Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: To jest ten darmowy miesiac czy go nie ma?  (Read 3484 times)
Reidak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« on: November 13, 2008, 07:21:41 PM »

Kupiłem dzisiaj całe set WoW. Battlechest + WoLK Edycja Kolecjonerska.. Laska w sklepie powiedziała że nie muszę kupować karty ponieważ 1 miesiąc jest za darmo.. i g..... Zainstalowałem pierwszą część próbuje założyć konto i nie mogę bo muszę wybrać formę płatność i wybieram kartę i mam wpisać numer ale ja takeigho oczywiście nie posiadam... Przecież jak wcześniej dodałem numer seryjny gry to powinno automatycznie mnie wpuścić na miesiąc... Tak jest przecież w Lineage 2 i Lord Of The Rings Online.... Wydałem ponad 400 zł i kupa jeszcze muszę 100 aby pograć paranoja,....
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #1 on: November 13, 2008, 07:33:34 PM »

Darmowy miesiąc jest ALE trzeba posiadać numer karty kredytowej żeby założyć konto (przynajmniej tak było 3 lata temu jak ja zakładałem)

działają też różne e-karty - intelligo, mbank etc.

Nie biorą z niej kasy, chodzi o to żeby potwierdzić, że ty to... ty :)
Reidak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #2 on: November 13, 2008, 07:35:29 PM »

Tam tez jest visa electron.. czyli mogę go podać.. ale czy mogę potem np za tydzień jak kupie kartę zmienić sposób płatności na tylko karty prepaid ?
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #3 on: November 13, 2008, 07:37:15 PM »

oczywiście, możesz zmieniać sposób płatności kiedy tylko chcesz, możesz nawet np kupić 5 pre-paidów i wpisać wszystkie na raz - żaden nie przepadnie, zsumują się
Reidak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #4 on: November 13, 2008, 07:44:26 PM »

Dzięki.... znasz może stronę na której jest napisany wiek serwerów bo na oficjalnej wyświetla tylko nazwy i obciążenie.. szukam serwera pvp raczej
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #5 on: November 13, 2008, 07:49:58 PM »

Przykro mi ale nie, nie grałem w WoWa już ponad rok :)
Reidak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #6 on: November 13, 2008, 08:11:01 PM »

Konto założone ^^   
Pages: [1]
  Print