Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 46655 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #15 on: November 22, 2013, 11:27:50 PM »

no tego ci nie powiem... tak się zgadało na TS o crytach samych i że dps wypadał podobnie, niby tu więcej crytów, ale mniejszych u mnie odwrotnie.
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #16 on: November 23, 2013, 01:01:06 AM »

Wystarczy jak combat log jest przejrzany dłużej a nie pojedynczy mega cryt i płacz nad dps freepów. Choć jak pisałem MOŻE się zdarzyć i devastate za 8-10k ale to (do tej pory) była rzadkość, teraz zobaczymy, ale nawet jeśli to przy walce z mobem który ma 50-80k morale i jakieś tam dodatkowo selfheale - NIC NIE DAJE. Wiesz dobrze o tym ale płaczesz dalej nad tym samym...

Płacze były, są i będą. Creepy płaczą, że freepy są za silne. Freepy płaczą, że jest na odwrót. Na forum jest pełno takich tematów. Znerfcie creepy, bo są za wytrzymałe, maja za dużo morali. Zrobcie to samo z freepami, mają za duży dps, za dużą przeżywalność, za dużo bąbelków, itd...
Najważniejsza jest przyjemność czerpana z gry. Te wasze ciągłe kłótnie, kto ma racje... Bondziu twardo stoi przy swoim, a Milo przy swoim. Prawda jest taka, że...oboje macie racje. Jest jak jest, nie zmienicie tego. Tylko proszę was darujcie sobie teksty "o płaczach i żalach". 

Na rozweselenie atmosfery wklejam zdjęcie "znerfionego" ranku Cedriana...biedakowi spadł do...zera :P
PS. Musiałem profesjonalnie sfotoszopować moje morale, bo jeszcze ktoś by powiedział, że były za wysokie :P

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #17 on: November 23, 2013, 10:28:53 PM »

Nie porównuj bety do teraz i nie mierz RK z każda klasa tak samo.

teraz:
[OOC] Zigup: 'Pule scored a devastating hit with Flaming Upshot on Zigup for 29,825 Fire damage to Morale.'

:D
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #18 on: November 23, 2013, 10:54:34 PM »

teraz:
[OOC] Zigup: 'Pule scored a devastating hit with Flaming Upshot on Zigup for 29,825 Fire damage to Morale.'

Coś mi się wydaje, że ten skill długo nie pożyje taki jaki jest. Wszedłem kontrolnie hunterką i upshot z krytem oneshotował mobki. Fakt że parę leveli niższe, ale...
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #19 on: November 24, 2013, 10:07:32 AM »

There is something really scary about this... and wrong.




Nie wiem czy to jakiś nowy skill Hnt, ale massakra. Spam Penetrating Shot? DPS HNT 6,7k hmmm


Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #20 on: November 24, 2013, 11:31:21 AM »

"The night is dark and full of Hunters” ? ;)
viferia
Gość
« Reply #21 on: November 25, 2013, 03:31:51 PM »

Jak sie wywiedziałam u zrodła jest to możliwe... przez 10 sekund co 1,5 minuty (ale zeby szedł taki spam to trzeba macro odpalic, albo miec szybkie bardzo palce:))
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #22 on: November 26, 2013, 08:16:25 AM »

To nie jest nowość HD, ani garthogg ani skill makrowany/exploitowany. Działa na tej samej zasadzie jak counter defense dla burga.

Ale żeby było w temacie HD to podpowiem, że w becie po skróceniu cd na większości skilli warg i ba mogli też odpalić podobne makro ... w wersji live odpowiedzialne za to skille mają już zwiększony cd. Ile trwało rozwiązanie problemu - 2 tygodnie? A exploit burga ile istnieje - 2-3 lata? I tysiące ticketów wysłanych. I niech ktoś jeszcze próbuje mnie przekonać, że nie ma faworyzowania freepów.

PS. Ile tam było tych krytów Milo - 25%? :) na oko bym powiedział że jakaś połowa :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #23 on: November 26, 2013, 09:50:05 AM »

Bondur, kiedy to do Ciebie dotrze, ze Etten jest tylko dodatkiem do Lotro. Gra od początku była nastawiona strikta na PVE. Wiele razy już było napominane, że freepy MAJĄ tłuc creepy, nie odwrotnie. Powiedz mi tak szczerze, od niepamiętnych już czasów rwiesz sobie włosy na temat faworyzowania freepów. Warto? Jest tyle innych, różnych gier pvp. Bardziej zbalansowanych i mniej. Nie szkoda Ci zdrowia na to. Wizja devsow na walki Ettenmoors?  Mnoga ilość creepów z mniejszymi obrażeniami, zalewająca ilością małe, heroiczne zastępy śródziemia, młócące na lewo i prawo. To książkowa wersja :P Gdzie Ty tam widzisz balance i 1v1? :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #24 on: November 26, 2013, 10:19:29 AM »

Książkowa wersja? Aragorn, Boromir, Legolas ... (tu wstaw imiona kolejnych 10 hirołsów) i tabun Kowalskich, Nowaków, czy innych Dżonsów, którzy padali jak muchy. I tak samo po drugiej stronie. Zastępy młócące na prawo i lewo? Mówisz o kilku tysiącach zbieraniny wojsk Gondoru i sprzymierzeńców przed Czarną Bramą, którzy przyszli tam żeby zginąć? :) Ich nadzieją nie była siła militarna ale dwóch hobbitów-desperatów. I zawiedli, tak jak wieki wcześniej Isildur :) Pomóc musiał schizofreniczny, ponad 600 letni Gollum :)

Patrzę wstecz i jakoś między późną Morią, Mirkwoodem aż do RoI dało się utrzymać Etten we względnej równowadze. Względnej bo PvP będzie zawsze oscylowało WOKÓŁ równowagi, ktoś będzie mocniejszy, ktoś nieco słabszy, za chwilę inna klasa będzie lepsza, potem ją znerfią, komuś coś dodadzą i się kręci. To jest wpisane w PvP. Jedni będą skakać między stronami, inni zostaną i będą się starać bardziej.
 
