Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors- raid Twierdzy  (Read 43592 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #90 on: June 10, 2009, 07:43:35 AM »

Vadosi, zawsze jest wcześniej info, tylko czasami zbieramy się mocno spontanicznie.
Idi ma wytraitowane graceful demeanour.
Tak mi się wczoraj wydawało, że jestem az nadto popularna, nawet jakieś green doty miały mnie na RAT'cie.
Co nie zmienia faktu, że Was tylu, a nas tylko 7 w porywach do 8 osób, a i tak namieszaliśmy nieźle. Wczoraj trochę nam brakło melee dps (żadnego burga czy champa), a szkoda, bo by było jeszcze ciekawiej :)

@ps3: a były? Bo ja miałam kilka padów, ale jeden był od jakiegoś dj'a (warg, drugi raz udało mu się mnie dopaść), jeden chyba od muzzarda i reszta od misadventure (np npci)

Kto to jest tepypies? Owsianka to chyba Arkness, Badziew też mógłby się przedstawić - tak ładnie płakałam nad jego ciałem (Huriel moruns the fate of Badziew) :)


Wczoraj niestety freepy pokazywały, że każdy sobie rzepkę skrobie. I że mimo wszystko bardzo dużo mamy star huggerów po naszej stronie :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #91 on: June 10, 2009, 08:06:53 AM »

Tepypies to oczywiście warg Vadosiego :) Muszę przyznać, że bardzo podobało mi się że po  stronie creepów ramię przy ramieniu grała Enklava, Twierdza i wszyscy Polacy którzy chcieli do rajdu przystąpić; Było nas kilkunastu - oczywiście brakuje nam zgrania ale parę takich rajdów i po stronie creepów wyrośnie nowa siła...


pozdrawiam
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #92 on: June 10, 2009, 08:51:32 AM »

Aww... wczoraj byłem chyba 1-szym celem tego całego warg packa , co się nie ruszę to 10 wargów do  mnie uczepionych jakbym dawał mleko  :P  Mimo  to parę kb udało mi się zdobyć na Scoantelu,  Vadosim, Badziewiu (kimkolwiek jest ;p), Owsiance i chyba Tushonkę też ustrzeliłem (ale mogę się mylić lagowało jak cholera ;>). Żałuję, że moje strzały nie powędrowały ku Kochaniutkiemu, ale za to Vinci leżał i kwiczał ;D. Oby więcej takich wypadów, może następnym razem podrankuję nieco warga, żeby popodgryzać trochę Huriel  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #93 on: June 10, 2009, 09:16:21 AM »

Tushonka to creep Nephera, a ten z nami biegał:)
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #94 on: June 10, 2009, 09:41:24 AM »

Badziew to taki Enklavowy KBninja(po obu stronach)... Nasz raid był nastawiony na Was, więc nie dziwota, że na targecie każdego byliście, green doty chyba tylko 2 były(Quintu popraw mnie): Owsianka i Badziew i dojść szybko się z bluedotowały... Wgle największy zawód był gdy zalogował się Quintu i mówi, że z waszego wypadu raczej nici. A potem biegamy koło TA i radosny głos Zolwia Huriel na targecie:D:D
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #95 on: June 10, 2009, 09:48:28 AM »

hehe Zolw też skubany mnie dopadł, gdy wipe w TA był realny, próbowałem  wymknąć się wam od zachodniej  strony... gdyby nie spowolnienia, woundy i poisony, może by mi się udało a tak, wylądowałem w pod schodami na gzymsie,  gdzie res był niemożliwy  ;D
Tulbo
Przybysz
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Miraviel


« Reply #96 on: August 02, 2009, 01:01:12 AM »

Samemu to nudno chodzić po etten... Nikt do raidu nie rekrutuje - większość soluje lub biega w 2-3 osobowych fellowshipach. Co powiecie na poniedziałek wieczór i mały raidzik? :)

(jeśli nie raid to chociaż na grupę ludzi, która ma chęć dokopać creepom w fellowship).
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #97 on: August 02, 2009, 01:31:27 AM »

Samemu to nudno chodzić po etten... Nikt do raidu nie rekrutuje - większość soluje lub biega w 2-3 osobowych fellowshipach. Co powiecie na poniedziałek wieczór i mały raidzik? :)

(jeśli nie raid to chociaż na grupę ludzi, która ma chęć dokopać creepom w fellowship).

