Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Build na RvR?  (Read 2658 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: November 17, 2008, 12:37:52 PM »

W dzisiejszym odcinku Inge teoretyzuje na temat builda dla swojego Witch Huntera. Wolno palić.
 
Po kolei: w ramach odmiany po Inżynierze zabrałem się za levelowanie WH. Fun, lotsa fun! W tej chwili mam 27 rank, mastery points rozdane tak jak tutaj:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=9#10:640:0:0:0:0:25:::8132:8121::::627:633:629:630

[dla tych, którym się nie chce klikać: confession only, wykupione Sanctified Bullets i Repel Blasphemy, następne w kolejce do wykupienia Sweeping Razor, itemy mam głównie pod Strength i Wounds]

Na PvE w T3 ten build sprawdza się dobrze, przeżywalność wysoka, ubijalność mobów także. Absolution spam, nawet bez specjalizacji w Judgement Path, zdaje egzamin; otwarcie z Repel Blasphemy, potem Confess!, a potem Abso-spam do końca, okazjonalnie Razor Strike lub Seeker's Blade, gdyby taktyka Flowing Accusations zawiodła. Proste i dość skuteczne. Tyle, że to build pod levelowanie przez PvE właśnie.

Pytanie: co dalej? I najważniejsze: jak się specjalizować pod RvR na R40? Jakieś pomysły? Jeżeli miałbym zostać przy confession - czy pakować we wszystkie skille/taktyki z tego drzewka, czy też dobrać sobie coś z innego?

Jakieś sugestie, rady, propozycje?

Mayviel (Siwy)
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 119



« Reply #1 on: November 17, 2008, 02:46:39 PM »

Obecnie mam taki build:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=9#15:43680:0:0:3:8:25:521:8132:8133:8121::::627:8147:629:8152

Już parę dni temu osiągnąłem 40. poziom i staram się uczestniczyć w oRvR, kiedy tylko się da, a scenariusze robię tylko wówczas, gdy nie znajduję żadnego warbandu.
Co najbardziej rzuca się w oczy, to że witch hunter ma bardzo niską przeżywalność, a - co za tym idzie - przydatność w oRvR. Kiedy tylko na chwilę wychylę głowę z zerga, po dwóch sekundach nie żyję. Można zapomnieć o scenariuszowych akcjach, kiedy pod incognito atakowało się healerów i rdps wroga. Przez większość czasu siedzę w samym środku grupy i czekam tylko na wrzuconych na pożarcie destro albo zbyt daleko zapuszczających się tanków. Buduję sobie na nich accusations, po czym idę na szpicę i walę z dragon guna, albo czekam, aż morale podskoczy do 4. rangi (a dzieje się to nadspodziewanie szybko, bo morale rośnie nie tylko wtedy, gdy ja atakuję lub jestem atakowany, ale także gdy dzieje się to z dowolnym członkiem warbandy) i wtedy wygarniam divine blast. W obu przypadkach wpierw wrzucam Shroud of Magnus, a po oddaniu salwy robię szybki w tył zwrot z mnóstwem DoT-ów na sobie, mając nadzieję, że jakiś healer się nade mną zlituje.
Nie widzę innego buildu w takiej sytuacji. Confession to poprzez swoje skille AoE jedyne, co pozwala nam w miarę skutecznie dps-ować, dopóki Mythic nie zrobi nic z naszą przeżywalnością. Bo niby jak mamy walczyć wręcz mając tylko light armor? Jak już pisałem, nie da się przeżyć dłużej niż 2 sekundy na szpicy, a co dopiero na flance lub tyłach wroga.

Build za to sprawdza się doskonale na scenariuszach, gdzie jest tylko 12 vs 12 ludzi. Wówczas możemy robić, co do nas należy, czyli masakrować szmaciarzy destro albo bronić własnych.

Tak jak pisałeś, jest też świetny na PvE, kiedy to możemy zebrać sporą grupkę mobów i ubijać je AoE.

PS. Na scenariuszach stosuję różne taktyki. Te, co widać, mam załączone na ogół, a kiedy muszę wykończyć tanka, zazwyczaj wymieniam Sweeping Razor i Sanctified Bullets na Riposte oraz Atonement. Mam specjalny addon, który pozwala zmianę zestawów taktyk podpiąć pod binda.
Aha, jeszcze jedna ważna rzecz, ale to dopiero od 35. poziomu: atakując healera warto odpalić Blessed Bullets of Confession zamiast Purity.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: November 18, 2008, 03:58:48 PM »

Z tego co wyczytałem na kilku forach oraz w poradniku maniaków, najczęściej używanym buildem jest max w judgement pozostałe punkty w confession. Co prawda z ostatnim patchem zmieniła się trochę technika gry WH, teraz jest dużo więcej spamowania skila, więc mógł zmienić się the best build na rvr, a mój WH jest na zbyt niskim poziomie abym mógł to zweryfikować, ale prawdę mówiąc ścieżka confession wydaje mi się i tak najsensowniejsza, ze względu na największy dmg, a jak wiadomo WH nadaje się tylko do dpsowania.
Sam juz od pierwszych poziomów gry obrałem szybciutko technikę wyskocz - dziabnij co się da i w nogi, jedyny słuszny system przetrwania na rvr. Poza tym WH to nie rogal z WoWa tylko raczej szmaciarz-partyzant. Dać mu medium armor i możemy wtedy pogadać :D
Pages: [1]
  Print