Pages: 1 ... 20 21 [22]
  Print  
Autor Topic: Czy ktoś już gra?  (Read 50531 times)
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #315 on: December 17, 2011, 07:44:41 PM »

hmmm ja dopiero zacznę grać 20 grudnia bo nie jestem preorderowcem. Kod już wpisałem i nawet kartę pre paid dodałem więc mam 90 dni. Po tym co opowiadacie mam nadzieję że rano mniej osób będzie grać :) Ja planuję we wtorek po 7 rano wejść do gry bo mam wolny dzionek (specjalnie sobie taki dzień załatwiłem;). Teraz boję się że nie będę jedyny taki sprytny. Najwyżej wejdę w kolejkę i pójdę dalej spać ;) 

Czytam oficjalne forum gry i tam forumowicze wymyślili teorie spiskową. Bioware specjalnie przepełnia najbardziej przeludnione serwery aby ludzie się przenosili na te mniej zaludnione. Słyszałem też że cały czas serwery dodają to może na starcie niektórzy nowi użytkownicy wybiorą nowe bo będą chcieli tylko kampanie przejść? Sam mam dwóch kolegów co tylko z mojego konta skorzystają jak nie będę mógł grać i zrobią sobie alta dla fabuły.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #316 on: December 18, 2011, 09:38:36 PM »

Ale to w naszym interesie czy ich? Poza tym liderem jest Khele i to do niego powinni się w tej sprawie zwrócić.
Inkwi, chodzi mi o to aby wyjść z propozycją. Nie chodzi o stawianie żądań czy coś takiego, zaproponuj to i tamto i wsio, reszta niech się sama toczy.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #317 on: December 18, 2011, 09:43:28 PM »

No proszę cię - to my mamy wychodzić z propozycją? Przecież od początku była mowa, że będziemy korzystać z tego samego komunikatora. Gdzie więc jest Imperialna Twierdza? To ja mam ich szukać?
Jak nas złapać chyba wszyscy wiedzą. Mnie, Khele, pozostałych oficerów. Nie widzę żadnego problemu. Tylko chyba chęci drugiej strony nie ma?
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #318 on: December 18, 2011, 11:55:45 PM »

U mnie przed chwilą zrobiło się nie wesoło, gra spowodowała mi "crash dump" na kompie, omal nie straciłem wszystkich danych.
To już drobna przesada, i nie pytajcie mnie czy to na pewno gra, bo to był jedyny program jaki miałem uruchomiony, poza systemowymi oczywiście.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #319 on: December 19, 2011, 08:10:03 AM »

Rozjeżdżamy się w tematach. Myślę, że ten można już zamknąć a o kłopotach z serwerem, crashem itp jest ten temat: http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6778.105
Pages: 1 ... 20 21 [22]
  Print