Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Patch notes v1.0.7  (Read 10230 times)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« on: May 05, 2014, 03:58:37 PM »

Link do Patch Notes

Patch wchodiz jutro miedzy 6 rano a.......... kilkoma godzinami
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: May 05, 2014, 04:01:10 PM »

Yay :)

Fixed an issue that would cause the guild officer chat channel to break. Typing /officer1 will now properly send a message to all officers in your first guild.
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #2 on: May 06, 2014, 09:14:13 AM »

Nerf vampirów, redukcja kosztów, poprawa performance w Cyrodiil i inne miłe rzeczy :D
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: May 06, 2014, 09:29:08 AM »

Dokladnie tak :) Z tymi Wampirami to nie tyle nerf co naprawa bugow
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: May 06, 2014, 09:57:18 AM »

Bugów właśnie NIE naprawili - dalej popieprzone stages, nie dzialaja pasywne skile, jedynie podniesli koszt ultimate ale i tak sorc moze zbic koszt ultimate do cos kolo 80-90.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #5 on: May 06, 2014, 09:59:24 AM »

Referowalem do Vampirismu.

A co do naprawy bugow - to z patcha na patch ja ich widze coraz mniej
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #6 on: May 06, 2014, 10:00:17 AM »

Ja również - mówiłem wyłącznie o wampiryzmie.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: May 06, 2014, 10:04:38 AM »

A serwery juz sa online ?
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #8 on: May 06, 2014, 10:10:22 AM »

EU - nie.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #9 on: May 06, 2014, 10:12:42 AM »

Dluzej off niz serwer US
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #10 on: May 06, 2014, 10:24:13 AM »

No ale u nich chyba wczesniej sie zaczelo.
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #11 on: May 06, 2014, 10:41:17 AM »

No jak tak popatrzyłem na wiadomości na Twiterze to na amerykańskim trwał 3h maintrance
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #12 on: May 06, 2014, 11:31:38 AM »

Server up.

Edit: jakis patch sie sciagal niby ale koswzty ultimate na wampirze bz... a miala byc zmiana.....
hatsumoto1982
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #13 on: May 13, 2014, 04:27:35 PM »

Kurcze powiem szczerze że jak na grę za którą trzeba było zabulić i do tego regularnie ją opłacać to błędów jest zbyt dużo. Rozumiem takie GW2 gdzie jest za free, tam nie będę narzekał  bo twórcy i tak sporo robią przy tej grze jak na ten system płatności ale TESO to jest pomyłka.
Za ta kasę ta gra powinna być bardzie dopracowana a tu co chwile quest się zwiesza, albo totalna zwiecha kompa (jedyna gra która mi się regularnie wiesza).
Wczoraj zrobiłem jedne pięć questów z czego jeden zaciął mi kompa, byłoby więcej gdybym nie zaciął się na 45min przy queście który jak się okazało nie działał, po raz kolejny. Do tego dziwny craft, jedna dziedzina leweluję jak głupia podczas gdy druga jak np: robienie zbroi idzie jak krew z nosa pod górę i oczywiście dziwny problem z materiałami do robienia glyphów, kamieni trójkątnych i okrągłych jest jak grzybów po deszczu a kwadratowe...przez ostatnie dwa dni znalazłem dwie sztuki i co mam z tym zrobić, przycisk do papieru?
Ten rodzaj płatności w ostatnim czasie przypomniał mi Warhammera online kiedy to  zapłaciłem za miesiąc grania a pech chciał że wylądowałem w szpitalu na dwa tygodnie a kasa leci choć nie grasz, teraz tez miałem problem z plecami, kasa ściągnięta a ja dopiero przedwczoraj mogłem usiąść i pograć, może gdyby gra była wybitna to tak mnie nie raziło, byłbym zaślepiony zawartością i możliwościami ale tymczasem jest zwyczajnie, poprawnie plus błędy, błędy i jeszcze raz błędy.
Uważam że powinniśmy płacić za to z czego korzystamy, gra powinna działać na zasadzie doładowania konta o kolejne godziny grania lub ściągania należności z karty za każdą godzinę po zakończeniu sesji.
Szerze mówiąc Warhammer swojego czasu dawał mi więcej radości z grania niż ten tytuł pomimo iż system płatności był ten sam, PvP było genialne, tutaj jakieś skradanie, niewidzialni przeciwnicy co to ma być Splinter Cell?
Póki co napędza mnie lewelowanie i wzmacnianie swojej postaci ale jeśli nadal będą takie problemy techniczne z grą to raczej podziękuję, zresztą wystarczy wejść na metacritic, tam ludzie mają podobne zdanie średnia ocena 6.3 za płatny produkt to śmiech na sali.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #14 on: May 13, 2014, 05:28:11 PM »

Jest owszem kilka irytujacych bugow. Ale mimo wszystko z mojej wlasnej obserwacji wynika ze z kazdym patchem jest ich coraz mniej.
Cierpliwosci. Jak za 2 miechy dalej bedzie tak tragicznie to wtedy mozna zrewidowac i przestac placic.

Mnie tez irytuje pare bugow ale mimo wszytsko z gry jestem zadowolony (poki co)

A sprawa jest dosyc prosta. Na horyzoncie jest Wildstar, ktory teraz ma Open Bete. Jezeli Zenimax chce utrzymac populacje to MUSI jak najszybciej wsyztsko naprawic - jak tego nie zrobia to padna
Pages: [1] 2
  Print