Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Vagner - podanie  (Read 1632 times)
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« on: April 13, 2012, 10:02:39 AM »

1. Imię, level postaci, klasa
Vagner, 18, Jedi Shadow

2. Wiek
30

3. Doświadczenie w mmo
Gram w LOTRO od marca 2008 - z tą grą przeszedłem typową "ewolucję" gracza MMORPG: od grania mocno casualowego, po konkretne raidowanie. W LOTRO gram w dalszym ciągu, ale coraz bardziej uwagę swoją skupiam na SWTOR, z którą to grą przygodę zacząłem od bety.

4. Coś od siebie i o sobie.
Jak widać nie jest to mój pierwszy post na forum - w Twierdzy już kiedyś byłem, w LOTRO :) Może ktoś mnie pamięta, grałem Wardenem imieniem Nazca, ale było to już jakiś czas temu. Szeregi Twierdzy opuściłem, gdy postanowiłem przenieść tę postać na swój macierzysty serwer. W pamięci jednak pozostało bardzo pozytywne wrażenie z pobytu w tym kinie, dlatego zdecydowałem się na aplikację do Twierdzy w SWTOR. Tutaj w sumie też zacząłem na innym serwerze - razem z kilkoma znajomymi z LOTRO postanowiliśmy ruszyć z gildią jeszcze przed premierą gry i zostaliśmy przydzieleni na serwer Luka Sene. Dotychczas grałem tam i mam tam jedną postać - Jedi Sentinel lvl 50 - którą porobiłem parę flashpointów i Eternity Vault NM. Sent jednak nie przypadł mi do gustu, Luka Sene wydaje się wymierać, a i gildia tamtejsza się posypała, ludzie przestali grać, więc bez większego żalu postanowiłem poszukać szczęścia gdzieś indziej. Wybór padł na The Red Eclipse, bo to duży i aktywny serwer. Przyznam, że obecność Twierdzy na nim również wpłynęła na mój wybór. Mój Shadow ma na razie lvl 18, ale już przypadł mi do gustu - fajnie się leveluje i "pvp-uje". Jestem graczem dość aktywnym, zainteresowanym głównie end-gamowym contentem, więc nie mogę się już doczekać lvl 50 i porobienia jakichś flashpointów i operations :)

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Potwierdzam.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: April 13, 2012, 10:15:12 AM »

Miło nam powitać w szeregach po raz kolejny ;].
Szukaj oficerów w grze:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6770.0
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #2 on: May 06, 2012, 04:59:11 PM »

Wczoraj minęły 3 tygodnie od mojego dołączenia do Twierdzy, w związku z czym zgłaszam się z prośbą o awans na membera.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: May 07, 2012, 11:25:19 PM »

Nie widzę przeciwwskazań.
Pages: [1]
  Print