Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Niebo spada nam na głowę!  (Read 7175 times)
Ezena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« on: January 19, 2012, 06:53:47 PM »

http://kirksigmon.com/2012/01/tortanic-star-wars-the-old-republic-sinking-fast/

Fanbojostwo proszę o trzymanie się z dala od tego tematu.
Rosh
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #1 on: January 19, 2012, 07:03:04 PM »

Zamieszanie z tym przyciskiem Cancel Subscription się skończyło.

Nie zamierzają naprawić tego killspawna dzisiaj?
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: January 19, 2012, 07:08:47 PM »

Ok, rozumiem że to temat dla hejterstwa w takim razie. Ok, have fun:)
Ozzi
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #3 on: January 19, 2012, 07:35:31 PM »

Jak to kiedyś powiedział ktoś mądry (zdaje sie że S.Lem ale nie dam głowy) - dopóki nie odkryłem internetu nie zdawałem sobie sprawy z ilości idiotów na świecie.

Dwie rzeczy mnie zastanawiają - po pierwsze strzał w stope ze strony Bioware z "cancel buttonem". To chyba kompletny kretyn po nieprzespanej nocy wpadł na pomysł zafundowania swojej firmie takiego babola... Tu sie nie ma co rozpisywać, smród po tej akcji dłuuuugo będzie się ciągnął za BW.

Druga rzecz... naprawdę nie pojmuje skąd ten cały "hate" ze strony graczy... Gra jest nowa i jak na nową grę naprawdę nieźle dopracowana (wiem co mówię, miałem okazje poznać największy fail startowy mmo czyli FFXIV) a ilość jadu na oficjalnym forum przekracza moją zdolność rozumowania. Zupełnie jakby dorwała się do niego banda dwunastolatków. Zamiast spokojnie poczekać na ruch ze strony firmy mamy festiwal wyzwisk i niezrozumiałą dla mnie chęć rezygnacji z gry wszystkich tych pieniaczy którym do tej pory gra się podobała bo przecież dociągnęli te postacie do 50. Pewnie że to co mamy na tym filmiku to jest totalna klapa ale na litość boską, każdy ma prawo do błędów.

Zresztą, nie wiem czego się spodziewałem, każda wspominka o jakimś bugu na general czacie z reguły kończy się jakimś "fuckiem "w strone BioWare... paranoja.
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: January 19, 2012, 07:46:12 PM »

ale problem nie polega na tylko na tym ze zaliczyli wtope z brakiem ochrony spawnu/taxi co skonczylo sie farma Republiki.
Problem jest taki ze Imperium na tym procederze zdobylo olbrzymie ilosci Valoru. Pomijam skrajne przypadki z forum jak podobno zdobywanie ranku od 1 az do 60 to od znajomych slyszalem ze zarabiali po 20-30k/h farmy.

sytuacja pvp na 95% serwerow przed 1.1 wygladala nastepujaco:
-przewaga liczebna impow

po 1.1
-przewaga liczebna impow
-powazna przewaga impow w sprzecie pvp

teraz widzisz o co jest caly hate na forum? Zgadzam sie ze miejscami ludzie przeginaja ale zachowanie Bio przez ostatnie 2 dni jest mniej niz zalosne.
Ezena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #5 on: January 19, 2012, 07:51:18 PM »

Hejterstwa?

Czemu narzekanie na typowe bugi/niedoróbki i chamstwo BW jets uznawane za hejterstwo?

Bo gra jest młoda, to ma prawo mieć bugi? Ok, może mieć. Ale niech będą naprawiane szybko, niech słuchają się graczy, a nie kończy się zlewaniem ciepłym moczem (och przepraszam, naprawili emotki na speederach...).
Niedoróbki? Po takim okresie czasu i takich środkach jakie wpakowali brak czegoś tak podstawowego w mmo jak bank gildyjny (no tak, ale musieli coś sobie zostawić, by pierwsza łatka była nowym standardem w mmo), szept do gildiowiczów z poziomu okna, normalne AH, modyfikowalne UI, itd nie ma prawa nie być.
O obsłudze klienta w ogóle się nie wypowiem, bo w moim przypadku doszło do ordynarnego kasowania ticketów bez żadnej odpowiedzi.

I pytanie, czyżby nie było nic pośredniego pomiędzy hejterami a fanbojami? Rozumiem, że istnieje tylko czerń i biel? Ja jestem taką osobą pośrodku. Gram póki mam wykupionego suba, gra nie jest taka straszna, ma swoje plusy, ale jak czytam jakiekolwiek peany na jej temat, że to arcydzieło, mistrzostwo, 9/10, "łza mi pociekła ze wzruszenia", to naprawdę zaczynam się zastanawiać się, czy żyję w normalnym społeczeństwie.

Zamieszanie z tym przyciskiem Cancel Subscription się skończyło.

Nie zamierzają naprawić tego killspawna dzisiaj?

Nie dziwię się, że tak szybko naprawiono. Shitstorm na forum był zapewne epicki.
Ozzi
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #6 on: January 19, 2012, 08:20:42 PM »

sytuacja pvp na 95% serwerow przed 1.1 wygladala nastepujaco:
-przewaga liczebna impow

po 1.1
-przewaga liczebna impow
-powazna przewaga impow w sprzecie pvp

Mam rozumieć, że ludzie na forum zwracali na to uwagę a BW nie widziało w tym nic złego?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #7 on: January 19, 2012, 08:23:36 PM »

odpowiedzia Bio bylo: 'zastanowimy sie co z tym zrobic'. Bardzo pomocne  ;D
Ezena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #8 on: January 22, 2012, 05:33:03 PM »

Ktoś został permanentnie zbanowany za to, że na forum napisał, że ma 12 lat.

