Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Vemerick  (Read 1881 times)
Vemerick
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: June 04, 2010, 10:03:58 PM »

1. Przemek - Vemerick
2. Aktualnie 20 lvl Kotbs i cały czas rośnie ;)
3. Moje doświadczenie w grach MMO sięga już hmm hmm 7 lat wstecz. Zaczynałem z grą Lineage 2. Prowadziłem w niej topową gildię na prywatnym serwerze Leona, oraz byłem tam GMem aż do jego zamknięcia. Potem pogrywałem trochę na innych serwerach, aż do momentu wydania Warhammera. Pograłem dobre 4 miesiące od premiery, ale nie natrafiłem niestety na żadną sensowną gildię a i kumple mi się trochę wykruszyli i zrobiłem sobie przerwę (Co jakieś 2 miesiące wykupywałem miesięczny abonament żeby sobie pograć) . Potem przyszedł czas na Age of Conan, w którym również założyłem gildię która zresztą istnieje do dziś, tyle że grają aktualnie (ja zrobiłem sobie małą przerwę) w Aiona. W między czasie miałem jeszcze małą przygodę z Cabalem Online, Runes of Magic i zapewne w kilku innych grach, o których nie pamiętam ;)
4. Przeczytany zaakceptowany.
5. Cóż mogę skrobnąć o sobie, mam 22 lata, mieszkam w Krakowie, od lat pasjonuje się komputerami, co zresztą idzie w parze z moim wykształceniem. Jestem wielkim fanem fantastyki, uwielbiam czytać książki, grać w gry fabularne oraz bitewne, słuchać dobrej muzyki, wyjść ze znajomymi na miasto, oglądnąć dobry film i zapewne całą masę innych rzeczy, o których nie warto wspominać ;)
6. A dlaczego nie? A tak na poważnie, to po moim kolejnym powrocie do warhammera, Twierdza wyglądała na jedną z nielicznych sensownych polskich gildii na serwerze, nie mówiąc o tym, że w kilku innych grach się o was otarłem, więc wiedziałem, że byle gdzie nie idę ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 04, 2010, 11:31:48 PM »

No to mamy nadzieje, że Twoich wyobrażeń o Twierdzy nie zburzymy ;)

Witam (oficjalnie) w gildii.
Pages: [1]
  Print