Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: klasowe questy lore mastera  (Read 5074 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: May 21, 2008, 09:09:08 PM »

http://forums.lotro.com/showthread.php?t=67271


CLASS QUESTS:

Well ordered mind level15 - najłatwiejszy sposob by ukonczyc questa to:
wchodzisz do instancji, kierujesz sie na prawa stone. Po lewej stronie beda wielkie drzwi, z ktorych wychodza gobliny. Zabijasz jednego, drugiego stunujesz. Ksiazki szukasz po prawej stronie w drugim rzedzie od konca. Caly trick polega na utrzymaniu goblina w stunie, a w miedzyczasie szukanie ksiazki.

Uwaga: nie ma sensu zabijac goblinow, poniewaz zabicie kazdej pary powoduje przyjscie wyzej levelwoych goblinow.

Level30 quest:
First riddle- skrzynka jest obok statuy wojownika w duillondzie (przejdz przez mostw strone elfowego homesteads, idz na dol po prawej na brzeg rzeki).

Second riddle - skrzynka jest obok statuy w Bockenborings (Shire)
Third riddle - Forsaken Inn

Level 45 quests.
trzeba zebrac
- bubbling dropplets ze slimakow (slugs/leeches) - Malenchad, Angmar
- putrid fingernails - ręce w Imlad Balchor)
- revered wights remains (Wights in Imlad)
- hateful worm eyes (wormy w high pass, wormy w forochel)
plus slime of Helgram, Rune of evil presence (Carn Dum), goblin badge of rank i emblem of ritual (urugarth).

Po ukonczeniu obu questow klasowych na 45lvl plus ksiazek legendarnych daje 4 legendary trait - orzelka.
ithildan
Gość
« Reply #1 on: July 03, 2008, 10:48:01 AM »

Małe sprostowanko do questu lvl 15

Otóż teraz chyba to zmienili bo gobliny zabite zastąpią maksymalnie gobliny lvl 17. Byłem tam niedawno i zabiłem 3 fale 17 lvlców, a dalej przychodziły 17 levelowe. Co nie zmienia faktu, że na 15 lvl dwie 17 - nastki są trudne do złożenia dlatego rozwiązanie stunowaniem jednego jest jak najbardziej na miejscu.

Dla ułatwienia daje schemacik mapki gdzie jest książka (zaznaczyłem tylko te dwa charakterystyczne w kształcie podków rzędy książek, nasza poszukiwana jest w drugim w miejscu zaznaczonym na mapce):

http://img370.imageshack.us/img370/8582/mapano0.jpg

Pages: [1]
  Print