Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print  
Autor Topic: Jak szybko wylewelować freepa - poradnik  (Read 42617 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« on: November 22, 2011, 03:24:00 PM »

Przeglądając statystyki Etten nie mogę czasem wyjść z podziwu jakie ilości infamy/renowna zdobywają niektórzy. I nie piję teraz np do ecika i thormantira, którzy do perfekcji dopracowali fairplay 1v1 (raz ja Tobie, raz Ty mi) ale do błyskawicznych karier mało znanych freepów.

Wczoraj zaciekawił mnie osobnik, który nabił 33k w jeden dzień. Małe śledztwo i Wy też tak możecie - oto poradnik :)

http://www.youtube.com/watch?v=OiRg1NYm3Tc

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #1 on: November 22, 2011, 03:28:43 PM »

Farmpaw mode on  :P
Najzabawniejsze, że na legalu. Lekki fail.
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #2 on: November 22, 2011, 04:45:22 PM »

Nigdy bym na to nie wpadł, nie mniej jednak jest to nierozsądne. O nieuczciwości ciężko mówić, bo freepy z samej rangi niczego nie mają; raczej w wymiarze bezcelowego dążenia do niczego sposobem, który może wzbudzać wiele kontrowersji. A takie coś nazywamy po prostu debilizmem.
Potępiam.

Wisienka na torcie:

fairplay

Zabawne. Kto to mi ostatnio mówił, że sam nie uprawia, bo nie wierzy w takie coś na etten? Że honorowa walka nie istnieje, a godność nigdy nie myślała, żeby zaglądnąć w te części uniwersum? Że to tylko mit, który złe freepy burzą swoją ohydną postawą wobec uciemiężonych creepów? Hmm... Nie pamiętam, nie jestem w stanie sobie przypomnieć, kto tak mówił. Ale pewnie nie potrafi wyciągnąć tego z siebie samego i przerzuca odpowiedzialność na innych.


1v1

A to też ciekawe, zdaniem tej samej osoby, której nicka nie pamiętam, takie coś też nie istnieje i należy tępić wszelkie objawy (na wypadek jakby jednak; ale nie, bo nie istnieje) starało się pojawić.
Haha, pewnie jeszcze przekręcając słowa naszego zawsze jednozdaniowego, nieoportunistycznego Bondura wyszłoby, że tamta osoba uważałaby, że Etheldar i  Thormantir czekają tam na cooldowny. Haha.

Sic!
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: November 22, 2011, 07:34:30 PM »

@Fenrond

Parafrazując pewien stary kawał - przepraszam, że jesteś idiotą :)

2 zdania na temat i dalej nie związany z tematem spam - zamiast silić się na wyszukane wypowiedzi przeznacz ten czas na znalezienie w słowniku znaczenia słowa ironia. Następnie jeszcze raz przeczytaj co napisałem i w momencie kiedy padną słowa 'fairplay 1v1' skorzystaj z nabytej wiedzy :)

Cały temat jest konwencji żartu i nabijania się z pomysłów osobników jakich f2p nawiało do lotro :)

@Mae - czy do końca na legalu nie jestem pewien. Na pewno poleciały tickety więc niedługo będzie wiadomo :)

PS.

Quote
O nieuczciwości ciężko mówić, bo freepy z samej rangi niczego nie mają

Niby tak. Tylko skąd te stada przed RoI dobijające do r10 czy PvE rajdy? :) Ciekawe co kierowało bohaterem naszej opowieści. W każdym razem 33k robi wrażenie :)


Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #4 on: November 22, 2011, 08:55:46 PM »

Niby tak. Tylko skąd te stada przed RoI dobijające do r10 czy PvE rajdy? :) Ciekawe co kierowało bohaterem naszej opowieści. W każdym razem 33k robi wrażenie :)

PvE na etten to jest całkowita porażka naszego PvP. Freepy farmią keepsy dla questów, dających potem możliwość wybarterowania setów. Jest do nich potrzebna jakaśtam ranga, stąd farmienie jej w ilości 33k/dzień.
Nie mniej jednak, to nie tylko freepy są za to odpowiedzialne. Creepy także przyczyniają się do rozwijania PvE na EM zamiast PvP. Początkiem są pewnie questy dające infamy, które z założenia miały wprowadzić potyczki na terenie całego etten. W rzeczywistości wymyślono, że jest to cudowny pomysł zdobycia paru pierwszych rang. Zdaje się być nawet rozsądne. Smutne natomiast jest, że wysokorangowe creepy trudnią się questami do zdobycia infamy zamiast wyjść w pole i uczciwie powalczyć.
I podobnie jak w wypadku freepów - obecność przy przejęciu twierdzy daje bezpośrednie korzyści. Chyba nie muszę nikomu wyjaśniać, że system ten polega nie tylko na zasadzie 'my zajmiemy - wy odbierzcie, żebyśmy my mogli znowu'. Sytuacja wygląda niestety tak, że etten staje się niebieskie i gracze PvE naszego PvP logują się na creepy i uczyniają mapę znów czerwoną. A cierpią na tym gracze, którzy naiwnie liczą na starcia grupek przeciwnych graczy.


