Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Voytec.  (Read 2339 times)
Voytec
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: May 31, 2010, 12:42:30 AM »

1. Nick ingame - Voytec (tak nie jest wyjątkowo krasnoludzki, na szczęście nie jest to 135 odmiana imienia Gimli , ani RozpierdalatorPL ;D)
2. Info o postaci - Slayer , obecnie rank 14, specjalizacja pewnie AoE bo tego   potrzeba do walki w wb gildyjnych. No chyba, że dowództwo uzna inaczej.
3. Doświadczenie w MMO - 3 lata w L2 na prywatnym serwerze, kilka miesięcy w EVE i od początku w Warhammerze. Z przerwami i po stracie konta (dałem pograć koledze. Teraz nie mam ani kolegi ani konta :P)
4. Regulamin czytałem i potwierdzam. No dobra żartuje, nie czytałem ale zgadzam się na wszystko ;D
5. O sobie - nie lubię tej pozycji w podaniu do gildii. Lat 34, rodzina , dom i naprawdę skopsana praca (dlatego z grą w weekendy będzie u mnie ciężko). W grze chce odpocząć od rzeczywistości ( jedni piją, drudzy biorą dragi a niektórzy grają w MMO ;D).
6. Dlaczego Twierdza? - bo widziałem więcej niż 1 osobę z tej gildii w T2. I chciałem grać z ludźmi na moim lvl. No i dlatego, że w Skowycie nie czytają /w jak się piszę do recruitera. Tak do nich pisałem najpierw  ;D

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego podania. Tym bardziej, że w gildii już jestem a ten post z rozkazu Kaowca powstał ;D

Pozdrawiam
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: May 31, 2010, 06:25:19 AM »

Z regulaminem tak łatwo Ci nie pójdzie.
Przeczytaj, zaakceptuj. Wtedy podanie uznamy za pełne ;)
Voytec
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: May 31, 2010, 12:01:28 PM »

No dobra teraz już przeczytałem i dalej zgadzam się na wszystko ;D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: May 31, 2010, 12:55:35 PM »

Dzieki.
Pages: [1]
  Print