Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aragorn Quest - Eru uchowaj nas od zagłady  (Read 3052 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: September 15, 2010, 02:28:12 PM »

http://www.gram.pl/prod_9gneJO2_Lord_of_the_Rings_Aragorns_Quest.html  oblookajcie se może (jeśli czujecie w sobie niezawodną odwagę) tę grę i powiedzcie mi czy to nadal planują wydać (w planie wydawniczym gram.pl widnieje na ten moment "dalej w 2010 roku"). Nic świętego już na tym świecie nie zostało, że ludzie ważą się na taką PROFANACJĘ!!!

Podzielcie się swoimi opiniami a ja odpalam Finala bo właśnie jaki pisałem tego posta przyszedł listonosz z przesyłką xD

pzdr4all FIlavorin
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: September 15, 2010, 05:57:35 PM »

Czytałem recenzję tej przyszłej gierki w CD-Action i muszę przyznać, że całkiem mnie zaciekawiła. o profanowaniu nie ma co mówić, bo w dzisiejszym świecie wszystko na czym można zarobić zostanie sprofanowane czyli uznane za standard.
Kiedy gierka wyjdzie, zamierzam jej się przyjrzeć, a na razie lista oczekiwań i nadchodzących tytułów jest bardzo długa, więc będzie sporo grania :D
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #2 on: September 17, 2010, 11:34:25 PM »

rezencję przyszłej gry?  :o
To wynaleziono już wehikuł czasu?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #3 on: September 18, 2010, 02:42:49 PM »

Tak, tak, recenzję... tylko że pochrzaniły mi się gry, ale plama, hihi... W każdym razie gra, z która pomyliłem także jest w produkcji i ta wersja produkcyjna została zrecenzowana, a zwie się Lord of the Rings: War in the North. W każdym razie zapowiada się smakowicie.

Co do Aragorn Questa, no cóż muszę przyznać, że mam mieszane uczucia, szczególnie co do obrzydliwej komiksowej grafiki. Jednak możliwość własnoręcznego machania mieczem za pomocą Mova, może być sporym argumentem.
Pages: [1]
  Print