Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Klasy najbardziej poszukiwane  (Read 10012 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #15 on: April 01, 2009, 10:34:15 PM »

Po co rezować na scanerio? Owszem, czasem ma to sens, ale przeważnie nie. Przede wszystkim wtedy nie leczysz, więc ratujesz kogoś kosztem całego teamu. Nie możesz też się przemieszczać (no chyba, że masz insta reza), a wtedy opada Cię grupa WE i Maruderów. Osoba wskrzeszona, ma debuffa, a biorąc pod uwagę poprzednie, rezuje się koło Ciebie w centrum kółeczka mdpsów przeciwnika. Na prawdę jeszcze nigdy nie zdażyło mi się długo pożyć po rezie. Ostatnio modne też jest rezowanie stojąc w centrum Pit of Shades...

A to, że orderowcy walczą jak gobilny ("Zadanie Goblina" jak ktoś czytał ;) ) i rzucają się chaotycznie na przeciwnika zaraz po rezie, wystawiając karki pod topory, zamiast zaczekać na regroup i uformowanie zerga, to już tylko i wyłącznie nasza wina. No, ale na scanerio nie da się sensownie grać bez premade'a, albo przynajmniej bez kogoś kto weźmie na siebie dowództwo (biadolić i wyzywać się od noobów to każdy umie, ale poprowadzić atak już nie :P ).

Tyle osób spośród Was grało w Guild Wars. Nie graliście nigdy Monkiem? To klasa, która najrzadziej używa reza. Ona jest od leczenia, a jak się bierze za rezowanie to zwykle oznacza to wipe.



Jako Rune Priest na alcie wymienię kilka zasad obchodzenia się z medykiem:
1. Nie jęcz na medyków, bo przestaną Cię lęczyć :P
2. Staraj się pozostawać w zasięgu medyków i nie wbiegać w środek zerga destro, bo mądry medyk za Tobą nie pójdzie - masz krzyżyk na drogę
3. Kiedy uciekasz to w kierunku swojej grupy i medyków, a nie od nich jak robi to większość osób
4. Staraj się widzieć medyka, bo chowanie się za kamieniami rozwala line of sight
5. MEDYKOWI TEŻ KOŃCZY SIĘ AP, A JEGO SKILLE TEŻ MAJĄ COOLDOWN :P
6. Fajnie by było gdyby każdy spróbował pograć healerem a nie wymagał od niego cudów...
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #16 on: April 02, 2009, 11:42:06 AM »

Ostatnio na scenerio w moim party było 3 healerów (ja <Kostuchem>, jeszcze jeden RP i AM), natomiast w drugim party tylko jeden WP. Mimo wieleokrotnych próśb moich i pozostałych healerów nikt nie zrobił miejsca, żeby jeden z nas się podłączył i skutecznie leczył też drugie party.
W efekcie oczywiście dostaliśmy bęcki, druga grupa co i rusz leżała.

Po sc napisał do mnie ten Warrior Priest z drugiego party przechwalając się że wyhealował więcej niż my trzej razem wzięci... no ok tylko on miał kogo leczyć, a nasza trójka tylko sobie przeszkadzała (dla wyjaśnienia jak mam możliwość to lecze ludków też z innych party, ale bazuje głownie na skillach z grouphealem)
Pages: 1 [2]
  Print