Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Kurufinwe  (Read 1762 times)
Kurufinwe
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: December 21, 2018, 10:14:26 PM »

1. Kurufinwe. Postaci masa, ogólnie main to warden 105 na Evernight, ale chcę dołączyć w ramach Ithil, gdzie mam minstrela o tym samym imieniu na 16 lev.
2. 40 lat
3. Właściwie tylko LOTRO. Od 2008 roku. Na początku Eldar, potem migracja z SAS na Evernight. 2 konta, ponad 20 postaci, ale w ostatnich latach mało gram. Kilka na 105, ale jakoś więcej frajdy mam z niższych levelów. Najfajniejsze kończy się w okolicach 85.
4. LOTRO, bo jestem fanatykiem Tolkiena (dosyć zaawansowanym), więc możliwość biegania po Śródziemiu to był wystarczający powód. W ostatnich latach, ze względu na obowiązki rodzinne (bachorki) raczej gram solo i nieregularnie (pół roku przerwy od zalogowania kilka dni temu). Twierdza, bo widzę że pojawiła się na Ithil i ma renomę sensownego kinshipu, na którym wolę teraz pograć zamiast ciągnąć postaci po Mordorze.  Cel zatem bardziej socjalno-czatowy, niż np. raidowy. Wymiana informacji, jakiś craft.
A tak poza tym: prywatnie Jurek z Warszawy, prawnik.
5. Na Eldarze Wojownicy Śródziemia. Potem Strażnicy Amon Sul. Na Evernight trochę w SAS, a aktualnie w Szarej Przystani. Choć SP to już były czasy praktycznie 100% solo. Choć SAS w praktyce umarł, to jednak najbardziej się czuję członkiem tej w swoim czasie bardzo fajnej paczki.
6. przeczytałem regulamin i akceptuję.
7. W tej chwili VIP (bo Ithil).
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: December 21, 2018, 10:17:30 PM »

Za
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: December 21, 2018, 10:18:50 PM »

Za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: December 21, 2018, 11:15:11 PM »

Zapraszamy - zgłoś się proszę po inva do kinu :)
Pages: [1]
  Print