Pages: 1 [2] 3 4 ... 27
  Print  
Autor Topic: WildStar  (Read 87479 times)
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #15 on: March 28, 2013, 12:22:23 PM »

Szczerze ja pójdę za większością bo jak tu rajdy mają być 20/40 osób to nie sądzę, że możemy sobie pozwolić jako społeczność :) na rozdrabnianie się na dwie frakcje. Dlatego propnuję debatę a po niej głosowanie i cóż ja zagryzę zęby jak wyjdzie, że chcemy grać tymi arystokratycznymi dupkami (elity a tfuuuu :P)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #16 on: March 28, 2013, 12:56:11 PM »

To ja proponuję od razu robić po 2 stronach gildię. W parzyste dni ubieramy się w gajery i żel a w nieprzyste w szmaty i irokezy. W święta każdy jak chce  ;D
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #17 on: March 28, 2013, 07:53:15 PM »

Wydaje mi się, że SWTOR pokazało, że nie ma najmniejszego sensu dzielić gildii na dwa oddziały. Zasoby są podzielone i tak na prawdę nic dobrego z tego nie wynika. Jedna strona ma mocny content progres ale mniej graczy, druga ma masę ludzi i kiepski progres. Po jednej i drugiej stronie jest od początku problem zebrać ekipę pro pvp.... Wiele razy się zastanawiałem co by było gdybyśmy wszyscy grali po jednej stronie...

Co do Wildstar to mi jakoś nie podchodzą Exiles, bardziej bym optował za drugą opcją :)
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #18 on: March 28, 2013, 08:08:00 PM »

Witajcie ;]

Także czekam na WildStar'a. Żadne MMO z tych nadchodzących mnie nie zainteresowała tak jak WS.
Na filmiku z PAX'a: http://www.wildstar-online.com/uk/news/pax_east_day_1_wildstar_takes_on_boston.php
widać jak ludzie w to grają, więc miejmy nadzieję, że lada chwila coś więcej wycieknie ;]
Co do strony konfliktu to jeszcze bym się wstrzymał i poczekał na więcej informacji o każdej z frakcji.
Pozdrawiam.

Team WildStar na Twitterze napisał, że mają system LFG w grze. Super ;]

No i zdanie z oficjalnej strony:
Quote
Reveling in your support, excitement and critical feedback was the most enjoyable part of the convention for us, and we cannot wait to invite you to join us in the WildStar beta.

Keep your eyes on your email!
Nic tylko czekać ;]
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #19 on: March 30, 2013, 12:52:46 PM »

Obejrzeliśmy z Mężem i powiem tak: wygląda ciekawie :)
Mam nadzieje, że się skusicie ;D Stęskniłem się za uczuciem władczego bata Iron Lady  :D ;) A tak serio to przeniesienie standardów GMowania z lotro do wildstara byłoby epic winem samym w sobie  :)
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #20 on: March 30, 2013, 02:21:01 PM »

Powiem tak, zwykle nie zachwycają mnie "nowe, lepsze MMO, an pewno pogromca WOW'a" które potem okazują się kolejnymi niewypałami, ale tutaj odezwała się we mnie jakaś nutka nostalgii i tęsknota za vanilla WoW'em. Nie tylko z powodu grafiki która jest tak stylizowana (z domieszką Torchlight), ale chociażby rajdów 20 i 40 osobowych czy systemu walki.

Jeśli gra faktycznie taka będzie, że nagradza się skill, dungeony i rajdy będą faktycznie trudne to ok, bo tego w dzisiejszych grach brakuje.
Innymi słowy, wszystko jak zawsze zależeć będzie od endgame'u. Jeśli będzie content i będzie on dobry to ludzie zostaną, jak nie to będzie to kolejna gra na miesiąc.

PS. Huriel GM'uje w domu (jako że rodzinny oddział gilidii się powiększył o 1 członka :) ), ale próbuję ją namawiać. Byłoby fajnie, ale jak mówię, gra jeszcze może okazać się różna także poczekajmy do bety lub na więcej informacji.
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #21 on: April 14, 2013, 01:21:31 PM »

http://www.youtube.com/watch?v=PeUbXJZPkd0 vol 1

http://www.youtube.com/watch?v=XHxyR2TjdtI  vol 2
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #22 on: April 14, 2013, 03:10:23 PM »

Hmm... Wygląda ciekawie, szczególnie system domków. Może będę zainteresowany. Ale poczekam na więcej info.
Wikary
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #23 on: May 14, 2013, 09:05:30 PM »

Łoooo Wildstar zasysa. Kreska bajkowa ale bardzo fajna. Może być z tego całkiem fajne MMO.

Jeśli chodzi o frakcję to Dominion kusi. Mam nadzieję, że będziemy budować Twierdzę po tej właściwej stronie. :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #24 on: May 18, 2013, 10:39:59 AM »

Po raz pierwszy usłyszałem o tej grze zaledwie około tygodnia temu, od Qho. Dopiero teraz przyjrzałem się jej nieco i powiem tak - na pewno zagram żeby zobaczyć czy mnie wciągnie, bo zapowiada się bardzo interesująco.
Natomiast z oddziałem Twierdzy jestem za głosami stworzenia jednego silnego, który będzie w stanie wystawić grupę na te epickie rajdy. Rozumiem, że każdy ma swoje preferencje, ale wydaje mi się że przyjemność z gry żadna, gdy nie można korzystać z z tej końcowej części gry w pełni. Wszystko mi jedno po której stronie będę grał, jestem pewien że w dobrym towarzystwie będę się bawił wyśmienicie :)
Arthua
Gość
« Reply #25 on: May 19, 2013, 06:39:37 PM »

Słyszałem o niej już z miesiąc temu i po pierwszych filmikach powiedziałem sobie, że muszę ją zobaczyć koniecznie.
Q-ho
Gość
« Reply #26 on: May 22, 2013, 01:38:37 PM »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lmCyPXv5APY#!

Nowy filmik pokazujący coś więcej na temat ścieżek Soldiera, Explorera, Settlera oraz Scientista :)

EDIT: Oraz http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yJkfhxLEhEU#! :)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #27 on: May 22, 2013, 02:13:59 PM »

Jak widze po zainteresowaniu - Jest planowany oddział Twierdzy w tej grze?
Jest szansa że sie skusze i może troche pogram... :)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #28 on: May 22, 2013, 03:43:18 PM »

Kolejny zdrajca, dezerter... :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #29 on: May 22, 2013, 05:13:44 PM »

Kolejny zdrajca, dezerter... :P
Nawet mnie Mąż namawia i dla tego housingu chyba się skuszę :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 27
  Print