona.

Generalnie chodzi o bardzo sprytny i sensowny plan, który myślę że Wam się spodoba. Ten temat pojawi się ponownie mam nadzieję już jutro, ale w pierwszym poście będzie uzupełnione o co chodzi tak żeby nie pojawiały się takie dziwne wątpliwości.

Spokojnie - to jest program pilotażowy :).

Pozdrawiam,
GM
Pages: 1 [2]
  Print