Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: COMMANDO CALCULATOR  (Read 2051 times)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« on: February 22, 2012, 02:47:15 AM »

Hejka,

jakiś czas temu całkowicie spontanicznie zrobiłem na swoje potrzeby kalkulator klasy którą gram (TR/C/CM). Dzisiaj miałem trochę czasu i nieco go "uporządkowałem" aby bez problemu mogła go używać każda osoba. Spokojnie można go też używać po stronie imperium (BH/M/BG). Generalnie służy on do doboru sprzętu. Ja osobiście go używałem do symulacji jak podmieniać mody w sprzęcie Columi/Rakata aby otrzymać najlepszy (ofc wg mnie) efekt ;) Wszystko działa idealnie, jedynie w ilości HP mam malutką rozbieżność która znika po buffnięciu się 5% endurance. Chyba samo BW nie wie to którego miejsca po przecinku gra im przelicza staty ;) Wygląda to mniej więcej tak:



Wypełniacie tylko BIAŁE POLA w tabelkach, czyli:

- aktualny lvl postaci
- staty poszczególnych części ekwipunku
- staty "nagiej" postaci (musiałem to wprowadzić ponieważ staty bazowe rosną przy okazji zbierania datacronów)
- sumę buffów na którą się skłądają bufy z perków (np aim,endu kryt) oraz buff ze stance czyli cell'a
- dodatkowo można sprawdzić jaki boost dają buffy grupowe innych klas

W skoroszycie jest jeszcze drugi arkusz, który miał mi posłużyć do symulacji zarządzania ammo i doboru najlepszej rotacji, ale doszedłem przy jego tworzeniu do wniosku, że dps commando powinien wymiatać nawet szympans i projekt porzuciłem. W gruncie rzeczy to commando w gunnery podobnie łatwo grać jak sagem w telekinetics, tyle, iż u pierwszego trzeba pilnować ammo i stacków a u drugiego kolejności skilli dla after effectów ;) Ale jeśli ktoś chce to może się pobawić i projekt rozwinąć bo dość konkretnie do tego podszedłem uwzględniając nawet global cooldown, trzy zakresy recharge ammo i cast time zliczony w kalkulatorze przy uzwględnieniu alacrity ;) Jedyne co tam olałem to Curtain of Fire które ma 30% triggera po Grav Roundzie i odnawia Full Auto które krytując odnawia ammo... Tutaj jednak niestety na rozbieżność BH (heat) <-> TR (ammo) raczej nadaje się to tylko dla drugiego ;)

DOWNLOAD: MANDO CALCULATOR by Kassei

W linku jest mały błąd aby nie było za łatwo chłopakom z mroczkowej strony ;) Mam nadzieję, że nie będzie ta łamigłówka zbyt trudna dla nikogo ;)

Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: February 22, 2012, 09:22:13 AM »

Ekstra robota Kass ;]. W wolnej chwili możesz się guardem zająć ;].
Pages: [1]
  Print