Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Archoon - podanie do GW2  (Read 1783 times)
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« on: August 27, 2012, 12:16:32 PM »

Witam.
Wiem, że rekrutacja jest wstrzymana. Ale mam nadzieję, że niebawem wróci i wtedy zostanę zaakceptowany.

Od jakiegoś czasu bawię się w TERĘ z Twierdzą, ale też od dawna śledzę informacje o Guild Wars 2. A dawno, dawno temu... grałem z Twierdzą w Warhammera Online od samej premiery.
Tutaj jest moje podanie o przyjęcie do Twierdzy do sekcji Warhammera, a tutaj podanie o przyjęcie do Twierdzy do seksji TERA, gdzie można znaleźć więcej informacji o mnie.
Warhammer spełnił moje oczekiwania, ale niestety gra się wyludniła.
TERA też spełniła moje oczekiwania, ale niestety grze brakuje "tego czegoś".

A preordera GW2 kupiłem już w kwietniu. Pobawiłem się trochę w betę, a teraz zamierzam pograć. Najlepiej pod herbem Twierdzy.

Dane rekrutacyjne:
1. (Krzysiek) Archoon, Human Elementalist lvl 1
2. 33 lata
3. Historia
Suspended:
Legend of Mir 3: Wizard (2008) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011)
Active:
TERA: Sorcerer (V.2012-do dziś) | GW2 Beta: Elementalist/Mesmer (V.2012-do dziś)

4. Preferuję grę raczej casual (czasami semi hardcore) z równym nastawieniem na PvE jak i PvP. Nastawiam się raczej na teamplay i social, niż progress.
Naprawdę więcej o mnie można wyczytać w podaniu, gdy startowałem do Twierdzy do działu Warhammera sprzed 4 lat: tutaj. Tam się troszkę rospisałem jak by ktoś chciał poczytać:)

5. Kodeks Twierdzy, Regulamin Twierdzy GW2 i Regulamin Forum czytałem i akceptuję jak najbardziej. W Headstart Declaration już dawno oddałem głos na Elementalist.
Poza tym stale jestem tu obecny, gdyż stale wchodzę na forum od 2008 roku, nawet jak w nic nie grałem.

Proszę o przyjęcie do gildii w grze.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #1 on: August 27, 2012, 03:44:06 PM »

Pozostaje tylko powitać :)

Pisz do Adryk,Melman,Raela po inva lub wejdz na ts
Pages: [1]
  Print