Pages: [1] 2 3 ... 7
  Print  
Autor Topic: [ORDER] Mount Gunbad  (Read 25982 times)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« on: November 04, 2008, 11:33:07 PM »

Cześć wszystkim,

Od kilku dni intensywnie robimy gildiowo pewne ciekawe miejsce w świecie Warhammera, jakim jest Mount Gunbad.

Coby nie wdawać się w szczegóły przesadnie w tym poście, w skrócie rzecz ujmując MG to takie pierwsze porządne podziemia od ścieków w Altdorfie, do których warto się udać. Zainteresowani bardzo dużo ciekawych informacji o MG znajdą tutaj.

W związku z tym wszystkie osoby o poziomach od mniej więcej 23, do mniej więcej 30 (aczkolwiek np. ja sam chodzę z przyjemnością na 34 dla zabawy :]) zapraszam do regularnego sprawdzania kalendarza i dołączania do wypraw na, a w zasadzie pod "górę".

Wspólna wyprawa ma wiele zalet, między innymi:

1. Naprawdę niezły sprzęt dla osób w widełkach 21-30;
2. Miłe spędzenie wieczoru, łatwo dzięki temu pokonać lęki i odezwać się na Ventrillo :);
3. Trening gildii we wspólnym działaniu, a biorąc pod uwagę ogólne założenia tej gry jak i samych mmorpgów jest to bardzo ważne.

Najbliższy wypad jest już jutro o 20. W kalendarzu jest już zapisane sporo osób, więc jeśli ktoś się jeszcze waha, to niech śmiało dołącza :).
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #1 on: November 08, 2008, 12:59:32 AM »

Dziś 19.00 kolejny wypad. Event jest w kalendarzu, invite'y od Warlocka będą zapewne, chętni są proszeni o zapisywanie się do kalendarza w grze :).
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #2 on: November 10, 2008, 11:25:29 PM »

Dobry,

Dla tych co nie są na bieżąco z kalendarzem w grze uprzejmie przypominam, ze kolejny wypad do MG zaplanowany jest na jutro na godzinę 18.00. Tym razem organizatorem jest Bjarni, a planowana trasa to lewe i środkowe skrzydło :).
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #3 on: November 11, 2008, 11:34:35 PM »

W piątek trochę po 20 zapraszam na kolejny wypad do MG. Tym razem jednak pomyśleliśmy z Warlockiem, że warto by spróbować to trochę inaczej. Jeśli będziemy mieli odpowiednią ilość ludzi, to złożymy dwie grupy po 6 osób.

Jedna grupa pójdzie w lewo, druga (słabsza) w prawo. Dzięki temu zaczniemy trenować pracę w party 6-osobowych. Jest to trudne, ale może się uda. Po tym jak grupy oddzielnie skończą swoje ścieżki połączymy się w jedną i zrobimy środek. Części osób być może uda się nawet zabić ostatecznego bossa. Nie wiem czy się uda, ale warto spróbować :).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: November 12, 2008, 07:35:17 AM »

W piątek trochę po 20 zapraszam na kolejny wypad do MG. Tym razem jednak pomyśleliśmy z Warlockiem, że warto by spróbować to trochę inaczej. Jeśli będziemy mieli odpowiednią ilość ludzi, to złożymy dwie grupy po 6 osób.

Jedna grupa pójdzie w lewo, druga (słabsza) w prawo. Dzięki temu zaczniemy trenować pracę w party 6-osobowych. Jest to trudne, ale może się uda. Po tym jak grupy oddzielnie skończą swoje ścieżki połączymy się w jedną i zrobimy środek. Części osób być może uda się nawet zabić ostatecznego bossa. Nie wiem czy się uda, ale warto spróbować :).

Hmm to moze byc dosc trudne.

 Postaram sie pojawic na czas to chetnie pomoge.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: November 12, 2008, 11:00:53 AM »

W ten weekend niestety nie dam rady zagrać. W każdym razie życzę powodzenia w killowaniu Glompa i Solithexa.

