Pages: 1 ... 25 26 [27]
  Print  
Autor Topic: WildStar  (Read 87492 times)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #390 on: June 14, 2014, 12:01:53 PM »

W czasach WoW Classic Open World PvP bylo swietne. Raz sie gankowalo, raz sie bylo gankowanym. Albo parkowalo sie swoja 60 w zonie questowej jak robilo sie alta i jak tylko doswiadczylo sie gankingu to relog i pyk :) A teraz owszem ludzie czesto sie nie atakuja, robia wspolnie mobki itp
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #391 on: June 14, 2014, 12:34:53 PM »

W sumie to poszedłem na serwer PvP głównie ze względu na ekipę ze swetra ;) Dla adrenalinę w PvP to trzeba w EvE grać,
Polać mu :)

a nie w themeparka gdzie cały pvp content wygląda jak zabawa dla gówniarzy ;) W ogóle zauważyłem, że dla większości serwer PvP to jakaś trendy moda jak fejsbóg.

A weź, dla mnie jak nie ma tak jak w EVE, że tracisz, co miałeś przy sobie, to nie pvp, a smyranie się pisorkami (bo głównie faceci się rajcują nadmiernie tym pseudopvp).
Przeca ci, co najgłośniej krzyczą pvp! pvp! jaki jestem hardocresuperuberhiper pvp graczem (bo gankuję low levele robiące questy), to przy zasadach jak w EVE byłby pierwszym jojczącym, że gra za trudna i w ogóle jak tak można mu zabierać wszystko, co przy sobie dźwigał i że to nie fair i mamo pomóż!!!
Pages: 1 ... 25 26 [27]
  Print