Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Klasy w Twierdzy  (Read 18694 times)
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« on: December 16, 2008, 08:53:41 AM »

Namawiam kolegę z Eldara do zrobienia sobie postaci na Snowbourn i aplikowanie do Twierdzy. Poprosił mnie o podpytanie jakich klas w Twierdzy brakuje, a jakich jest w nadmiarze, co niniejszym czynię. Kolega zamierza wybrać klasę pod tym kątem, a na pewno będzie wartościowym rekrutem - ma duże doświadczenie i z niejednego już pieca w LOTRO jadł chleb ;)
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #1 on: December 16, 2008, 09:08:35 AM »

W Twierdzy jest teraz duzo hunterow a malo mincerow i lore masterow .
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #2 on: December 16, 2008, 09:33:50 AM »

co racja to racja... hunterow mamy b. duzo wiec to odpada... tak naprawde to niech wezmie co chce(byle nie hunt no i moze champ) i guard/warden,  minstrel/runekeeper, captain/lm/burg... kazda z tych klas bedzie dobra ;p
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: December 16, 2008, 09:36:55 AM »

Mincerów nie jest tak malo, przynajmniej sztuk 7. Mało natomiast jest burgów, wardenow, rune-keeperów:)
W każdym razie powinien wybrac klasę, która dobrze będzie mu się grało przede wszystkim - bo to gwarantuje dobra zabawę i radość z gry.
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #4 on: December 16, 2008, 10:35:31 AM »

Mi się wydaje, że najlepiej w tym przypadku dobrać klasę na zasadzie wykluczenia.

Hunterów jest w tej chwili tylu, że pewnie jakby się postarali to sami by wypełnili rajd do Riftu (gdyby tylko chcieli tam pójść ;)). Guardianów też widzę sporo online, a zważywszy na fakt że zazwyczaj w rajdzie dwóch to maks (nie wiem jak w Vile Maw, ale pewnie będzie podobnie) to ta liczba którą mamy wystarczy z nawiązką. Champów tak naprawdę mamy tylko z 3-4, ale wszyscy są bardzo aktywni, więc pewnie z frekwencją tu tez nie będzie problemu. Z kapitanami był ciągły problem, ale chyba właśnie się skończył :)

Także zostają minstrel (dodatkowy healer nigdy nie zawadzi ;)), lm/burg (bo z tymi jest ewidentny problem, szczególnie z tymi drugimi) albo któraś z nowych klas (sporo osób zaczęło, ale pewnie niewielu zajdzie gdzieś dalej).
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #5 on: November 09, 2009, 03:14:25 PM »

Witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z LOTR; dlatego chciałbym ponowić pytanie jakiej klasy w twierdzy najbardziej potrzeba? Dla mnie odpada tylko Burglar.

PS. Oczywiście nie zakładam, że jeśli się zdecyduję na grę to zostanę przyjęty do waszego zacnego grona, ale jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony:)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: November 09, 2009, 05:27:33 PM »

Graj tym czym chcesz i co na dany moment uwazasz, ze da ci najwiecej frajdy. Zapotrzebowanie klas na dany czas caly czas sie zmienia i na przyklad kiedys bylo mnostwo hunterow, a teraz wieje pustkami nieco w tej klasie.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #7 on: November 09, 2009, 05:28:32 PM »

śmieszna sprawa patrząc po postach sprzed prawie roku ale ostatnio jakby hunterów zaczęło brakować :P
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #8 on: November 09, 2009, 08:51:41 PM »

Faktycznie jest problem z hunterami,ale zanim wylewelujesz postać to minie ho ho i może być zupełnie inaczej,więc jak Khele radzi,graj tym co Ciebie najbardziej bawi.
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #9 on: November 10, 2009, 07:36:28 AM »

Dzieki wszystkim za pomoc:). Zacząłem Capitanem, wbiłem 12 lvl i..... chyba jednak nie dla mnie:/. W czwartek zobacze jak radzi sobie Champion:D, chociaż najchętniej pograłbym kimś na kształt Paladyna, Leczącego wojownika.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #10 on: November 10, 2009, 09:00:12 AM »

Captain jest leczącym wojownikiem :P
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #11 on: November 10, 2009, 09:31:28 AM »

Hehe to zauważyłem ale jakos mi ten heal narazie nie podchodzi bo mogę leczyć tylko po walce a nie w trakcie, chyba, że z czasem się to zmienia, albo w party jest inaczej, albo błedy nooba popełniam:)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #12 on: November 10, 2009, 09:39:51 AM »

W trakcie tez bedziesz mogl leczyc.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #13 on: November 10, 2009, 09:48:17 AM »

W walce z kilkoma naraz już chyba możesz, bo po każdym trupku masz odblokowanie krzyku z tego co pamiętam.
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #14 on: November 10, 2009, 09:54:41 AM »

Krzyk jest to fakt, ale chciałbym jakiegoś heala na party/siebie bez konieczności ubicia mobka. Jeśli jest tak jak napisał Khelegros to moze jednak zostane przy tej klasie:).
Pages: [1] 2 3
  Print