Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Poadanie - Arifena  (Read 3220 times)
arifena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 22, 2014, 10:16:45 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Arifena, jeszcze nie stworzona, Cassian - Medic

2. Wiek
28

3. Doświadczenie w mmo:
Wiele tytułów MMO: według długości okresu grania: Aion, RF Online, GW2, Rift, L2 i kilkanaście pomnijszych lub wiekszych tytułów, ogółem gram od okolo roku 2006


4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Wildstar/Twierdza, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/gildii, możesz również napisać jak masz na imię, skąd jesteś :)
Na imię mam Natalia, jestem ogromną fanką gier MMO. Z Twierdzą miałam styczność w Rifcie dość krótki okres czasu jako że jestem byłą dziewczyną jednego z waszych członków. Gildia ma swój kodeks co bardzo mi się podoba i poszukuję Gildii z którą mogłabym się zatrzymać na dłużej nie ograniczając się tylko do jednej gry. Wildstar kupiłam ponikąd z nudów gdyż brak jest dobrych gier teraz na rynku i jestem ciekawa co też NC Soft pokaże tym razem. Obecnie mieszkam w Anglii gdzie żyję i pracuję. W wolnych chwilach (których teraz brak bo zaczęła się wyprzedaż w magazynie w którym pracuję) interesuję się poi, czytaniem dobrych książek i samokształceniem się w grze na skrzypcach. Od gildii oczekuję współpracy i wsparcia co mam zamiar odwzajemnić. Co do TSa obecnie mam możliwość korzystania tylko na telefonie ale powinno się to zmienić w przeciągu dwóch tygodni od złożenia aplikacji.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je rozumie i akceptuje
Potwierdzam i akceptuję.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #1 on: June 23, 2014, 08:26:35 AM »

Witamy w naszych szeregach ! :D
Łap mnie, Peruna lub Huriel w grze po zaproszenie :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: June 23, 2014, 09:44:15 AM »

Witamy w Twierdzy - po 22 będę online jakby co :)
Pages: [1]
  Print