Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: P'iec - Jedi Sage  (Read 2403 times)
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« on: April 23, 2013, 10:55:30 AM »

Cześć.
To wg. wzoru:

1. P'iec , Jedi Sage (Heal) 55 lvl (Cybertech, Scavenging, Underworld Trading) (450)

2. 34 lata

3. Warhammer Online, World of Tanks

4. Jestem fanem fantastyki i gier powiązanych. Z RPG związany jestem od 98 roku poprzez larpy, gry figurkowe, planszowe, karciane itd itp. Obecnie ze względu życie większość znajomych zaszyła się w swoich domowych pieleszach więc pozostaje granie online.
W czasach WAR'a mogliśmy się spotkać z niektórymi graczami. Grałem w Garaz Runkaraki BW i niektóre nicki z Twierdzy troszkę mi się kojarzą. Po doświadczeniach w WARze zdecydowałem się na healera bo z nimi zawsze były problemy, żeby ich znaleźć.
W SW gram z kilkoma znajomymi lecz nastała pora, że brakuje 8 - 16 osób na OPSy więc postanowiłem poszukać większej ekipy w Twierdzy. Nie wiem czy oni wyrażą chęć przejścia do Twierdzy - postaram się ich przekonać.
PvP też odwiedzam, ale granie healem jest wielce irytujące i w tej kwestii na horyzoncie pojawia się Sith Marauder, którego będę sobie w wolnych chwilach levelować (oczywiście w Mrocznej Twierdzy).
Do zobaczenia i ... "May the force always be with you!"

5. Potwierdzam i akceptuje regulamin gildii.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: April 23, 2013, 05:42:36 PM »

Witamy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to łap kogoś w grze po invite'a :) Bierz znajomych i zapraszamy serdecznie :)
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #2 on: April 23, 2013, 06:56:43 PM »

Tylko nie wiem do kogo się zgłosić o invite'a :D
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #3 on: April 26, 2013, 03:32:58 PM »

Tylko nie wiem do kogo się zgłosić o invite'a :D
Ozzi, SzacH, Modnok, Regiss
Piecoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #4 on: April 26, 2013, 04:30:35 PM »

Heh. Dzięki za odpowiedz, ale już od 2 dni jestem w gildii.
Dzięki zainteresowaniu Modnok'a.
Cheers
Pages: [1]
  Print