Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Gathering - farma matsów  (Read 1583 times)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 365« on: October 31, 2017, 07:09:31 PM »

Dla uproszczenia gatheringu wstawiam znaczniki waypointów najbliższych dla rich nodów metali, węzłów różnych rodzajów drzewek i pół z roślinkami (wystarczy ciąg znaków skopiować i wkleić na chacie - pojawią się linki WP).

Są to miejsca stałego występowanie matsów, dość bezpieczne czyli bez stada wrogich mobów. Nie są to oczywiście wszystkie miejsca, cześć usunąłem z powodu trudności dojścia, części nie znam, zawsze jednak mogę dodać nowe w miarę odkrywania :)

Nie podaję również drogi dojścia (przy węzłach drzewek są enigmatyczne opisy). Jak ktoś chce mogę pokazać w grze lub zapraszam na tę stronę -> https://gw2efficiency.com/gathering/permanent-nodes, cześć jest tam ładnie opisana.

Znaczniki dla Rich Iron:
Quote
[&BEsBAAA=]
[&BP0BAAA=]
[&BF4BAAA=]
[&BL8AAAA=]
[&BFEGAAA=]
[&BGUCAAA=]
[&BJMBAAA=]
[&BKsAAAA=]
[&BAQAAAA=]
[&BBIAAAA=]
[&BGMAAAA=]

Znaczniki dla Rich Platinum:
Quote
[&BO8BAAA=]
[&BO4BAAA=]
[&BBoCAAA=]
[&BB4CAAA=]
[&BFECAAA=]
[&BNQCAAA=]
[&BMkCAAA=]
[&BMkBAAA=]

Znaczniki dla Rich Mithril (dwa WP są również najbliższe dwóm Statuom Melandru będących swoistą rich nodą dla Elder Wood)
Quote
[&BEAFAAA=]
[&BHwCAAA=]
[&BHkCAAA=]
[&BPgCAAA=] Statua Melandru
[&BKgCAAA=]
[&BKYCAAA=] Statua Melandru
[&BLICAAA=]
[&BB4DAAA=] Veteran
[&BOQGAAA=]
[&BIEJAAA=] Jagódkowo

Poletka - FLAX:
Quote
1. [&BOAHAAA=] Verdant Brink najniższy poziom krainki, trzeba skoczyć w dół prawie z WP

2. [&BMwHAAA=] Tangled Depths od tej strony leci się tak jak do Gilded River Hero Point, ale w lewo do jaskini w skale tam gdzie wywerny

2. [&BMwHAAA=] Tangled Depths z Ogre Camp WP trzeba wskoczyć na dużym króliku przez teren eventu z wywernami

3. [&BM0JAAA=] Draconis Mons kawałek na północ i skok w dół aż do wystającej półki skalnej, potem w głąb jaskini.

Quartz Crystal Formation: (UWAGA! nody w Dry Top są na konto, w Crystal Desert na postać)

Quote
1. [&BHoHAAA=] Dry Top jedziemy na północ w kierunku Crash Site 1 i po przeskoczeniu przepaści w lewo na skale; idziemy dalej przeskakując i skacząc aż dojdziemy do visty przy Crash Site 1, przy płonącym okręcie - tam jest druga noda

2. [&BJQHAAA=] Dry Top wyjeżdżamy z obozu na wschód, noda jest kawałek na północny - wschód od Crash Site 3 przy wraku; Rich Quartz Crystal Formation z tego samego WP jest w jaskini Cragrock Palace (UWAGA! doistępna jest wyłacznie w czasie burzy piaskowej, przy minimum 4 tierze, w czasie eventu z królową skrittów).

3. [Destiny's Gorge Waypoint] Crystal Desert (wymaga dodatku Path of Fire) jedziemy z WP na północny - wschód w kierunku wąwozu, wjeżdżamy po pochylniach na samą górę aż do Squaross Kraal i dalej na górę w kierunku na Destiny's Ascent. Po wyjeździe przez bramę w Squaross Kraal skręcamy z powrotem na południe i po języku czarnego bazaltu skaczemy przez przepaść pod bramę prowadzącą do Fortunate Stike (Glint's Legacy). Przeskakujemy bramę na dużym króliku Rich Quartz Crystal Formation jest zaraz za bramą.
Dalej na kawałek północ jest jaskinia - dziura w podłodze, wskakujemy w nią, lecimy na północ aż zobaczymy tory. często jest tu pierwsza Quartz Crystal Formation drugą możemy znaleźć idąc jaskinią w kierunku na Forged Foothold, w środku lub na zewnątrz w obozie - ostrzegam ... mnóstwo zabójczych mobów :)


CDN ...
Pages: [1]
  Print