Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Reverse Engineering  (Read 8828 times)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« on: December 16, 2011, 10:17:52 AM »

Dla tych co nie wiedzą - wszystko co wytworzycie za pomocą craftingu może zostać rozłożone na czynniki pierwsze za pomocą opcji Reverse Engineer (taka mała ikonka w prawym górnym rogu okna Inventory).
Poza zwrotem części materiałów zużytych do craftu z Reverse Engineering można uzyskać schematy na lepsze przedmioty (rozbijanie zielonych przedmiotów daje niebieskie schematy, rozbijanie niebieskich daje fioletowe).
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #1 on: December 16, 2011, 10:38:25 AM »

No juz mam pare niebieskich i fioletowych. Jest sens rozbijania fioletowych ?

Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: December 16, 2011, 10:42:24 AM »

Nie wiem, nie próbowałem:)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: December 16, 2011, 11:13:45 AM »

Było to opisywane pod jednym z podanych linków w innym temacie chyba.

http://sithwarrior.com/forums/Thread-Crew-Skills-Compendium

Quote
Reverse Engineering is the SWTOR equivalent of WoW disenchanting; it provides very few materials, but it is the way prototype and artifact schematics are discovered. By reverse-engineering premium-quality items (this destroys them), you have a chance of discovering the prototype schematic; RE-ing the prototype items gives a chance of discovering the artifact recipe.

Your chance to get the next level of schematic appears to depend on your (crafting) level vs. the schematic level. At least for armor and weapons, there are three possible blue schematics (critical, redoubt and overkill).

Suggested here: There are 5 chance rates of researching new schematics: Very Low (4%), Low (8%), Medium (10%), High (16%) and Very High (20%)

O ile dobrze to rozumiem to nie ma sensu fioletowych rozbijać
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #4 on: December 16, 2011, 11:19:48 AM »

Tak ale widzisz masz jeszcze trzy typy kolorowych schematów :D - Critical, Redoubt i Overkill. Ja narazie mam tylko Redoubty. Tak niebieskie jak i fioletowe ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #5 on: December 16, 2011, 11:23:52 AM »

Tak ale widzisz masz jeszcze trzy typy kolorowych schematów :D - Critical, Redoubt i Overkill. Ja narazie mam tylko Redoubty. Tak niebieskie jak i fioletowe ;)

Wiem ja mam na razie po 1 niebieskim critical i redoubt (ale synthwearing na poziomie 17) critical to ofc - crit rating, redoubt - defense, a overkill to co?
Asire
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Reply #6 on: December 17, 2011, 07:58:08 AM »

Rozumiem, że rozłożyć możemy tylko przedmioty, które stworzyliśmy sami. Nie dotyczy to przedmiotów kupionych i znalezionych??
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #7 on: December 17, 2011, 08:51:26 AM »

Rozumiem, że rozłożyć możemy tylko przedmioty, które stworzyliśmy sami. Nie dotyczy to przedmiotów kupionych i znalezionych??

Nie jestem tego całkiem pewien, ale chyba niektóre znalezione rozkładałem, nieliczne, nie wiem od czego to zależy (może czasem da się coś znaleźć lub wykrafcić), ale raczej polegaj na wykrafconych
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #8 on: December 17, 2011, 03:24:22 PM »

Wszystko co sam tworzysz, możesz też rozłożyć. Mając Cybertech jeśli wypadnie Ci jakiś mod, to możesz go rozwalić. Niestety nie wypadają zbyt często, a czasem sporo trzeba tego rozwalić by nauczyć się wyższej recepty...

Co do kupionych to nie wiem... Mam za mało kasy by cokolwiek kupować. ;D Swoją drogą ceny niektórych itemów są troszkę zbyt wygórowane biorąc pod uwagę taki sobie dorobek z grindu.


Jest fajny ficzer w grze, kiedy gracie w party. Gdy wypada jakiś item możecie clicknąć need/greed a czasem także disassemble - to ostatnie zależy od dostępnych craftów w party (tzn. czy ktoś może reverse engineering na danym itemie zrobić) i w rezultacie daje od razu matsy osobie która rolla wygrała. Disassemble ma podobno ten sam priorytet co Greed.
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #9 on: December 19, 2011, 10:14:38 AM »

Ja przy Armstech - rozbijam i swoje i te które znajdę/kupię - pod warunkiem że mi mój lewel (lewel postaci a nie skila)  pozwala - bo to jedyne ograniczenie.
Jeżeli z pomarańczowej giwery np wyjmiemy gem - nie da rady go już rozwalić - musi być kompletny - to tez jest ważne.

Maaro
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 70


« Reply #10 on: December 27, 2011, 02:24:34 PM »

Nie da się rozbić modów do statku, a przynajmniej mi się nie daje :)
Flooberqs
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Reply #11 on: December 27, 2011, 03:12:13 PM »

Quote
Wiem ja mam na razie po 1 niebieskim critical i redoubt (ale synthwearing na poziomie 17) critical to ofc - crit rating, redoubt - defense, a overkill to co?

overkill - power
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #12 on: December 27, 2011, 05:01:25 PM »

Nie da się rozbić modów do statku, a przynajmniej mi się nie daje :)

cybertech robi

EDIT: Nevermind przeczytałem robić
Targenor
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #13 on: January 26, 2012, 07:03:15 AM »

Pytanie odnośnie Artifice jeśli zrobie miecz Prototype i rozłoże go na części pierwsze to tak samo jak z Hiltami i całą resztą mam szanse na uzyskanie schematu na fioletowy miecz ? Czy jednak broń się nie zalicza do tego typu rzeczy
Pages: [1]
  Print