Zresztą Bondziu, odnośnie 1v1. Thormantir pojawia się od czasu do czasu i moim zdaniem walczy dobrze. Jak chodzi o Etheldara, niezależnie na jakiej postaci, walczy równie dobrze (jeden z najlepszych graczy 1v1 imo, jeśli nie najlepszy), a co więcej - daje przy tym wszystkim szansę rzeciwnikowi, stara się wyrównać różnicę. Stanowi to zaprzeczenie Twojej ironii.

Dixi.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #5 on: November 22, 2011, 09:43:51 PM »

@Mae - czy do końca na legalu nie jestem pewien. Na pewno poleciały tickety więc niedługo będzie wiadomo :)
Nie jestem pewien. Na serwerze Firefoot jest sobie taki warg Farmpaw. Nazwa sugeruje styl no nie? :D
Jakoś w okolicach 12 rangi wbił farmiąc samego siebie. Pomimo niezliczonych ticketów, przeszkadzania, gankowania etc.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: November 22, 2011, 10:09:57 PM »

Bondziu i Feniu - jak macie do siebie jakies żale, to proponuję (juz po raz kolejny) na priva, a nie w każdym watku dotyczącym pvp skaczecie sobie do oczu.
Wasze wzajemne animozje niech pozostana między Wami, rozwiążcie je między sobą, a nie jak drama queeny wywalacie to na forum publicznym.

A co do kolesia - stara się o tytuł nub farmera roku?
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #7 on: November 22, 2011, 11:22:23 PM »

@Mae - czy do końca na legalu nie jestem pewien. Na pewno poleciały tickety więc niedługo będzie wiadomo :)
Nie jestem pewien. Na serwerze Firefoot jest sobie taki warg Farmpaw. Nazwa sugeruje styl no nie? :D
Jakoś w okolicach 12 rangi wbił farmiąc samego siebie. Pomimo niezliczonych ticketów, przeszkadzania, gankowania etc.

Dlatego też napisałem, że nie jestem pewien. Na OOC napisałem żartem, że nie zbanują go bo w shopie kupił bonus do renown - cheatuje więc legalnie :)

Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #8 on: November 22, 2011, 11:38:50 PM »

O nieuczciwości ciężko mówić, bo freepy z samej rangi niczego nie mają;

a sety pvp? ponoć całkiem smakowite dla niektórych klas

nie wiem jak inne klasy ale capt dostaje baner na r8-9 z bonusem do mitigacji (dla całej grupy)

a nawet jeśli itemy te są bardziej przydatne w PVE niż PVMP to tylko dowodzi absurdu całej sytuacji

zachęcenie freepów do PVE i farmienia infamy na etten bo się bardzo opłaca (w tym także wbijanie ranków przez freepy które nie grają pvp na etten wcale, farmy siebie nie liczę)

co ciekawe dobre rozwiązanie tego raczej nie przejdzie: nagrody ettenowe za ranki freepów użyteczne tylko na etten

oczywiście powyższe nie rozwiązuje farmienia samego siebie jak Farmpaw i wbijania ranku dzięki temu, ale tu póki Turbinki nie "zauważą" problemu nic się nie da zrobić

pomysł nagród pvmp dostępnych dla pve jest IMHO nietrafiony zupełnie...

----------------

a co do was 2 to Huri dobrze powiedziała, ogarnąć się panowie... jesteście w 1 kinshipie... normalnie, że ludzie mają inne podejście do gry, styl grania i poglądy na pewne elementy LOTRO ale przestańcie sobie skakać do gardeł

pogadajcie sobie poważnie na prv, na vencie, jakkolwiek... lubię was obu ale już mnie zaczynacie wkurzać :P i chyba nie tylko mnie

Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #9 on: November 23, 2011, 12:41:39 AM »

Jeszcze nie widziałem gry pve gdzie nie rodziło by ono konfliktów. Tak było, jest i będzie.
Dlatego już wiecie dlaczego mnie tam nie ma, a jak już się pokaże to jako anonimowy "piesek" który tak dla rozrywki sobie pogryzie albo jego posiekają :P

Panowie - nie zachowujcie się "rasowi Tibijczycy"  ;D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #10 on: November 23, 2011, 12:59:01 AM »

Piesek powiadasz :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #11 on: November 23, 2011, 01:03:43 AM »

Jeszcze nie widziałem gry pve gdzie nie rodziło by ono konfliktów.

pve? ;)

Edziu ty odwiedzasz Etten? :O
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #12 on: November 23, 2011, 09:15:56 AM »


Quote
Edziu ty odwiedzasz Etten?
7 rank na "piesku"  ;D
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #13 on: November 23, 2011, 09:20:25 AM »

7 rank na "piesku"  ;D
Cicha woda...
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #14 on: November 23, 2011, 09:30:39 AM »

:O to chyba tylko Bondziu i Tinu mają wyżej, z 7 to chyba jeszcze tylko Jerzu

no no cicha woda :)

a jak się piesek wabi? :P (może być na pm)
Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print