Pages: [1] 2 3 ... 22
  Print  
Autor Topic: Czy ktoś już gra?  (Read 49941 times)
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« on: November 14, 2011, 11:38:35 AM »

Witam
Czy ktoś już może gra w bete?
Jeśli tak to na jakim serwerze?

Pozdrawiam
Bartek
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #1 on: November 14, 2011, 12:45:21 PM »

Ja sie dostalem ale nie dostalem jeszcze zadnego linka do sciagniecia gry. Tak napisali , ze zostalem wybrany i mam czekac na dalesz instrukcje. Szczerze nie wiem ocb. :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: November 14, 2011, 01:29:09 PM »

@Fland
wklejam swojego posta z innego tematu w tym dziale
Ok, żeby wyjaśnić ewentualne nieporozumienia. W ciągu ostatnich kilku dni Bioware rozsyłało zaproszenia na zwykłe beta testy, osoby które je dostały mogą już ściągać grę. Wczoraj wieczorem wyszła informacja o zaproszeniu na masowy weekendowy beta test którego terminu jeszcze nie ustalono. Osoby które dostały zaproszenie na ten masowy test jeszcze nie dostały linków do pobrania klienta, dostaną je w późniejszym terminie.
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #3 on: November 14, 2011, 01:31:29 PM »

Jeśli się dostałeś to w mailu powinien być link że potwierdzasz chęć udziału w becie.

Jak potwierdzisz udział to można pobrać klienta (20G)

Z tego co widzę maile były rozsyłane 10 listopada - invite do bety dla Europy , 8 listopada weekend test


pozdrawiam

Bartek
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #4 on: November 14, 2011, 01:57:44 PM »

A ja żadnego linka/linku nie mam w tym mailu tylko info, że dalsze info prześlą w kolejnym mailu także chyba nie bardzo:)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: November 14, 2011, 01:58:57 PM »

Wszyscy co mieli założone konto na oficjalnej stronie SWTOR przed 11.11.2011 dostali meila z informacją, że będą testować grę. Nie koniecznie w ten wekend co dostali meila, może w kolejny a może jeszcze dalszy, niektórzy razem z informacją, że zostali wybrani do bety dostali kolejną wiadomość z linkiem do pobrania gry. Nie każdy go dostał wraz z pierwszą informacją!
VonskiWan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 28



« Reply #6 on: November 14, 2011, 02:18:14 PM »

Ja gram w betę od piątku, i muszę powiedzieć że gra jest zajebista. Wciąga jak chodzenia po bagnach.
Co do nazwy serwera to nie jestem pewien a teraz nie mogę sprawdzić bo serwery są offline.
Pograłem troszkę Gunslingerem (wypas) i Consulem dobiłem 10 muszę jeszcze sprawdzić co i jak ale póki co tez jest super, w pewnym momencie myślałem czy wybranie Gunslingera jako maina to był dobry wybór bo consul mi się tak spodobał, ponieważ Smuggler do 10 lvl byl troche wolny ale jak teraz mam 2 giwery to nie chce zmieniać. :P

Takie moje odczucia na razie z bety :P
Jak ktoś ma jakieś pytania to walcie.
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #7 on: November 14, 2011, 02:24:06 PM »

Ja gram na Leviatanie ale chyba zacznę na Kissai Caste bo z tego co widze to ma być jedyny anglo jezyczny serwer serwer EU (testowy)

Pozdrawiam
Bartek
Tomii
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Reply #8 on: November 14, 2011, 04:02:38 PM »

Witam serdecznie ja gram tez na Leviathanie na koncie kolegi ale tez dostalem maila o ktorym mowicie , i mam gleboka nadzieje ze stworzymy gildie na next beta weekend i sobie razem pogramy=) co do wciagania to jak zaczalem w STWOR grac to siedzialem 16h nonstop i nie chcialem odejsc:D
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #9 on: November 15, 2011, 06:49:42 AM »

Wszyscy co mieli założone konto na oficjalnej stronie SWTOR przed 11.11.2011 dostali meila z informacją, że będą testować grę. Nie koniecznie w ten wekend co dostali meila, może w kolejny a może jeszcze dalszy, niektórzy razem z informacją, że zostali wybrani do bety dostali kolejną wiadomość z linkiem do pobrania gry. Nie każdy go dostał wraz z pierwszą informacją!

Nie wszyscy dostali, ja np. nie dostałem. Konto i preorder mam od 30.07, znaczek przy chęci wzięcia udziału w testach jest, ale mailika nie otrzymałem. Tak więc, nie wszyscy dostali. Natomiast nie martwi mnie to jakoś szczególnie, za trochę ponad miesiąc będzie można normalnie pograć, więc nie dajmy się zwariować ;)
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #10 on: November 21, 2011, 10:42:19 PM »

Ja gram na serwerze ... cos tam...Kari-Suri czy jakos tak - z oznaczeniem EU-EN.
Gierka na razie super. Nie ogarniam jeszcze wszystkiego ale bardzo mi sie podoba.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #11 on: November 22, 2011, 09:12:09 AM »

No i dostalem inva do testow. Loguje sie probuje sciagnac gre i dostaje informacje ze link wygasl. Ze nalezy wrocic do strony glownej i probowac jeszcze raz. Niestety bez rezultatow. Mial tak ktos ?
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #12 on: November 22, 2011, 09:31:38 AM »

Być może spowodowane jest to faktem wyłączenia strony tester do jutra chyba do około 7 rano, ale pewności nie mam.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #13 on: November 22, 2011, 09:31:56 AM »

Tutaj masz temat który opisuje jak pobrać wszystko, a jak to nie pomoże to nie wiem, zostaje tylko pomoc techniczna
http://swtor-online.com.pl/forum/newsy/jak-pobrac-beta-klienta-gry!/
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: November 22, 2011, 10:23:20 AM »

:)

   Ja tez walcze z zaproszeniem na weekendowy test...

 Do zobaczyska online...

Edit: Ale strona z danymi kont sie troche sypie..

 Dejavu
Pages: [1] 2 3 ... 22
  Print