Ostatnio probowalem zrobic starcia na Etten twierdza freeps - twierdza creeps i powiem Ci tyle, że ze strony freepow zapisala sie jedna osoba. No, ale moze Ci sie uda ale i tak latwiej by bylo zebrac od nas creepy niz freepy :D
Driam (Conena)
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #98 on: August 02, 2009, 09:51:12 AM »

Miraviel... uwierz mi... 2-3 osobowe fellow ma wyjątkowo krótki żywot na etten w obecnych czasach :)
Wystarczy poczekać trochę i ludzie szybko idą po rozum do głowy, szczególnie jak 2, 3-krotna próba osiągnięcia EC kończy się fiaskiem ;)

Geralt... wczoraj biegaliśmy pełnym warg fellow :) A ludzie wracają z urlopów i może być już tylko lepiej.

Ale na etten generalnie wieje nudą straszną, freepów jak na lekarstwo. A jak już się pojawi jakaś grupka to szybko jest masakrowana przez spragnione fresh meat creepy :) Może jak poprawią żółwia to się coś zmieni :/

D.
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #99 on: August 02, 2009, 11:35:46 AM »

ehh no tak nudno jest na etten bo...mie nie ma XD, ale nie bojcie sie wroce juz niedlugo i rozkrecimy cos  :P
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #100 on: August 02, 2009, 05:16:50 PM »

hehe - wracaj i jeszcze kolegów przyprowadź :D :D :D Co do Dark Stronghold - wczoraj nas 6 szt biegało a to nie jest maksimum możliwości tribe jeżeli chodzi o wargi; Jeżeli nasz Szanowny Freep Stalker's Enemy (tak o sobie pisze przechera jeden) zaloguje się na swojego psiaka i z urlopu wróci Narrgash a Funkilling i Tomekyc wykażą większą aktywność - zrobi się z nas już całkiem fajny chociaż nie za duży warg-pack.

pozdrawiam i zapraszamy do gry po tej podobno złej stronie konfliktu :)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #101 on: August 20, 2009, 07:17:21 AM »

Oj oj Kochaniutki  ;) następnym razem rozglądanie sie na boki nie zaszkodziłoby  :P. Jednak dobre miałem przeczucie żeby poprowadzić nas w kierunku OC... nawet nie wiesz jak KoHaniutka krzyczała z radości  ;D
Dzięki wszystkim za udany wypad, może następnym razem zamiast spontanu zorganizujemy nieco poważniejszą wyprawę  :P
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #102 on: August 20, 2009, 08:07:57 AM »

Hehe - no miałeś szczęście a ja się na boczki faktycznie nie rozglądałem; Jako małe wytłumaczenie mogę podać że zaledwie chwilę wcześniej zalogowałem się na BA - tak więc jedną z przyczyn padu był tradycyjny lag który towarzyszy pierwszemu spotkaniu z freepami; Zezłościłem się też tym, że nie podleczył mnie WL r7, który stał w OC i przyglądał się całemu zajściu; No ale nic - było minęło; Rywalizację będziemy kontynuować :)

pozdrawiam
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #103 on: September 04, 2009, 08:12:04 AM »

Witajcie :)

Wczorajszy wypad mimo wszechogarniającego nas chaosu bardzo mi się podobał. Chciałem w imieniu stałych bywalców tribe podziękować wszystkim za wspólną zabawę. Liczę też na to że ci niezdecydowani przełamią się i zdecydują kontynuować swoją przygodę na Etten. My - którzy stale gramy na Etten - uzmysłowiliśmy sobie wczoraj jak trudno jest zapanować nad całym rajdem w tym nad kilkunastoma wargami :)
Liczę jednak, że będziemy częściej spotykać się w tak licznej grupie.

pozdrawiam

ps. Twardy i proszę więcej nie bić Franciszka! Żeby nam to było ostatni raz! :D :D :D

ps.2 Czy ktoś zrobił może screeny z wypadu? Jeżeli tak - wrzucajcie je do tematu ze screenami z Etten. Ja w ferworze walki zrobiłem tylko screen z leżącym (klęczącym?) Halodrytem ;)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #104 on: September 04, 2009, 09:29:42 AM »

Wszystko pieknie łądnie ale czemu to musiało być w czwartek ? dziś się godzinę do pracy spóźniłem :P Chaos faktycznie to był spory i przyznaję że wcale nie pomagałem w opanowaniu go :P Ale co tam jestesmy sauronyci to musimy miec chaos bez niego bym się czuł jak jakiś pokojowy piesek a nie warg :)
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Print