Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pytania na które jeszcze nie znalazłem odpowiedzi.  (Read 3524 times)
Nemeth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« on: March 26, 2014, 11:06:46 AM »

Czesc, może ktoś z was czytał, lub spotkał się w becie czego ja nie zdążyłem zrobić.

1. Wiele postaci jedna guild'ia. Wszystko na to wskazuje że konto jest przypisane do guild'i nie postać. tak wiec jak to będzie kiedy ktoś założy postaci na wszystkich 3 frontach ? Czy w ogóle się da, bo wydaje mi się że dałem rade założyć postać w becie na EB i AD ?

2. Czy bez przechodzenia do innego aliansu będzie można chodzić po ziemiach "wroga" ? Chodzi oczywiście o skyshardy :D

3. Czy ktoś ma sprawdzone źródło skill capa ?

4. Gdzieś czytałem ( albo tak mi się wydaje, że czytałem ) że będzie można przyłączyć się do więcej niż jednej guild'i. W becie nie miałem jak tego sprawdzić, może ktoś coś słyszał na ten temat ?

XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #1 on: March 26, 2014, 11:17:59 AM »

Nie potrafię odpowiedzieć tylko na 3-cie pytanie.
1. Można grać na każdym z 3-ech frontów i nie ma żadnego problemu ponieważ na PvP są różne kampanie oraz...
4. można należeć aż do 5-ciu gildii w tym samym czasie ;)
2. Oczywiście. Na tym polega End Game. Aby zdobywać kolejne Veteran Ranks przechodzimy na terytorium wroga i robimy tam misję. Wszyscy beta testerzy twierdzą, że pojawia się odpowiednie wytłumaczenie na taki stan rzeczy, ale osobiście go nie poznałem ^^
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #2 on: March 26, 2014, 11:22:08 AM »

Co do gildii to po prostu niezależnie od postaci na której jesteś (postać może być w dowolnej gildii w dowolnym aliansie) masz dostęp do gildiowego chata (to na 100%) jak równiez ew do gildiowego banku i sklepiku (a tego nie sprawdziłem na 100% bo druga gildia była za mała na gild bank a Twierdza na sklepik w becie :P) ale z cała pewnością przy wchodzeniu do jest wybór z której gildii gild banku chcesz kożystać.

co do łażenia po innych terytoriach po wbiciu max lev zdaje się że jest taka możliwość
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #3 on: March 26, 2014, 12:06:37 PM »

Jesli chodzi o skill capa, to na tą chwilę możesz mieć max 50 lev w skillach i 4 lev w skillu po jednym morphie. Potwierdzona ilość skill pointów do zdobycie to 300+.
Symbelmyne
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #4 on: March 26, 2014, 12:23:08 PM »

Ad 3.

Veteran Rank 10 Caps (Soft and Hard)

    Max Health starts at 2550
    Max Magicka starts at 1950
    Max Stamina assuming starts at 1950
    Mana Regen starts at 80
    Stamina Regen starts at 80
    Health Regens starts at 50
    Armor starts at 1870 (35%) and DRs very very hard up to 2600 (50%) as a hard cap.
    Assuming Spell Resistance is the same, it starts soft capping at the same point (1870).
    Weapon Damage starts at 185
    Crit chance does NOT soft cap

Zrodlo: Tamriel Foundry.
PS. Polecam forum tejze strony, mozna ostatnio znalaesc wiele przydatnych info, np to ze skille z Restoration Staff nie krytuja.
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #5 on: March 26, 2014, 12:49:34 PM »

he he drobne nieporozumienie zaszło jak widzę :)
taa skill cap soft and hard to jedno a drugie to skill pointsy.

I tak, ze względu na skill cap praktycznie wszystkie buildy wszystkich postaci ładuja punkty tylko i wyłącznie w health  i po 0 w magice i stamine (no tak ale to jeszcze inne punkty są zdaje się :) )
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #6 on: March 26, 2014, 05:29:22 PM »

4. można należeć aż do 5-ciu gildii w tym samym czasie ;)

Czyli dobrze rozumiem, że mogę być jednocześnie w Twierdzy i gildii "X"?
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: March 26, 2014, 05:33:51 PM »

Tak
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #8 on: March 26, 2014, 05:50:07 PM »

Jo jestem w trzech ;) Ale jedna w międzyczasie będzie musiała odpaść... Rozdwoić może i bym się mógł, ale roztroić się to już nie mam szans ^^
Nemeth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #9 on: March 26, 2014, 06:04:20 PM »

dzięki wszystkim za odpowiedź jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła, której nie mogłem sprawdzić na becie ( za mały poziom ), to "overcharge".

w momencie gdy mam magica regen po wyżej 80 pokazuje to stat jest przeciążony ( "overcharge" - nie umiem tego lepiej przetłumaczyć ).
To oznacza że w ogóle nie daje żadnych bonusów posiadania MR na poziomie 80+ Czy po prostu bonus  zmniejsza  się wykładniczo lub arytmetycznie po przekroczeniu  granicy ?
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #10 on: March 26, 2014, 06:09:34 PM »

4. można należeć aż do 5-ciu gildii w tym samym czasie ;)

Czyli dobrze rozumiem, że mogę być jednocześnie w Twierdzy i gildii "X"?

Tak ale raczej nie tą sama postacią... chyba :P
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #11 on: March 26, 2014, 06:20:33 PM »

w momencie gdy mam magica regen po wyżej 80 pokazuje to stat jest przeciążony ( "overcharge" - nie umiem tego lepiej przetłumaczyć ).
To oznacza że w ogóle nie daje żadnych bonusów posiadania MR na poziomie 80+ Czy po prostu bonus  zmniejsza  się wykładniczo lub arytmetycznie po przekroczeniu  granicy ?
Myślę, że przetłumaczyłeś to świetnie ;) A co do OC to masz filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ssob9XP4dUc
A tutaj jest drugi: http://www.youtube.com/watch?v=j7PJgAwtx9Y
Filmiki mają już ponad miesiąc, więc ponieważ jest to gra MMO przed premierą to praktycznie prehistoria, ale niewiele się w tym temacie w międzyczasie zmieniło ;)


4. można należeć aż do 5-ciu gildii w tym samym czasie ;)

Czyli dobrze rozumiem, że mogę być jednocześnie w Twierdzy i gildii "X"?

Tak ale raczej nie tą sama postacią... chyba :P

Całym kontem ;) Przy Guild Banku / Guild Store'ze i innych tego typu rzeczach masz suwaki i możesz sobie wybrać jaka z twoich gildii Cię teraz interesuje, ale nie wiem co z PvP. Wiem, że twórcy mówili, że będzie można wybrać gildie którą się będzie w danym momencie reprezentowało, ale nie wiem do końca jak ^^
Pages: [1]
  Print