Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Gry zespolowe  (Read 4356 times)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« on: July 09, 2009, 10:49:01 AM »

Jesli macie w domu konsole, a mimo wszystko Wasza zona, dziewczyna, czy ktos z rodziny, stwierdza, ze granie to strata czasu, najlepszym lekarstwem na to jest zachecenie takiej osoby do wspolnej zabawy, pogrania razem po prostu.
Numer 1 jak dla mnie, do pogrania z zona, dziecmi, znajomymi jest Little Big Planet.
Po zakupie PS3 Fland dal mi cynk o tej gierce, wiec sprobowalem. Grac moga 4 osoby na jednym TV, oczywiscie trzeba miec 4 pady, ale tyle smiechu i zabawy z grania jeszcze nie mialem. Kapitalna fizyka w grze, stworki smieszne do bolu ;D
Tutaj link, jesli ktos nie zna.

http://www.youtube.com/watch?v=AGzOKbVC2r8
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #1 on: July 09, 2009, 10:53:51 AM »

Na wieczory z kumplami i piwkiem polecam "Fight Night Round 4". Nawet walki Adamka nie budzą tylu emocji :P
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #2 on: July 09, 2009, 01:50:14 PM »

A ja zrobiłem inaczej - kupiłem żonie Wii. Zabawy przy tym co nie miara, może sobie pograć w stare gry z nintendo w stylu Mario, które pamięta z dzieciństwa.
A do tego nie ma to jak zabawy ze znajomymi - najfajniej jak wpadają znajomi, którzy wogóle nie grają w żadne gry - najpierw pytają co to takie białe pod telewizorem, a potem jak łapią za pada to ciężko ich z domu wygonić :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: July 09, 2009, 01:51:16 PM »

A ja zrobiłem inaczej - kupiłem żonie Wii. Zabawy przy tym co nie miara, może sobie pograć w stare gry z nintendo w stylu Mario, które pamięta z dzieciństwa.
A do tego nie ma to jak zabawy ze znajomymi - najfajniej jak wpadają znajomi, którzy wogóle nie grają w żadne gry - najpierw pytają co to takie białe pod telewizorem, a potem jak łapią za pada to ciężko ich z domu wygonić :)

Syn dostal takie cos pod choinke ;)  Mamy podobne problemy, kiedy mamy gosci ;) Super sprawa.

 
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: July 09, 2009, 02:00:36 PM »

No wlasnie mam w planie kupic LBP + dodatkowy pad po powrocie "ze wywczasów" za 3 tygodnie :).
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #5 on: July 10, 2009, 01:43:16 AM »

Te gierke kupilem bez przekonania jakos, a teraz czesto z zona rozgrywamy male turnieje, miodnosc 100%. Mozna grac single, mozna grac debla, 4 osoby na jednej konsoli.

http://www.youtube.com/watch?v=wO6EabwhJDE&feature=related
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #6 on: July 10, 2009, 11:21:19 AM »

Yano tak czytam i widzę że od mmo sie urwałeś ale za to przy konsoli zaczynasz sporo przesiadywać :P Ja kiedyś jak jeszcze miałem psx'a to źle się czułem jak z 3h nie spędziłem z padem w ręce :P

A tak na serio to faktycznie konsola to rewelacyjny pomysł na spędzenie popołudnia czy wieczoru jak wpadną goście.
Wczoraj poszedłem do znajomych patrze a tam x kolo TV stoi, zdziwiłem się bo w życiu bym nie pomyślał że ich takie rzeczy interesują, a niecałe 30 minut później graliśmy w Guitar Hero :D Ale zabawa !! Czułem się jak James Hetfield :P

Kto nie grał, POLECAM !!
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: July 10, 2009, 11:23:57 AM »

Jedna sprawa jest fajna z konsolami vs goscie. 

 Zamiast siedziec i mozgi prac jakims tanim kiczem z tvn albo innym programem, mozna wspolnie sie pozmagac w wirtualnym swiecie. 

 Nie kazdy sie przekonuje. Ale z czasem ludzi lapia, ze o wiele ciekawsze i bardziej integracyjne to niz siedzenie i gapienie sie w 20 minutowe bloki reklamowe, kiedy tematy do rozmowy sie wyczerpia, albo poprostu zmecza i znudza.
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #8 on: July 10, 2009, 11:53:59 AM »

Xabbu dobrze prawisz :)

Nie wiem czemu jak raz przyszły koleżanki mojej dziewczyny to nie chciały się skusić na Fight Night Round 4 choć mówiłem że zabawa będzie przednia  :P (jak paru kumpli raz zakosztowało, to teraz tylko szukają okazji aby wpaść :P )

(poczytałem Wasze posty i od kilku dni znowu PS3 stoi obok TV :D )
Pages: [1]
  Print