Irytujące jest stosowanie różnych standardów. Tak jak to co napisałem, jak poprawienie buga z trackiem kiedy obiekt trakowany nie pokazywał się na mapie natychmiast tylko po 2-3 sec. U huntera skill poprawiony, u warga nie, jak kwestia nagród za bounders tokeny itd ...

Gram w lotro ze względu na świat Tolkiena. Zależy mi żeby była to gra na poziomie, jak w czasie kiedy zaczynałem i żeby nie stawała się tym czym się staje - ładnymi widoczkami z biegającymi postaciami do obsługi których wystarczy naciskanie 2 skilli :) Jak przestanie mi zależeć to pewnie skorzystam z Twojej rady :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #25 on: November 26, 2013, 12:27:07 PM »

Sęk w tym, że gracz nie wciela sie w jakiegoś kowalskiego, czy dżonsa. Każdy jest takim swoistym, tolkienowskim jedi. W koncu ile z tych nowaków pokonało porucznika, watchera, Sarumana, czy nawet zwyklego Ivara. Mowie o tym, ze nawet taki übersoldat jak uruk hai, padał jak mucha pod naporem hirołsów. Kazda walka to obrona westerplatte. Kazda to "40 to one". Czy to Helm deep, Gondor, czy wrota Mordoru.

Hmmm. Z tego co pamietam, choc pamiec juz w tym wieku potrafi zawodzic. ;) Balans skonczyl sie wlasnie na morii, kiedy to wprowadzono RK i WRD. Pojawilo sie wtedy od groma oneshootujacych hunterow na EM. Nie pamietam juz, czy to gdzies przed Roi czy jakos w okolicach bylo, ze creepem nie dalo sie nawet glowy wystawic z Grams.

Powiedz mi, bo tego akurat nie mam pojecia. Z tego co mi wiadomo, kazda klasa freepa ma osobnego devsa, ktory sie opiekuje wlasnie placzacymi graczami. ;) Czy jest jakis jego odpowiednik, ktory sie w ogole zajmuje creepami?

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #26 on: November 26, 2013, 01:00:58 PM »

Taki hirołs Boromir padł - ale on musiał bo ginie w każdym (prawie) filmie :)

Masz rację co to Dżonsów w grach, ale ja także widzę siebie jako Carcharotha a nie Fafika, Kecaj to Ungolianta a nie Pająk Chwat wszystkich brat itd ... :)

Zacząłem grać na Etten pod koniec Morii i dlatego nie mogę odnieść się do tego co było wcześniej. Dla mnie, niedorośniętego warga było ok. Niebezpiecznie, trudniej być może niż po stronie freepów ale poza uberami, którzy zawsze się znajdą to większość walk była do wygrania. Nawet Ecika można było skosić, albo on ciebie jak mu dobrze crytnęło :) Pierwsze poważne problemy zaczęły pojawiać się po wejśćiu któregoś z update przed RoI. Dobrze pamiętasz - okupacja Grams była tuż przed RoI. Crepom się już nie chciało, sporo odeszło, freepom się chciało i miały warunki :)

Też mam już swoje lata więc łatwiej mi oznaczać czas dodatkami :)

Co do devsów to creepami zajmują się z doskoku. Nie ma dedykowanych osób do klas (nie mamy PvE więc to zrozumiałe).

Ps. RK bardzo lubiłem - czasem ginęło się od epika ale generalnie jedna z chętniej gryzionych klas. A wardenów jakoś nie widziałem tłumnie na Etten. Zaczęli się pojawiać jak dostali "godmode for dummies" :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #27 on: November 27, 2013, 08:00:02 AM »

A wardenów jakoś nie widziałem tłumnie na Etten. Zaczęli się pojawiać jak dostali "godmode for dummies" :)
Update 6, zmiany Oriona. Od tego czasu wyroiło się wardenów wszędzie. Przed RoI dorobiłem się śmiesznej rangi 6, po nie grałem w ogóle. Przed RoI choć nie grałem za wiele na EM miałem wrażenie, że znam każdego wardena na serwerze :P.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #28 on: November 27, 2013, 08:05:49 AM »

Z tych czasów to tylko Ivana i Grothjr kojarzę :)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #29 on: December 07, 2013, 09:52:00 AM »

Nadchodzące zmiany na Etten (na razie nic pewnego):

Quote
The Ettenmoors

General
- The effects of Audacity were not being calculated correctly resulting in their being doubled. We apologize, but you aren’t really that audacious. This has been resolved.

Creeps
- A new season of PVMP has begun! 6 new Audacity Ranks are now available.
- Monsterplayer's healing has been increased in response to the health pools being increased.

Freeps
- A new season of Audacity Armour Sets have been released at an updated Item Level. You may purchase a given armour piece at a 10% Commendation discount if you trade-in last season's armour pierce with it. (Recycling is important!)
- A new season of PvMP Ring Sets have been released at an updated Item Level
- The previous tier of Audacity Armour Sets and Ring Sets have been discounted in price.
- Glory cloaks have had their item levels increased and their minimum level to equip raised to 85. If you currently own one, you will not need to re-purchase!


Naprawa Auda, sety dla Freepów i wiecej heala dla Creepów - chyba 3 najważniejsze zmiany. (Brak info o mitygacjach na orc craft).
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print