Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Bastion Stair 6.03.09  (Read 4072 times)
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« on: March 03, 2009, 09:05:38 AM »

Jako że mam prawie 37 rank i żadnych wardów, to chętnie się wybiorę ponownie na BS - na razie byłem raz.

Myślę, że godzina 19.00 na początek nie jest zła. Ostatnim razem większości pasowało wcześniej godiznkę, ale zbieraliśmy się do 19stej, bo część była zajęta chyba. Wieczorem wstawię event w grze.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #1 on: March 03, 2009, 09:10:37 AM »

jeżeli potrzebujesz healera to powinienem być o tej porze online
AM 34
Luna
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: March 03, 2009, 09:48:06 AM »

Jesli bede online to chetnie pomoge.  Vorsten kup sobie 2 annihilatory.  Moze jeden w banku znajdziesz a drugi u wendora? To juz jakis start.
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #3 on: March 03, 2009, 01:04:32 PM »

Przyda się każdy, bo ja gram WH :P

A z tymi Anihilatorami, to faktycznie się zagapiłem, że już odpowiedni renown rank mam :P (chyba... wieczorem sprawdzę czy mam już 31 RR)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #4 on: March 03, 2009, 01:26:48 PM »

Jak cos to mam chyba pasek Sentinela dla WH.
Jak cos to zglos sie ingame wiec Ci podrzuce.

ps.
Wiem ze powinienem wrzucic go wczesniej do banku ale zapomnialem :-[
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #5 on: March 03, 2009, 02:00:22 PM »

Ja chętny na BS. Z tym, że mam level zaledwie 35 i znowu będzie marudzenie, że z takim teamem nie da się całego BS zrobić... >.< Poza tym nie wiem czy event nie pokrzyżuje planów, bo wszyscy aż palą się do Slayera. ;)

W razie co to SW 35lvl zgłasza swoją gotowość.
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #6 on: March 04, 2009, 09:27:24 AM »

Bhartholomew może się stawić o 19.30. też chciałbym coś złupić w BS :P
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #7 on: March 06, 2009, 11:45:05 AM »

Jeśli nie będziemy robili wypadu do LV, to z chęcią nabiję brakujący INF dla AM.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #8 on: March 07, 2009, 03:42:23 AM »

Mnie niestety strasznie głowa dziś bolała i musiałem się położyć. Tak więc przepraszam za swoją nieobecność. No i na przyszłość postaraj się nie zapomnieć wstawiać eventów do kalendarza. :)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #9 on: March 07, 2009, 08:35:33 PM »

Taka sugestia odnośnie planowania, aby jednak robić to wcześniej niż ten dzień przed. Lada dzień będziemy uruchamiali trzecią grupę na LV, ludzie dobijają jeszcze krypty i tunele (raczej już jako spontan niż wpis planowany), do tego nieprzewidywalne destro i rvr... i zaczynają się eventy sypać.
Ustalajmy od razu jaki jest cel wypadu do BS (inf, farm pq itd) i ew. planowany czas wypadu.

Często już większość planowania przenoszona jest z forum do kalendarza, więc trudno coś przegapić, także tu jest zdecydowanie lepiej.

O ile w instancjach Altdorfu łatwo znaleźć chętnego "ustawionego" gildiowicza do pomocy lub zwykłego randoma, to w BS już ciężko się wbić. Głównym powodem jest beznadziejny drop, a w zasadzie jego częstotliwość. Ostatnio na pierwszym bosie PQ lewej strony swoim AM ze złotego worka wyciągnąłem rękawice Bloodlorda, ale jest niewielu w Twierdzy, którzy coś stąd wynoszą. Akurat dla BW Bloodlord i Dark Promise to jedne z ciekawszych setów. Częściej więc chodzi o farmę PQ, na który można wyskoczyć nawet na godzinkę, gdzie przy zgranym party jest 4-5 zaliczonych PQ środkowej ścieżce. Wsparcie 40 mile widziane dla efektywnej rozgrywki.

Niektóre osoby, boją się może wielogodzinnych wypadów pokroju Mount Gunbad, a kilka takich szybkich PQ to ciekawe INF, szansa na rzeczy i niegłupi przerywnik od codziennej klepaniny ;) No i łatwiej go właśnie wcisnąć między inne eventy.

Jak się zakręciłem to sorry, ale tak mnie coś naszło przy przeglądaniu nowych podań i graczy o różnym poziomie zaawansowania (w tym sowich altów).
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #10 on: March 07, 2009, 09:28:33 PM »

Dobra, zatem jako następne terminy proponuję środę i piątek, czyli odpowiednio: 11 i 14.03

Wpiszę to do kalendarza w ciągu godziny.

Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #11 on: March 16, 2009, 04:28:25 PM »

11stego wypad nie wypalił, ale 14stego już łupiliśmy z z małą ekipą twierdzową + Ranigast  :o z alliansu i kilkoma randomami i udało mi się zdobyć rękawice.

Dodam dziś nowy termin wyprawy piątkowej, znów 19.00

Gukwa, będę Ci musiał znowu przypomnieć o tym pasku :P
Quenn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #12 on: March 17, 2009, 09:57:12 AM »

Ranigast zawsze chetny,a jak bedzie potrzeba to i Olbardem sie moge przejsc jak nie bede mial locka. Pozdrawiam
Pages: [1]
  Print