Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Lokalizacja materiałów (update 25.09.2012)  (Read 13735 times)
Arthua
Gość
« on: September 13, 2012, 05:32:23 PM »

Pomyślałem, że warto byłoby aby na naszym forum znalazło się miejsce gdzie można znaleźć informacje o aktualnej lokalizacji rzadko spotykanych zasobów np. orichalcum ore. Dzięki wspólnej pomocy, każdy wiedziałby gdzie szukać owych materiałów crafterskich.

Proszę o informacje jeśli chcielibyście aby się tu znalazły informacje o innych zasobach oraz jeśli znajdziecie inną/aktualną lokalizację niż podana w wątku.

EDIT
====
Założyłem na darmowym portalu hostingowym konto, który zwie się twierdza.iscool.pl :) Chętnych do aktualizacji mapek proszę o kontakt na priva.

Proponuję aby aktualizację mapek robić w następujący sposób:
1. na przydzielonej 512MB przestrzeni dyskowej umieszczać pliki o ustalonych nazwach z mapkami aktualnych resourców.
2. Aktualizując mapki podmienić ftp'em na serwerze umieszczone wcześniej pliki, co spowoduje ich aktualizacje na forum twierdzy bez potrzeby tworzenia nowych postów.

Orichalcum ore
----------------
Mapa Cursed Shore:
==================




Mapa Malchor's Leap:
==================



Mapa Frostgorge Sound:
=====================



Dzięki za pomoc Earlion :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #1 on: September 14, 2012, 10:16:18 AM »

Był update więc zaczynamy poszukiwania od nowa:) Wszelka pomoc mile widziana, zna ktoś stronkę ze screenami mapek?
Arthua
Gość
« Reply #2 on: September 14, 2012, 11:10:59 AM »

ja korzystałem z http://gw2cartographers.com/
printscreen + paint :)
Gwai
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #3 on: September 14, 2012, 06:08:30 PM »

dopiszę się, bowiem temat wydaje się odpowiedni do tego co mam.

powoli uzupełniam listę miejsc gdzie zdobyć można składniki do kucharzenia i różnego rodzaju recepty na żarcie i inny 'stuff' oraz miejsca "farmy" [zbiór kilku krzaków roślin w jednym miejscu] na jakie natrafiłem w trakcie gry.

uwaga:

  • lista nie jest kompletna
  • struktura pliku nie jest ostateczna
  • komentarze i porady mile widziane, nie obiecuję że będę ich słuchał
  • by nie zaśmiecać tego wątku piszcie komentarze w zlinkowanym arkuszu, googledocs udostępnia taką opcję, lub do mnie na pw
  • ceny często nie są już aktualne, wielu miejsc jeszcze nie odwiedziłem ponownie a od tego czasu ANetka podniosła ceny składników za karmę kilkukrotnie, nie zdziwcie się jeśli w tabeli wpisana jest wartość 21k a aktualnie zobaczycie cenę rzędu 154k
  • 21k znaczy 21 sztuk karmy, zapis typu 0,1,30 znaczy 0 sztuk złota, 1 sztuka srebra, 30 sztuk miedzi
  • możliwe też, że części składników nie ma już w miejscach które wymieniłem dlatego ogromną pomocą byłoby wypunktowanie wszelkich nieaktualności do pliku w komentarzach, podając też aktualne dane jeśli takowe posiadacie.
  • nie jestem pewny jak jest z odnawianiem "farm" i czy wciąż znajdzie się tam ten sam rodzaj składników za każdym razem
  • listę będę uaktualniał w miarę możliwości, urlop się skończył, czasu na grę znacznie mniej

let's be about it then:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkytX-vigsuKdHVyZzBITW1aYVVkbkVVZjhnZC1pWEE
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #4 on: September 14, 2012, 08:10:18 PM »

Nowe lokacje Orichalcum ore (te, które znalazłem)

Cursed Shore:
http://tinypic.com/view.php?pic=xg8r7&s=6

Malachor's Leap:
http://tinypic.com/view.php?pic=2evyqzb&s=6
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #5 on: September 15, 2012, 09:49:54 PM »

mała poprawka do  matsów do cookingu- pozmieniali to a masz w tabelce stare dane- Milton juz nie ma Chili i vanili
nie pamietam jak pozostałe matsy za karme
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: September 18, 2012, 04:18:20 PM »

Jeżeli się nie mylę to na Frostgorge przypadają 2 ore, na Malachors Leap 5, a na Cursed Shore 4, na tę chwilę [18.09] brakuje jeszcze lokalizacji 2 ore w Malechors Leap.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #7 on: September 25, 2012, 03:37:25 PM »

UPDATE 25.09

Lokalizacje znowu się zmieniły, póki co znalazłem 2 orichalcum ore w Frostgorge i 3 w Cursed Shore - naniosłem ich lokacje na mapki. Ktoś by się jeszcze musiał przejść po Malachor's Leap:)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #8 on: September 28, 2012, 08:36:50 AM »

z dnia 25 ,dość przyjemna mapka
 www.goo.gl/FcC2P
Arthua
Gość
« Reply #9 on: October 01, 2012, 01:10:55 PM »

faktycznie fajna, zobaczymy jak będzie aktualizowana, jak na bieżąco to będzie można podpiąć pod wątek.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #10 on: October 06, 2012, 10:50:49 PM »

Ponowny update Frostgorge Sound i Cursed Shore. Po Malchor's Leap naprawdę nie chce mi się biegać i szukać:)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #11 on: October 07, 2012, 12:57:30 PM »

MISSING UPDATE:

General

Ancient wood, Orichalcum Ore, and Mithril Ore nodes respawn rate is now tied directly to characters and set to respawn one day after your character gathered from it.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #12 on: October 09, 2012, 10:58:14 PM »

Lokalizacja materiałów po update z 8 października

https://docs.google.com/drawings/d/1L8zhMSitj_GUBKz2Qk1DoFyX3yMvtSzjXTe7U_FKtaU/edit?pli=1
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #13 on: October 12, 2012, 07:56:53 PM »

UPDATE
Powyższa mapka została zaktualizowana po dzisiejszym patchu, pokazuje nowe lokalizacje orichalcum ore.
Pages: [1]
  Print