Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Validate your email  (Read 6962 times)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« on: August 30, 2012, 12:42:46 PM »

Podczas logowania, dostaję informację (zaraz po kliknięciu przycisku login), abym uprawomocnił swój email. Wysyłam więc owego emaila, otrzymuję go. Klikam na zamieszczony link. Zostaję przekierowany do strony guildwars2 gdzie otrzymuję komunikat, że podany link jest błędny lub wygasł i tak w koło macieju. Co prawda, nie uniemożliwia mi to gry, ale jest irytujące, tym bardziej, że przez to nie widzę newsów na launcherze.
Czy także wam się ów błąd pojawia, czy macie pomysł jak go rozwiązać?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: August 30, 2012, 12:58:07 PM »

Ja jeszcze nie gram, ale wczoraj u brata widziałem to samo. Tez go to wkurza ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #2 on: August 30, 2012, 04:42:42 PM »

Też to mam. Widać to jeszcze nie działa.
Podobnie jak czat gidyjny który mi mówi, że nie jestem w gildii.
Nie rozumiem działąnia tego "overflow" i guzika represent w panelu gildii.... :o
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #3 on: August 30, 2012, 05:18:26 PM »

Też to mam. Widać to jeszcze nie działa.
Podobnie jak czat gidyjny który mi mówi, że nie jestem w gildii.
Nie rozumiem działąnia tego "overflow" i guzika represent w panelu gildii.... :o

U mnie w końcu zadziałało (w dzień head startu), ale trochę się tych maili nasłałem (wydaje mi się, że serwery autoryzacji nie wyrabiają).
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #4 on: August 31, 2012, 10:27:18 AM »

Co do tych e-maili to na oficjalnej stronie czytałem, że tam jest jakiś błąd i że to naprawią. Puki co radzą po prostu nie weryfikować e-maila, tylko po prostu grać. Jak naprawią to się wtedy zweryfikuje.
Jagar
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 77


« Reply #5 on: September 03, 2012, 10:37:51 PM »

Ale o co w tym biega , bo zgłupiałem.
Zakładając konto połączyłem je z GW1 przez co dostałem nazwę konta taką jaką używałem w GW 1 - był to e-mail na tenbicie który już nie istnieje. W następnym kroku podawany był adres do korespondencji na który przyszła aktywacja konta.Więc co ja mam jeszcze potwierdzić login który jest nieistniejącym już adresem do którego nie mam już dostępu ? Przecież maila potwierdzaliśmy przy rejestracji konta.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #6 on: September 04, 2012, 05:03:16 PM »

Można było zmienić login (w Gw1 i Gw2 się równocześnie zmienia). Tylko wyłączyli to na jakiś czas... później znów włączyli... a teraz nie wiem jak jest.

To Validate to troszkę co innego. Chodzi o potwierdzenie swojej lokalizacji geograficznej. Że jak grasz np. z Pcimia Dolnego, to bez ponownej walidacji nie wpuści kogoś z Północnego Bangabangadeszu.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #7 on: September 04, 2012, 06:46:11 PM »

Można było zmienić login (w Gw1 i Gw2 się równocześnie zmienia). Tylko wyłączyli to na jakiś czas... później znów włączyli... a teraz nie wiem jak jest.

To Validate to troszkę co innego. Chodzi o potwierdzenie swojej lokalizacji geograficznej. Że jak grasz np. z Pcimia Dolnego, to bez ponownej walidacji nie wpuści kogoś z Północnego Bangabangadeszu.

Od takie zabezpieczenie, które i tak jest g... warte, bo ludzi jak hackowali tak nadal hackują  >:(
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #8 on: September 05, 2012, 09:32:26 AM »

Można było zmienić login (w Gw1 i Gw2 się równocześnie zmienia). Tylko wyłączyli to na jakiś czas... później znów włączyli... a teraz nie wiem jak jest.

To Validate to troszkę co innego. Chodzi o potwierdzenie swojej lokalizacji geograficznej. Że jak grasz np. z Pcimia Dolnego, to bez ponownej walidacji nie wpuści kogoś z Północnego Bangabangadeszu.

Od takie zabezpieczenie, które i tak jest g... warte, bo ludzi jak hackowali tak nadal hackują  >:(
To może odrazu udostępnijmy loginy i hasła do kont?  :P
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #9 on: September 05, 2012, 11:13:43 PM »

Od takie zabezpieczenie, które i tak jest g... warte, bo ludzi jak hackowali tak nadal hackują  >:(
W takim przypadku, ja bym się zaczął martwić o swoje konto e-mail. Na gmailu warto sobie włączyć dwuetapową autentykację (bez telefonu nie wejdziesz z innego komputera).

No i niewiele poradzisz na brute force, jeżeli Twoje hasło to "1234". ;)
Pages: [1]
  Print