Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Prezenty pod choinkę...  (Read 3084 times)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« on: December 18, 2011, 12:40:56 PM »

Stojąc w kolejce stwierdziłem że czas poszukać pomysłów na prezent. No i trafiłem na coś takiego:

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_GB/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.57478500

i chociaż wygląda ciekawie, to muszę przyznać, że klawiatura za ponad 1 tys. złotych to już chyba lekkie przegięcie :)
Naznaczony
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #1 on: December 18, 2011, 01:29:19 PM »

Lekkie...
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #2 on: December 18, 2011, 02:01:30 PM »

Nie, jednak nie kupie. Do biurka by mi nie pasowało ;)
Ale podoba mi się że ma niski profil, podejrzewam też że jest cicha w przeciwieństwie do wielu innych klawiatur dla graczy. 
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #3 on: December 18, 2011, 03:42:20 PM »

kogoś powaliło z cenami. piękny przelicznik 1$ = 1€ ...
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #4 on: December 18, 2011, 04:17:03 PM »

najbardziej by mi stykła taka myszka tylko że przewodowa :)

a klawiatura robi wrażenie tylko ta cena...
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #5 on: December 18, 2011, 04:34:54 PM »

Bleh niestety Razer i jakosc wykonania pozostawiaja wiele do zyczenia... O kosmicznych cenach za swoje produkty nie ma nawet co wspominac.
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #6 on: December 20, 2011, 01:06:14 AM »

 Nie przesadzaj... ja mam 2 lata juz Deathaddera i nie ma lepszej myszki na rynku ...
Angro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #7 on: December 20, 2011, 06:42:01 AM »

Myszka to SW wersja mojej Nagi <3
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #8 on: December 20, 2011, 11:11:35 AM »

Z markami jest niestety różnie, niektóre modele danej firmy są udane a inne to porażka.
Ja np. bardzo sobie chwalę klawiaturę Logitecha G15 ale tylko do grania, bo do pisania to masakra jakaś. Za to myszka Razera - Naga - z 16 przyciskami, przewodowa - jest niezastąpiona i bije na głowę myszkę Logitecha G9.

Co do sprzętu Audio - to sorki, ale ani Creative, ani inne pseudo badziewie. Jeżeli chcecie mieć naprawdę dobry dźwięk i bez problemów to tylko od producentów sprzętu audio HiFi - np. AKG

Natomiast wszystko ma swoje granice rozsądku i klawiatura za ponad 1 tys. to musiałaby chyba sama grać, śpiewać, i wygrywać wszystkie bitwy PvP :) a i to bym jej nie kupił :)
Maured
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #9 on: December 22, 2011, 12:38:56 PM »


Razer ? Razer mnie zniechecil tandeta wykonania, tak jak komus mowilem chyba, klawiatura zdarta mysz zaczela odchodzic warstwa gumujaca i boczne przyciski zaczynaly odpadac ^^. Wydali fantastycznego pada do Xboxa, co z tego jak pad po 2 miesiacach grania w wiekszosci przypadkow nadaje sie do kosza... Mam uraz do tej firmy. Przesiadlem sie na X6 od microsoftu i jestem baardzo zadowolony, jak ktos bedzie szukal klawiaturki to ja polecam baaaardzo mocno. Tak samo jak gryzonia od Logi g700.

BTW Ja w sumie duzej dloni nie mam, ale mimo to gdy lapalem ta nage wydawalo mi sie ze nie ogarnalbym tych wszystkich przyciskow. Troche mi sie wydaje przesadzona ta mysz ^^ i w zasadzie zastosowanie tylko do MMO a to duza wada jak dla mnie.
Angro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #10 on: December 22, 2011, 05:25:23 PM »

Nie przesadzajmy, ze myszka ta sprawdza sie tylko w MMO ja uzywam okolo 5 bindow do grania w SC2 i sprawuje sie rownie swietnie. Widze nawet zastosowanie do FPS'ow praktycznie do kazdej gry, ktora uzywa wiecej niz 5 klawiszy akcji. Wiekszość ludzi przeraża 17 guzikow i tylko dlatego ze nigdy nie wyprobowali nagi. Oczywiscie zajmuje troche czasu zanim sie czlowiek przyzwyczai, ale jako melee Tank/DPS, gdzie oprocz skilli wymagana jest duza ilosc ruchu postacia zmiana z normalnej myszki na nage to olbrzymi wzrost skutecznosci w dzialaniach. Osobiscie zauwazylem 10% wzrost dpsa przy duzej ilosci biegania. A co do wykonania. nie wiem jak inne produkty Razera ale Naga przez rok od kiedy ją mam nie wykazuje najmniejszych oznak zużycia moze za wyjatkiem rys na spodzie no ale nie przesadzajmy XD
Kaiin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49



« Reply #11 on: December 22, 2011, 05:39:13 PM »

A skoro temat zszedł już na myszki, to dorzucę swoje pytanie. Mianowicie, obecnie gram na myszy A4tech'a X750. Mycha fajna jednak ostatnio zaczyna mi na niej brakować tak z 2-3 klawiszy. Powoli rozglądam się za czymś nowym i tu pytanie co byście polecili? Z ograniczeniem budżetu do jakiś 150-180zł.
Pages: [1]
  Print