PS: ponieważ zdecydowałem się na zmianę, jeśli chodzi o maina i alta, zapytuję co zrobić z nickiem na forum. Zostawić? Zmienić? 
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #6 on: November 13, 2008, 10:28:19 AM »

No ciekawe jak to wyjdzie - znając niektóre nasze wipe to czeka nas dużo restartów :)
Tak czy inaczej - będę.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #7 on: November 13, 2008, 10:31:49 AM »

PS: ponieważ zdecydowałem się na zmianę, jeśli chodzi o maina i alta, zapytuję co zrobić z nickiem na forum. Zostawić? Zmienić? 

Zostaw. Co najwyżej możesz dodać w nawiasie nowy nick, lub umieścić info w opisie pod/nad nickiem ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #8 on: November 13, 2008, 10:47:47 AM »

Szczerze mowiac wydaje mi sie ze 6-osobowe robie MG nie da potrzebnej nauki wspolpracy.
Glownie z powodu agrowania i pulowania pojedynczych potwoerow.
Jesli juz sie uczyc to na scenariuszach, gdzie przeciwnicy nie czekaja az sie ich pulnie.
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #9 on: November 13, 2008, 12:32:04 PM »

zagraj sobie healerem :) na PvE :D to pogadamy o "czekaniu" mobow na pulniecie ;D
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #10 on: November 13, 2008, 12:52:01 PM »

A kim twoim zdaniem jest AM?
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #11 on: November 13, 2008, 01:01:33 PM »

A kim twoim zdaniem jest AM?

Raj jestem teraz na studiach na strasznie ciężkieej statystyce, więc nie mogę pisać (bo muszę się uczyć :P), ale powiem Ci tak - musimy się uczyć chodzić w grupach po 6 osób, bo do niektórych dalszych podziemi nie da się nawet wejść (w ogóle do środka) w więcej niż 6 osób na raz.

Natomiast jeśli chodzi o PVP, to prawie czytasz mi w myślach. Chce z tobą na ten temat porozmawiać jaknajszybciej. Jeśli będziesz mógł dziś być koło 22 na Ventrillo, to byłoby super, jeśli nie mam nadzieje, że zgodnie z moją prośbą pojawisz się tam w piątek po 19. Jeśli oba te terminy Ci nie pasują, to napisz mi proszę PM, kiedy miałbyś czas i ochotę pogadać ze mną na Ventrillo :).
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #12 on: November 15, 2008, 11:16:09 PM »

Kolejne MG juz jutro wieczorem (zapisy w kalendarzu). Szybki Run lewa ścieżką, potem czyścimy dokładnie środek. Mamy nadzieję, że jutro 12 osób skończy MG zabijając ard da feeda lub przynajmniej 6 skończy, a 12 zabije solitexa :).
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #13 on: November 16, 2008, 07:38:37 AM »

szkoda ze ten termin pokrywa sie z bitwa w T4 :(

Quote from: RAJ
Szczerze mowiac wydaje mi sie ze 6-osobowe robie MG nie da potrzebnej nauki wspolpracy.

Po namysle zmienilem zdanie. Wspolne robienie PvE moze nauczyc paru dobrych nawykow oraz oduczyc zlych (np. radosnego rushowania).
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #14 on: November 16, 2008, 01:15:01 PM »

szkoda ze ten termin pokrywa sie z bitwa w T4 :(

Quote from: RAJ
Szczerze mowiac wydaje mi sie ze 6-osobowe robie MG nie da potrzebnej nauki wspolpracy.

Po namysle zmienilem zdanie. Wspolne robienie PvE moze nauczyc paru dobrych nawykow oraz oduczyc zlych (np. radosnego rushowania).

Ta bitwa podobno teraz jest ciągle, więc mam nadzieję, że będziesz obecny :). Bardzo mi zależy, abyśmy wreszcie przynajmniej jednym party zabili ard da feeda.
Pages: [1] 2 3 ... 7
  Print