Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Wolodyjowski  (Read 2439 times)
Wolodyjowski
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: September 28, 2009, 10:01:13 AM »

1. Marcin / nick w grze: Wolodyjowski

2. Witch Hunter (nowiutkie konto z przepustką do WAR na miesiąc, poziom 6 w momencie pisania post'a)

3. Duże... od tytułów w stylu WoW (2 postaci 80ki), przez kilka innych mniejszych, włącznie z WAR ponad rok temu zaraz po premierze. Miałem chosen'a na 38 i WH na 32. Zacząlem od nowa próbowa wszystkiego i doszedłem do wniosku, że najfajniej jednak gra mi się jako WH, zatem od nowa zaczynam.  Jakoś tak się zawsze działo, że w co nie grałem kończyłem jako guild master i przyznam mam tego dość, lubię sobie ostatnio pograc jako szeregowy wymiatacz bez większych zobowiązań wobec wszystkich naokoło :) Na poprzednim serwie RPG znowu zdażyło mi się prowadzć niedużą organizację pod nazwą "Ordo Malleus". Oczywiście w trakt wiejącej nudy i pustek na serwerze wszystko poszło się... kochać.

4. Regulamin przeczytałem (pierwsza rzecz którą zawsze robię jak takowy istnieje...) / zaakceptowane oczywiście.

5. Mam 27 lat i obecnie siedzę w Holandii, pracując dla lokalnej Technokracji marki Philips i Belkin jako wsparcie techniczne II linii. W momencie gdy pisze te słowa, siedzę w domu i w gorączce wypluwam płuca na monitor bo jakiś cholerny wirus trzyma mnie od soboty :/ Z natury jestem hardkorowym erpegowcem, niestety wszystkie serwery RPG wyparowały a ja w WAR przestałem grać bo kiepsko się erpeguje na serwerze którego populacja wynosi w szczytowych mmentach LOW/LOW. Wróciłem po roku, patrzę tych serwerów już nawet nie ma co mnie nie zdziwiło.... szkoda trochę.

6. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twierdza? - ponieważ podszedł do mnie pewien jegomość od Was online w 30 sekund jak się zalogowałem i zacząlem myśleć o polskiej gildii... jeżeli nie był to znak to niech mnie Perun :) A pozatym - faktycznie potrzebuję nieco więcej socjala od Warmłotka, angielskiego mam już na codzień dość. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #1 on: September 28, 2009, 03:57:58 PM »

skoro to byl znak , to nie mozna go lekcewazyc :) zapraszamy ingame po invite
Pages: [1]
  Print