Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Mendanez  (Read 4500 times)
Mendanez
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: July 31, 2011, 06:07:10 PM »

1. Krystian, w grze Mendanez.

2. Postac się tworzy,chciałem żebyście mi doradzili,dopowiedzieli co nie co.Miałem zamiar stworzyć Kobze albo Engiego. Poprostu nie wiem czy macie dużo tanków gdyż głownym załozeniem moim było stworzenie Kobzy.

3.Grałem w Wowa, Aiona, KalOnline, Cabala, Dekarona.

4.Regulamin przeczytałem i zaakceptowałem gdyż inaczej by nie pisał podania.

5. Mam 18 lat, mieszkam w Jarocinie 70km od Poznania, nadal się uczę. Wiele godzin poswiecam grom.W Twierdzy byłem kiedyś Inżynierem ale to była postać bardziej do zabawy, odreagowania gdyż głównie grałem w Destro, lecz teraz chce grać w orderze. Moje pytanie czy ktoś mogłby mi pomóc dropnać set Keeper's w Altdorfie na instancji jeden 40lvl by wystarczył,gdyż dowiedziałem się o takiej możliwosci.

6. Gdyż jesteście jedyną mi znaną gildią po stronie Orderu na Karak Azgal i juz u was kiedyś byłem miło wspominam tamten czas.Jesteście polską gildią więc tym bardziej chętnie pogram z rodakami. Oczekuję tylko tego że będziemy się dobrze razem bawić.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: July 31, 2011, 06:54:00 PM »

Witamy ponownie - zdradzisz nicka tamtego engiego? Ja pamięć do nicków mam znikomą, ale a nóż widelec Cie kojarzymy?  ;)

Co do wybory klasy - tradycyjnie doradzam wybór tego czym fajniej Ci się gra - nie jesteś w WAR nowy wiec już masz pojęcie co i jak.
Oczywiście jeśli chodzi o przydatność w grupie to bez wątpienia kobza - jeśli więc skłaniasz się ku tej klasie to było by super.

Myślę, że pomoc przy farmieniu Keepera znajdziesz bez problemu - tym bardziej, że w kanałach farmi się goldy więc kogoś namówisz - ja rzadko się w grze pojawiam, a zaraz kończy mi się sub, ale jeśli będę to bez problemu Ci pomogę - tylko że keeper jest na coś koło 17lvl więc najpierw musisz wylevelować, żeby był sens tam iść.
Pages: [1]
  Print