Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Lantrus  (Read 2974 times)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18« on: June 10, 2014, 07:38:46 PM »

1. Lantrus, level postaci: (obecnie) 4, klasa: Engineer

2. Wiek: 36

3. Doświadczenie w mmo: WoW (od 2005+), AoC (od polskiej premiery do teraz z przerwami), AION (od premiery do kwietnia 2011), Allods Online (od momentu premiery z przerwami do teraz), RIFT (od premiery z przerwami do teraz), SWTOR (z Wami po stronie Rep, później IMP), Guild Wars oraz Guild Wars 2 (od premiery aż do teraz). Najbardziej aktualna gra MMO w jaką grałem do niedawna to TERA online. Z uwagi na premierę Wildstar (brałem udział w CBT) od razu zdecydowałem się na zmianę tytułu. ;-)

4. Coś od siebie i o sobie.

Mam na imię Oliver i  (w innych grach możecie mnie również spotkać w grze pod nickiem OLIFER/LANTRUS/GNIEWICA). Jak można wywnioskować z punktu 3 lubię grać w gry MMO, a także w singlowe RPGi. Poza tym interesuje mnie literatura s-f i fantasy. Nie znoszę chamstwa i źle pojętego drobnomieszczaństwa. Ogólnie staram się zachowywać kulturalnie i rzadko kiedy zdarzy mi się "rzucić mięsem" ale nie jestem świętym więc od czasu do czasu może mi się zdarzyć przekląć za co z góry przepraszam. Najlepiej poznaje się człowieka obcując z nim, o czym przekonałem się grając z Wami w RIFT i SWTOR.

5. Miałem postać w Twierdzy na samym początku istnienia gry ale z ręką na sercu mogę stwierdzić, że na 100% nie pamiętam.

6. Oczywiście akceptuję kodeks oraz regulamin.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10653


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 10, 2014, 07:57:08 PM »

Heh, 5 podań do różnych oddziałów i wszędzie "kopiuj-wklej" ;-)

Witamy w Wildstarze :)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18« Reply #2 on: June 11, 2014, 12:11:39 PM »

Dzięki...

... co do kopiuj wklej... po co poprawiać doskonałość? ;-)
Pages: [1]
  Print