Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem z subskrypcja  (Read 3730 times)
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« on: September 25, 2008, 10:23:36 AM »

Czesc,
Mam problem, nie wiem na ile powazny. Napisalem juz do GOA i czekam na odpowiedz ale moze ktos juz sie z tym zetknal...
Mianowice, jako uczestnik head startu mialem darmowa gre do polnocy 24.09. Jako ze nie chcialem sobie gry przerywac przed zalogowaniem sie, okolo 23 zarejetrowalem swoj klucz z wersji pudelkowej. O 23 z minutami dosalem maila z informacja ze moj klucz jest ok i ze dzieki temu mam 30 dni gry za free. Ucieszywszy sie ze wszystko przebieglo bez problemowo zalogowalem sie do WAR. Dzis rano, przed wyjsciem do pracy, chcialem zalogowac sie co by skrzynke pocztowa sprawdzic. A tu mi wyskakuje info ze "Authentication Faild" i tak 3 razy...O dziwo z tymi samymi danymi zalogowalem sie bez problemu na profil na stronie. I niby wszystko ok, poza nieaktywna zakladka Subskrypcja (to moze wynikac z darmowego miesiaca). Cos mnie podkusilo zeby poczte sprawdzic i widze maila od GOA okolo godziny 00:30, czyli poltorej godziny od wpisania przeze mnie klucza z pudelka, ze moja subskrypcja wygasla i moje konto nie bedzie aktywne do momentu wykupienia subksrypcji (jest nieaktywna zakladka)
Wydaje mi sie ze klucz z pudelka podpisal sie pod klucz z head startu i "zakonczyl" swoja zywotnoasc okolo polnocy. Dzieki temu nie moge sie zalogowac do gry, nie moge wykupic subksrypcji, a wpisanie ponownie klucza nic nie daje, poniewaz jest info ze zostal juz wykorzystany...
Spotkal sie ktos z czyms takim??
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: September 25, 2008, 10:38:19 AM »

Ja się spotkałem ostatnio z komunikatem "Authentication Faild" w bardzo podobnych okolicznościach - na stronie wszystko było ok, ale klient nie wpuszczał.
Jednak wystarczył restart kompa - później klient coś dociągnął i już wszystko dalej poszło bez problemów.

Natomiast z tą subskrypcją to faktycznie kiepska sprawa.
Raczej nic nie zginie, bo przecież mają tam jakąś bazę kto, kiedy i jaki klucz wpisał, ale pewnie będzie trzeba trochę 'naklepać' w klawisze.
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #2 on: September 25, 2008, 10:57:17 AM »

Jestem ciekaw co mi odpisza z GOA. Mam tylko nadzieje ze ktos na to spojrzy a odpowiedz nie bedzie "automatem"...
Jesli tak ma wygladac subksrybowanie to jedynym wyjsciem jest czekanie do konca wykupionego abonamentu, do polnocy i nowy klucz wpisywac rano, dla pewnosci...
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #3 on: September 25, 2008, 11:00:32 AM »

Klucze różnią się od siebie początkowym członem, który określa rodzaj klucza (preorder, beta, retail), więc spoko, na pewno Ci nie zgnie te 30 dni, nawet jeżeli tak jak się obawiasz "podmienił" Ci isniejący klucz.
Kwestia petycji moim zdaniem.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: September 25, 2008, 11:24:53 AM »

Klucze kluczami, ale GOA ma ostatnio przez to całe klonowanie problemy z serwerem autentyczności i całkiem spora ilośc graczy ma podobne problemy.
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #5 on: September 25, 2008, 11:54:10 AM »

Wiesz, tu nawet nie chodzi o te 30 darmowych dni, ale generalnie chodzi o zasady...
Jakby bym klientem normalnej firmy to za takie uslugi bym podziekowal i szukal konkurencji, ale niestety w tym przypadku jestesmy skazani na GOA.
Mam nadzieje ze rozwiaza moj problem jak i kazdy nastepny ktory sie pojawi szybko i sprawnie (wiem ze to GOA ale marzyc zawsze mozna...)
Mam rowniez nadzieje ze to sa tzw. choroby wieku niemowlecego WAR i GOA. W sumie od premiery minal dopiero tydzien, ale taki problem jak przedluzenie subksrypcji z head startu kluczem z wersji pudelkowej na godzine przed polnoca a potem nie moznosc zalogowanie sie do gry, nie powinno miec miejsca.
MikkiMix
Gość
« Reply #6 on: September 25, 2008, 06:16:35 PM »

Mam dokładnie to samo. Zmieniałem hasło i nic. Szlag mnie trafi zaraz.

Assasina (Dest) / Assasihn (Ord)
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #7 on: September 26, 2008, 09:48:10 AM »

No to mi sie udalo...Jak wrocilem z pracy zalogowalem sie normalnie, ale maila od GOA nie dostalem...nawet automatu..:)
"Kamyczek" przy polu "Subskrypcja" jest zielony wiec dziala i mniemam ze bedzie dzialalo przez kolejne 30 dni. Szkoda tylko ze nadal ta zakladka jest nieaktywna.
Xerena
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #8 on: September 26, 2008, 08:20:41 PM »

Oto odpowiedz GOA:

Warhammer Online : Age of Reckoning, Ticket ref: #989555
--

Dear Customer,

Thank you for contacting us in regard to your query.

At the time being there is no option to enter or view your subscription and billing details.

This option will be implemented as soon as possible – please keep an eye on the News section on our webpage for any updates.

We can confirm as well that your game account is open till 24th of October 2008 and you should have no problems with playing the game till then.

We do apologise for this inconvenience or confusion caused and thank you for your understanding.

Kind Regards,
-----------------------------------------------
Warhammer Online European Billing Support
Pages: [1]
  Print