Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Gwynbleeid podanko :)  (Read 2056 times)
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« on: September 10, 2012, 11:28:22 PM »

Jak ktoś wcześniej napisał małe kopiuj wklej ze wcześniejszej rekrutacji na tym forum  http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6812.0

1. gwynbleeid (jak będzie wolne w grze) - gra mi się właśnie ściąga i jutro zacznę grać :)

2. Wiek 26 lat

3. Doświadczenie w mmo
WoW od premiery przez 3 lata (Gildia the Bright Route na serwerze Argent Dawn). Przestałem grać kiedy oprócz studiowania rozpocząłem pracę.  Nie było czasu i ogólnie mnie WoW znudził. W Old Republic grałem healerem po stronie republic (gildia wiadomo jaka;)) . Nawet troszkę porajdowałem ale w pewnym momencie doścignęły mnie obowiązki i musiałem w marcu zrezygnować z gry.

4. Coś od siebie i o sobie.
Wpierw co napisałem w grudniu ubiegłego roku :
'Bronię się na początku stycznia więc mogę być niedysponowany kilka dni po obronie ;) W Marcu zaczynam szkolenia i od połowy kwietnia będę 4 dni w tygodniu na PGE Arena do końca Euro więc też z graniem będzie krucho.  Do Marca postaram się regularnie grać kilka godzin w tygodniu.  Obecnie posiadam własną działalność gospodarczą i mam dużo wolnego czasu (stali pewni klienci). Po Euro będę szukał czegoś nowego ale na razie stać mnie na wszystko pracując tak jak pracuje i wolę nie zmieniać.'

Heh no dużo się zmieniło. Po pierwsze jestem już po obronie ale to ci co ze mną grali w styczniu wiedzą :) Chwaliłem się aż do znudzenia :D Euro szybko minęło i to że mecze mogliście oglądać w tv to chyba też w małej części moja zasługa przynajmniej te z areny Gdańskiej. ;) Lipiec- Sierpień spędziłem w Anglii a teraz szukam mieszkania aby po raz pierwszy w życiu z kobietą zamieszkać (kobiete poznałem w marcu). Jak widać naprawdę na grę czasu nie miałem :)  Oprócz tego pracy szukam bo na zaskórniakach z Anglii długo nie pociągnę no ale bezrobotny nie może cały dzień tej roboty szukać prawda ;) ?

A poza tym: Lubię czytać, żeglować, podróżować (ostatnio Japonia),  oglądać filmy, seriale i anime, grywam dużo w RPG.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i że się je akceptuje

Przeczytałem i akceptuję
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: September 11, 2012, 01:10:06 AM »

Oj, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę tej Japonii... może mi też kiedyś będzie dane :/
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #2 on: September 11, 2012, 06:01:36 AM »

Witamy z powrotem :)
Zgłoś sie po inva do Kassei, Adryk, Melman lub Raela
Gwynbleeid
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #3 on: September 20, 2012, 10:29:58 PM »

hejze nie chciałem zakładać nowego tematu to w swoim podaniu napiszę.
Mam na głowie 1001 spraw związanych z przeprowadzką i nową pracą. Nie mogę obecnie grac ale jako iż gra jest darmowa za jakieś 2  -3 tygodnie sobie wrócę do gry. Mam nisko lvl postać i mam nadzieję że przez 3 tygodniową nieobecność nie wyrzucicie z gildii :)  Gra mi się podoba i mam zamiar przynajmniej do 80 lvl pograć ;)
Pages: [1]
  Print