Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: questy grupowe  (Read 3776 times)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« on: May 28, 2008, 09:18:56 AM »

Zakladam ze wszyscy maja ten sam problem - quest grup[owy - np zniszczenie 6 totemow - Ymir's Call

Niestety bug polega na tym ze tylko osoba niszczaca totem zalicza zniszczenie a nie cala grupa - co jest bardzo widocznym niedociagnieciem - podbnie jest z questami gdzie mamy zabic pewna ilosc mobow - jak sam nie trafisz moba to ci go nie zaliczy mimo ze grupa gi ubije - wiec healerzy maja przerabane :)

jak ktos mogby wrzucic to na oficjalne forum to bylbym wdzieczny bo bug jest wkurzajacy  -ja niestety nadal nie mam dostepu
Adpiaha
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 71


Every sound monotone, every color monochrome...


« Reply #1 on: May 28, 2008, 12:54:13 PM »

Em...

Jakos tak w drugim dniu wyjscia aoc mialem przyjemnosc robic questy grupowe z Twierdzowiczem, zaliczalo mi normalnie :) Nie wiem od czego to jest zalezne.

A jesli chodzi o forum, zaloguj sie na swoje konto Funcom i zaloz konto na forum (jest to wymagane).

Pozdrawiam :)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #2 on: May 28, 2008, 03:54:22 PM »

A opcja 'share' przy queście nie działa?
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #3 on: May 28, 2008, 06:22:01 PM »

to nie chodzi o share tylko bardziej o zaliczanie poszczegolnych wykonanych celi - nie wiem czemu mi to nie dziala - wyglada jakby byl to bug
Shinoda
Gość
« Reply #4 on: May 29, 2008, 12:39:59 AM »

Spotkalem sie z przypadkami (bugami) w nie zaliczaniu questow gdzie trzeba bylo zniszczyc, zabrac jakis przedmiot (zaliczala go jedna osoba) ale nie spotkalem sie jescze aby nie zaliczalo mi zabic, troche dziwne :)


P.S Oczywista porada dla osob, ktorym nie zaliczylo questa z jakims przedmiotem to wyjsc i zrestratowac instance

P.S2 Jezeli umrzecie w walce z bossem do questa nie ma co liczyc na to ze wam go zaliczy, to jest najabrdziej denerwujacy bug
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: May 30, 2008, 08:29:56 AM »

Kolejny bug z wczoraj: czasem boss w obszarach open moze sie "zawiesic" w zamkietym encounterze a mimo to jak go sie zabije zalicza nam kill: jakas grupa bila bossa w Fields i mieli wipe na 3% bosa - czekalismy jakies 3-4 min i nadal mial kłódkę wiec żeśmy go ubili zeby timer ruszyl na respawn i hopla - kill zaliczony.
Pages: [1]
  Print