Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: security key  (Read 6998 times)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« on: December 17, 2011, 09:01:43 AM »

Hej,
czy ktoś posiadający EK, uruchomił kluczyk do konta ?

TZN. jak dobrze zrozumiałem , istnieje potrzeba posiadania czegoś od nadgryzionego jabłka by w ogóle mówić o możliwości zainstalowania tegoż ?

Luna

p.s.
i chyba tylko stany na tą chwilę , europa później ?
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: December 17, 2011, 03:18:15 PM »

Ja mam EK z kluczem ale nic więcej nie potrzebowałem... To drugie o czym mówisz jest po prostu taka opcja w przyszłości, że będzie to na tych telefonach taka aplikacja. I tak w EU będzie to później
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: December 17, 2011, 03:26:38 PM »

W Rifcie też takie cuś mają. Możesz mieć albo sprzętowego tokena albo aplikację na iPhone lub Android. Niestety na inne smartphony zwykle nie robią. :(


Kto z EK może zdradzić co jest w tym in-game sklepiku Security Key Vendor?
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #3 on: December 18, 2011, 04:14:32 PM »

W tym sklepiku, niema nic specjalnego, ceny zaczynają się od 50 000, to za jakieś portki. Ceny są dosłownie z "kosmosu", za niespecjalne atrybuty.
Do tego w zestawie dostajesz, takiego robota "odkurzacz"(który nic nie robi), pistolet flarowy (który jak zauwazyłem niewiele robi). Kamień, który zmienia kolor, nie wygla specjalnie. ten klucz, który generuje security codes. Holotancer, który od razu wylądował w sejfie. I speeder, który jest dostępny od lvl 25, i chyba tylko to będzie użyteczne.

Ogólnie, za tyle kasy, to niestety nic specjalnego :(
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: December 19, 2011, 10:24:25 AM »

W tym sklepiku, niema nic specjalnego, ceny zaczynają się od 50 000, to za jakieś portki. Ceny są dosłownie z "kosmosu", za niespecjalne atrybuty.
Do tego w zestawie dostajesz, takiego robota "odkurzacz"(który nic nie robi), pistolet flarowy (który jak zauwazyłem niewiele robi). Kamień, który zmienia kolor, nie wygla specjalnie. ten klucz, który generuje security codes. Holotancer, który od razu wylądował w sejfie. I speeder, który jest dostępny od lvl 25, i chyba tylko to będzie użyteczne.

Ogólnie, za tyle kasy, to niestety nic specjalnego :(

Mu chyba chodziło o sklep który masz jak ustawisz secutiry keya bo to są podobno dwa oddzielne.

Poza tym o ile dobrze rozumiem opis 1 itema co jest do kupienia we flocie za 1kk kredytów to jest on przepustką do sklepu gdzie można kupić itemy z EK (trochę to by było dziwnie może źle rozumiem i po porstu do tego sklepu z EK cię wpuszczą)

Dołączam do pytania co w Security Store jest?
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #5 on: December 21, 2011, 02:06:13 PM »

Ja mam EK z kluczem ale nic więcej nie potrzebowałem... To drugie o czym mówisz jest po prostu taka opcja w przyszłości, że będzie to na tych telefonach taka aplikacja. I tak w EU będzie to później


a jak aktywowałeś security key ?
chodzi mi o sam proces bo być może coś źle zrozumiałem i źle robię
L
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #6 on: December 21, 2011, 03:05:11 PM »

Aktywowałem go na swoim profilu na stronie SW. Krok po roku cię tam prowadzą. Przyjrzyj się troszkę temu są tam nawet obrazkowe objaśnienia co i jak zrobić należy. W odpowiednie miejsce wymagane jest wpisanie kodu z klucza na odwrocie i tyle. W opakowaniu z gra jest również instrukcja jak to zrobić krok po kroku
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: December 22, 2011, 02:11:17 PM »

ok
dzięki
utknąłem przy screenie z Applem
w zasadzie dalej nie poszedłem :D
Luna
Vrona
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #8 on: December 23, 2011, 06:47:47 PM »

A ktoś mógłby napisać co jest w tym sklepiku od security key?
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #9 on: December 23, 2011, 06:57:18 PM »

znalezione w necie
głównie kosmetyczne pierdoły

http://i.imgur.com/buxqC.png
http://i.imgur.com/15UDD.png
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #10 on: December 23, 2011, 09:18:27 PM »

Głównie same bzdety: myszodroid, customizacje kompanów i inne pierdoły. U Security key vendora jest tylko jedna bardzo przydatna rzecz: za 1000 credytów - bilet do floty, dzięki któremu możesz teleportować się się do bazy orbitalnej floty (tam gdzie są wejścia do flashpointów). Bilet działa niezależnie od skilla i można go użyć raz na godzinę(sklill można użyć raz na kilkanaście godzin).
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #11 on: January 19, 2012, 12:28:54 PM »

bilet jest jednorazowy?
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #12 on: February 01, 2012, 12:34:41 PM »

Tak, jednorazowy bilet za 1k. Ale tak czy inaczej opłaca się go mieć na potrzebę 18h cooldowna skilla  ;)
Pages: [1]
  Print