Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Print  
Autor Topic: Etten w HD  (Read 47032 times)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #60 on: January 08, 2014, 02:35:38 PM »

Quote
LOL nie strasz, już myślałem że dostałeś bana :D

Więcej osób dostało bana za postowanie na forum o exploitach  niż za wykorzystywanie tych exploitów.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #61 on: January 09, 2014, 10:42:39 PM »

mi tam się dobrze gra teraz, casualowo

Mimo narzekań (Bondziu :P ) czasem dzieją się fajne akcje. Jako, że LOTRO jest przede wszystkim PvE nie ma co nastawiać się na kładzenie przez devsów większego nacisku na PvP, czy też choćby zbalansowanie klas (freepy SĄ mocniejsze niestety...)

Isav - wybrałeś healera to nie oczekuj DPSu :) akurat defi ma jeszcze trochę debufów też. I tak jest lepiej, kiedyś nie dostawiało się infamy za heal osób spoza grupy/rajdu. A obecny setup ma sens (defi stara się leczyć wszystkich zamiast próbować DPSować...).

Akurat to, że teraz każda prawie z klas freepów jest "hybrydowa" i zna się na wszystkim nie jest moim zdaniem plusem. Tu akurat w creepach widać trochę wyraźniej dawniejszą wizję podziału klas (pomijając to, że creepy to mimo wszystko klasy uproszczone trochę).

I swoją drogą żeś mnie nie poznał... no którym twierdzowiczem może być Ardufir czy Ardughash? :P

Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #62 on: January 10, 2014, 06:58:14 AM »

Nie narzekam, przyzwyczajam się dopiero do faktu że creepy potrzebują siebie nawzajem na zupełnie innej płaszczyźnie niż freepy, każdy freep niezależnie od tego jak jest ustawiony może depeesować, coś tam się poleczy itp, creepy jak napisałeś są 'przestarzałe' i podział na konkretne role jest bardzo widoczny, ale właśnie to jest fajne.. potrzeba nam więcej mięsa na Etten, Defilerów mamy opór (ja, wczoraj zalogował się Gudryt, przedwczoraj Ardu-sorki Ardu, net mi padł wtedy), mamy szczenię warga :), Kecaj gra Ba, jakiś WL i dpsy by się przydali.. Creepy nadal mogą powalczyć, w duo z Kecajem zabijaliśmy dwu-trzy osobowe partie freepów, w pew-pew też nie idzie nam najgorzej :).

Quote
Cedrian got a 3 day ban today after 2-3 days of purposefully exploiting captain skills. He'll claim it was an accident ofc, but like I said, creeps can verify it's his 2nd or 3rd day of trying to exploit us

nice :) swoją drogą byłem wczoraj wśród szczęśliwców którzy padli od zbugowanych oneshoterów, padło hasło żeby każdy wysłał ticketa i jak widać poskutkowało..
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #63 on: January 10, 2014, 04:45:44 PM »

Swoją drogą potrzeba nam więcej mięsa na Etten, Defilerów mamy opór (ja, wczoraj zalogował się Gudryt, przedwczoraj Ardu-sorki Ardu, net mi padł wtedy), mamy szczenię warga :), Kecaj gra Ba, jakiś WL i dpsy by się przydali..

Jak wam brakuje WL, albo dps-a, to z chęcią pomogę :)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #64 on: January 10, 2014, 05:17:23 PM »

Pewnie że brakuje, ja ostatnio tylko na creepie siedzę, razem z Kecajem i Vifką mamy już na koncie kilka bitew wygranych (i to takich w których nie dawał bym nam żadnych szans), kilka przegranych, gramy codziennie więc złapać nas nie będzie trudno.
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #65 on: January 10, 2014, 06:13:34 PM »

Od poniedziałku będę miał więcej czasu, to się zaloguje. Możecie mnie złapać przez kecaja, bo nie mam postaci w DS.
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #66 on: January 10, 2014, 10:42:44 PM »

Już ja wam to etten z głowy wybije :P zacznę od Vifki :D
viferia
Gość
« Reply #67 on: January 10, 2014, 10:44:53 PM »

Dawaj Ezpiona:) Chetnie Cie podgryze:P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #68 on: January 11, 2014, 12:02:46 AM »


Quote
Cedrian got a 3 day ban today after 2-3 days of purposefully exploiting captain skills. He'll claim it was an accident ofc, but like I said, creeps can verify it's his 2nd or 3rd day of trying to exploit us

nice :) swoją drogą byłem wczoraj wśród szczęśliwców którzy padli od zbugowanych oneshoterów, padło hasło żeby każdy wysłał ticketa i jak widać poskutkowało..



Cedrian biega właśnie koło Lug.
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #69 on: January 11, 2014, 01:05:48 PM »

Mam nadzieje, że 4 burgów używających jednocześnie Coup de Grace na devastate to nie jest exploit.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #70 on: January 11, 2014, 02:22:08 PM »


Quote
Cedrian got a 3 day ban today after 2-3 days of purposefully exploiting captain skills. He'll claim it was an accident ofc, but like I said, creeps can verify it's his 2nd or 3rd day of trying to exploit us

nice :) swoją drogą byłem wczoraj wśród szczęśliwców którzy padli od zbugowanych oneshoterów, padło hasło żeby każdy wysłał ticketa i jak widać poskutkowało..



Cedrian biega właśnie koło Lug.


Z tego co na OOC czytałem dostał bana na 1 dzień, żenada..
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #71 on: January 13, 2014, 11:01:39 PM »

ja to mam szczęście, zaloguję się raz na ruski rok, no i oczywiście, wtedy nikt nie gra na etten, ah life is brutal and full of disappointments, do zobaczenia na miesiąc  :'(
viferia
Gość
« Reply #72 on: January 14, 2014, 05:31:56 AM »

Bo to sie trzeba o ludzkiej porze logowac a nie w srodku nocy ( przypominam że istnieje cos takiego jak sen:))
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #73 on: January 14, 2014, 08:36:56 PM »

Ale to my logujemy się o ludzkich porach :) Po pracy, położeniu dzieci, żony spać itd :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #74 on: January 21, 2014, 12:00:23 AM »

O - ten Pan mądrze gada. Polać mu ;)

Kurde - może i ja uruchomię ponownie swojego Fafluna i jak za dawnych czasów postraszę freepy na Etten??

pozdrawiam quintu
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Print