Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zmiana GM'a po Mrocznej Stronie  (Read 9296 times)
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« on: September 07, 2013, 04:24:45 PM »

Większość z Was już wie, że w ostatnim czasie moja rodzina powiększyła się i urodziła mi się druga córeczka. W związku z tym, że obowiązków przybyło, niestety mam mniej czasu na granie i loguję się bardzo późno.

Niestety wakacje się już skończyły i z nimi powinien się skończyć nasz chillout'cik, który panuje w naszym oddziale przez ostatnie dwa miesiące :) Trzeba wziąć się ostro do pracy, bo jak sami widzicie, jako gildia stoimy od jakiegoś czasu w miejscu. Znowu potrzeba zmian, których ze względu na brak czasu ja nie jestem wstanie przeprowadzić i dopilnować. Moim zdaniem, nasz oddział potrzebuje gruntownych przemian, również tych personalnych. Jak wiecie, przez okres mojego GMowania, powołałem niektóre osoby do pełnienia konkretnych funkcji. Część z tych osób świetnie się sprawdziła, część niestety już nie gra i loguje od czasu do czasu, albo wcale. Część z nich z przykrością stwierdzam, ale się wypaliła i nie zawsze pełnią swoją funkcję tak jak powinny... wierzę, że takie zmiany personalne wyjdą nam wszystkim na dobre.

Z ciężkim sercem postanowiłem zacząć wprowadzać je od siebie i zrezygnować z pełnienia funkcji Guild Mastera po Mrocznej Stronie Mocy i przekazać ten obowiązek komuś innemu, bardziej dyspozycyjnemu niż obecnie ja. Pozostałe zmiany pozostawiam w rękach nowego GM'a.

Nowy GM to osoba, która dała się nam wszystkim bardzo dobrze poznać. Jest jedną z najbardziej życzliwych i uczynnych osób z jaką kiedykolwiek mi przyszło grać. Zawsze znajduje czas dla innych i zawsze jest chętny do pomocy. Wiem również, że jego poglądy co do prowadzenia gildii są zbieżne z tym, co Twierdza jako gildia multi MMO prezentuje od początku swojego istnienia i że wprowadzone przez niego zmiany będą zgodne z jej duchem i regulaminem. Kończąc już tą "wazelinę" ogłaszam, że:

"Łubu dubu łubu dubu, niechaj żyje, nowy Prezes naszego klubu: BLOODCORSAIR!"

Kandydatura Blooda została wysunięta przeze mnie i zaakceptowana przez Szefową wszystkich szefów, naszą Iron Lady - Huriel.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez cały czas mojego GMowania i przyczynili się do takiego wzrostu i rozwoju gildii, jaki mamy teraz. Zachęcam Was również do wspierania nowego GM'a w pełnieniu nowej funkcji.

Michał (Yarpean)

PS. Oczywiście to, że GMem jest ktoś inny, nie znaczy, że zrezygnowałem z grania z Wami. Oczywiście nadal będę logował tak często, jak tylko mi na to pozwala czas. Czyli codziennie koło 22:00 :P
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #1 on: September 07, 2013, 05:07:54 PM »

Dzięki Yarp za owocne Twoje panowanie , ciężko będzie Ciebie zastąpić , a drugiej strony dziękuję za zaufanie , postaram się dobrze wywiązywać z przyjemnych obowiązków jakimi mnie obdarzono . Do zobaczyska na naszym swetrowym szlaku.
Vetharius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


"Peace is a lie, there is only Passion..."


« Reply #2 on: September 07, 2013, 06:41:56 PM »

Graty Yarp! Im Nas więcej, tym weselej, więc trzeci będzie syn :D

Heh... Nie wiem czy gratulować Bloodowi czy płakać, bo nie jesteś GM'em.  ??? Zmiany z kogoś kto wzbudza respect na kogoś innego, kto też wzbudza zawsze wprowadzają chaos.

A była taka romantyczna nostalgia... ::)

Tak czy siak Bloodcorsair to najlepszy wybór jakiego na koniec kariery mogłeś dokonać bez względu na to co ma do powiedzenia Huriel czy jak jej tam :P

Pozdro 600! Wbijaj często - TFB 16 NiM sam się nie zrobi  :P
hrabiamol
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52« Reply #3 on: September 09, 2013, 10:37:48 AM »

Dla was obu chłopaki.
http://emotibot.net/pix/4747.gif
Jak dobrze pójdzie to widzimy się w tym tygodniu.
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #4 on: September 09, 2013, 11:38:17 AM »

no nareszcie Hrabia , roboty Tobie nie zabraknie :)
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #5 on: February 11, 2015, 11:45:28 AM »

Od wczoraj nowym GM Mrocznej Twierdzy został Mirmil, samych sukcesów życzę a moje pożegnanie znajdziecie w linku poniżej:
http://opstwierdza.enjin.com/forum/m/16882163/viewthread/19417261-poegnanie-i-podzikowania-starego-gm-blooda/page/1
Pages: [1]
  Print