Pozwolę sobie zalinkować:

http://i79.photobucket.com/albums/j144/jason2444/1327184211519.jpg
http://knowyourmeme.com/memes/im-twelve-years-old-and-what-is-this
http://www.youtube.com/watch?v=r-w2tOW0Xrk

Good job, Bioware.
Maaro
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 70


« Reply #9 on: January 22, 2012, 05:41:42 PM »

Usunięto mi na koncie subskrypcję :)
Miałem wybraną opcję poprzez Paypal, na koncie paypal'a czekała sobie gotówka na opłacenie abonamentu. Dzisiaj rano na luncher'ze komunikat, ze konto nieaktywne, więc loguję się na swtor.com, patrzę, a subskrypcja nie ustawiona. Biorę się więc za ustawianie na nowo płatności przez PayPal i ZONK. Po 3 próbie zaglądam na forum, a tam już problem opisany :) BioWare pracuje nad usunięciem błędu uniemożliwiającego ustawienie płatności przez PayPal.
Ehhh.... szkoda gadać.  Daję sobie trochę czasu na przemyślenie czy warto brnąć w to dalej, od dnia premiery wciąż mam problemy z tą grą :/
Makmorn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #10 on: January 24, 2012, 12:09:33 PM »

przez ponad 12 lat kontaktu z grami mmo nauczyłem się jednego, kompletnie bezcelowe jest denerwowanie się na gre bo ... to tylko gra a nie start promu kosmicznego...
coś nie działa ? naprawią, dlaczego nie od razu ? jakby się dało od razu to by zrobili od razu.
nie podoba mi się ? przestaję grać/zawieszam subskrypcję i badam za jakiś czas.
denerwować się ? rzucać mięchem na oficjalnym forum ? a po co ? toż to nic nie da, oni wiedzą że coś nie działa. nie zadziała mi karta kredytowa (kiedyś w WoW) to sobie kupie prepaida jak mi zależy, jak nie to poczekam aż poprawią.
Nie bronię Bioware, ale kurde trochę rozsądku, z punktu widzenia klienta zawsze wszystko wygląda prosto, wiem bo pracuje w branży IT, wiem jacy upierdliwi potrafią być klienci mimo tego że im się tłumaczy że "tego się nie da na wczoraj".

polecam lekturę tego: http://mrlizard.com/rants/why-havent-they-fixed-this-bug/

idealnie pasuje do tego co się dzieje na forum swtor i na paru innych :)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #11 on: January 24, 2012, 12:29:03 PM »

przez ponad 12 lat kontaktu z grami mmo nauczyłem się jednego, kompletnie bezcelowe jest denerwowanie się na gre bo ... to tylko gra a nie start promu kosmicznego...
coś nie działa ? naprawią, dlaczego nie od razu ? jakby się dało od razu to by zrobili od razu.
nie podoba mi się ? przestaję grać/zawieszam subskrypcję i badam za jakiś czas.
denerwować się ? rzucać mięchem na oficjalnym forum ? a po co ? toż to nic nie da, oni wiedzą że coś nie działa. nie zadziała mi karta kredytowa (kiedyś w WoW) to sobie kupie prepaida jak mi zależy, jak nie to poczekam aż poprawią.
Nie bronię Bioware, ale kurde trochę rozsądku, z punktu widzenia klienta zawsze wszystko wygląda prosto, wiem bo pracuje w branży IT, wiem jacy upierdliwi potrafią być klienci mimo tego że im się tłumaczy że "tego się nie da na wczoraj".

polecam lekturę tego: http://mrlizard.com/rants/why-havent-they-fixed-this-bug/

idealnie pasuje do tego co się dzieje na forum swtor i na paru innych :)


Bardzo dobra i dojrzała odp. opisująca tą całą sytuacje. Głównym tematem na wszystkich forach SW jest marudzenie i narzekanie (mdli aż od ilości tej żółci)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #12 on: January 24, 2012, 05:04:54 PM »

Dokładnie tak,
jak się nie podoba , w każdej chwili możesz zawiesić i nie grać.
to że bugów masa, jasne jak w każdej grze nowej MMO.

Olać nie denerwować się potem zmienić jeżeli nic nie naprawią.

A na razie wygląda na to że mówimy o kolejnym projekcie EA który padnie.
Pozdrawiam
Luna
Ezena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #13 on: January 24, 2012, 05:48:06 PM »

Inna rzecz bugi, a inna niedoróbki i/lub wycinanie materiału z gry (z czego akurat Bioware już zasłynęło).

I owszem, osobiście nie mam zamiaru przedłużać suba. Miarka się przebrała po kasowaniu moich ticketów do supportu.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #14 on: January 24, 2012, 06:31:15 PM »

Dlatego też po early accesie odczekuje do końca stycznia aż kupie grę ;) co by większość bugów zniwelowano.

Btw bardzo dobrze; moim zdaniem dzieci w wieku 12 lat nie powinny grać w mmo koniec kropka, takie gry za bardzo wpływają na psychikę młodego człowieka.
Pages: [1] 2
  Print