Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Co w wypadku wipe'a  (Read 3300 times)
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« on: July 06, 2009, 11:02:29 AM »

Z tego co mi wiadomo w wypadku wipe'a w instancji, mamy dwie opcje. Albo resnie nas Rune Priest, który wstanie po self resie, albo zasuwamy piechotą od początku.

Druga opcja jest frustrująca i czasochłonna, pierwsza nie zawsze działa - czas self resa minął (rina zniknęła), albo leżymy za blisko bossa/moba, abyśmy zdążyli coś zdziałać po powróceniu z zaświatów.

Ostatnio chodząc po tomb'ach z randomami wpadłem na pomysł trzeciej opcji. Kiedy widzimy zaczątki wipe'a (pierwsze jeden, dwa trupy), WH znika w incognito i ucieka od bossa/mobów. Kiedy już boss/moby się zresetują, wskrzesza healera sztandarem, poczym healer podnosi resztę.

Jak do tej pory sprawdziłem tylko, iż można przeżyć WH nawet w momencie, kiedy boss z dwoma adami mnie goni, a ja przechodzę w incognito, przestają mnie gonić, i boss się resetuje (Tomb os the Sun chyba).

Oczywiście nigdy nie miałem sztandaru w rękach, ale dalej wszystko wydaje się banalne - stanąć w bezpiecznej odległości i wskrzesić.

Nie wiem czy już ktoś robił takie numery, ale ja osobiście o tym nie słyszałem, zatem dzielę się, jak dla mnie, nowym pomysłem.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #1 on: July 06, 2009, 11:50:00 AM »

Widziałem to wczoraj. Ale jest jeszcze 4 możliwość. "/partyreset". Wyrzuca nas i wskrzesza przed instancją, ale dostajemy bonusik -10% Wounds. Dlatego po 2 takich resetach wypada jednak wrócić do WC.
Pages: [1]
  Print