Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Bastion's Stairs - 25.03.2009 (w planach: right+middle wing)  (Read 5077 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: March 25, 2009, 04:19:47 PM »

Mam dziś przerwę w LV i wpadłem na, genialny ma się rozumieć, pomysł: a może by tak zabrać chętnych na wyprawę do BS? Dawno nie było, a sporo ludzi ma już wysokie poziomy, ale nie dość wysokie (lub nie mają dość wardów), żeby iść do instancji w Altdorfie/LV.

Plan jest taki: idziemy na prawą i środkową ścieżkę, robimy PQ dla influence'a/itemków i próbujemy zrobić bossów w instancjach z prawego i środkowego skrzydła. Jak dobrze pójdzie to jakieś Bloodlordy z Lesser Wardami padną.

Potrzeba: chętnych :P w tym przynajmniej jednej osoby, która zwiedziła całość (lub chociaż większość) środkowej ścieżki (bo mnie to jakoś ominęło). Im więcej tym lepiej, ale żeby zrobić instancje potrzeba standardowych (2 tanków, 2 healerów, 2 dpsów) składów na 6 osób.

Ze swojej strony oferuję WP 38 rank (mogę go nawet specjalnie przespeccować w Salvation, jak nie będzie dość healerów). Wskazany 35+ lvl. Jeśli nie będzie chętnych z dostatecznie wysokimi poziomami - zaczniemy od lewej ścieżki (ale wolałbym tego uniknąć - nic ciekawego tam nie pada, influence nabija się wolno).
Minimalny rank 32, dla healerów 30.

Prośba o zgłaszanie się tu i o wpisanie wyprawy do kalendarza na godzinę 19 dziś. Ja się w grze pojawię ok 18.30, do tego czasu niestety jestem nieosiągalny.

Do zobaczenia. Oby.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: March 26, 2009, 08:19:37 AM »

Z uwagi na brak zainteresowania wypad się nie odbył.
Może innym razem.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: March 26, 2009, 08:47:25 AM »

Brak chetnych teraz kiedy mozemy spokojnie robic city dungeony oraz lv wynika z prostej rzeczy.

 Risk vs Rewards jest bardzo kiepski, a Bs jest uwazany za najtrodniejszy dungeon w grze.

 Postaram sie wychaczyc troche czasu na bardziej zorganizowane wypady do Bs.  Kto by nie chcial Tok unlocka za caly bloodlord set ?


 ;D
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #3 on: March 26, 2009, 09:34:38 AM »

Ostani wypad do BS był w piątek, więc nie tak dawno temu :P

Po pierwsze dałeś ludziom za mało czasu na zainteresowanie się, a po drugie środowe wypady prawie nigdy się nie udają - wiem bo organizuje cotygodniowe wypady na BS w piątki i czasem próbuję w środy - z około tygodniowym wyprzedzeniem. Środa nie działa :P

W ten piatek jestem w Poznaniu. w przyszłym tygodniu chętnie się wybiorę na BS, choćby i w śrdodę :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: March 26, 2009, 10:41:32 AM »

Żeby nie było: ja nie mam pretensji do nikogo, że wypad się nie odbył. Mój dzisiejszy post był tylko stwierdzeniem faktu. Nie narzekaniem, nie pretensją do świata. Sorry, jeśli ktoś go tak odczytał.

Xabbu, siur, BS jest trudny i nagrodę dostać ciężko. Ale mi chodziło o organizację wspólnego wypadu dla wspólnej zabawy, a nie tylko dla nagród.

Vorstern, zgadza się, że dałem cholernie mało czasu. Tak to jest, jak genialne ma się rozumiec pomysły przychodzą człowiekowi do głowy na sam koniec dnia pracy, na kilka godzin przed planowanym wypadem. A termin wynikał z tego, że akurat mieliśmy dzień przerwy w farmieniu LV i - w chwili olśnienia :P - chciałem coś zorganizować dla tych, dla których dungeony w Altdorfie są jeszcze niedostępne, a chcieliby wyjść z gidlią na przechadzkę.

W przyszłym tygodniu będę już pewnie polował na renowna coby założyć moje Annihilatory i móc iść do Krypt/Tuneli (mój alt WP ma już 38 i pół ranka) :P Ale jak będą chętni to do BS mogę się wybrać. Hell, za niedługo Slayerem do Gunbadu też będę mógł się przejść :)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #5 on: March 26, 2009, 11:01:47 AM »

Na środkowy BS z chęcią pójdę żeby wyfarmić laskę dla AM +7%crit.
Rzeczywiście 2h na zorganizowanie grupy przez forum to mało. Może lepiej skupić się teraz na piątkowym wypadzie, o ile będzie jakieś konkretne zainteresowanie.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #6 on: March 26, 2009, 11:57:16 AM »

Mojemu AM tez by sie ta laska przydala, reszta z BS mnie nie interesi :)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #7 on: March 26, 2009, 01:32:20 PM »

podpisuje sie obiema rekami pod wyjsciem do BS - srodek ... moge dostarczyc dpsa na zmiane z WP :D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #8 on: March 26, 2009, 02:00:18 PM »

Ja też jestem chętny.

Czy jakiś termin już jest ustalony?

Myślę że dałbym rade w piątek wieczorem (21.00?)
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #9 on: March 26, 2009, 02:48:28 PM »

pora wydaje się odpowiednia i ogólnodostępna.
Nie wiem jak teraz jest ustawiony wypad, bo nie mam dostępu do gry, ale będzie szansa na farmę BS a potem jakieś szybkie IC.

Heala jest dużo, ale dobrze wiedzieć, że są i alty , w których można wybierać.

Żeby iść na laski musi być mocna ekipa i wyrwiemy wszystkie ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #10 on: March 26, 2009, 03:32:54 PM »

Sami healerzy do tego BS się wybierają :)

Nie wiem jak będzie w piątek z naszą grupą LV, ale wstępnie jestem zainteresowany wyjściem na BS. Pójdę WP w konfiguracji na dps (Wrath 15 : Grace 8; Hero z rank 40 idzie nim ubić 1 on 1).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #11 on: March 26, 2009, 04:13:28 PM »

Ja jestem chętny na BS (całość?) i na MG (środek). Tylko termin wolałbym znać na przynajmniej dwa dni wprzód. Forum czytam wieczorem (niektórzy nazywają to środkiem nocy ;p) i dlatego Twoja inicjatywa Iago mnie ominęła.

Piątek 21:00 może dla mnie być.

PS: Mi też by się ładna laska przydała.... Aaa. Wam chodzi o kija? ;P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #12 on: March 27, 2009, 09:51:24 AM »

Rozumiem, że dziś idziemy?
LV odwołane, do dziur pod Altdorfem nie mam póki co jak wejść, ostatni rank trzeba nabić i za renowna się wziąć. Tak więc możecie liczyć na mojego dpsującego WP dziś o 21.00 :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #13 on: March 27, 2009, 01:46:39 PM »

Ja bede.  Pomoge zwolac ludzi. Zbraknie w alliasie, znajdzie sie random ;)

 Do zobaczyska.
Pages: [1]
  Print