Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Warden w HD  (Read 9109 times)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #15 on: December 16, 2013, 07:49:08 PM »

http://postimg.org/image/n7s3d3o05/

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: December 17, 2013, 09:55:35 AM »

A już się zastanawiałem czy nie pograć znów wardenem. Do d... taki dodatek.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #17 on: December 20, 2013, 01:11:16 PM »

Hej. Ustaw się pod recklessness, ...

Dzięki za obszerną informację :)

Powoli się wdrażam, ale zastanawia mnie jedno. Czy w przeciągu kilku lat kiedy nie grałem, zmieniła się szybkość animacji gambitów, lub bazowe opóźnienie między skillami? Mam wrażenie, że dużo wolniej wchodzą kolejne gambity.
Generalnie często w grze zdarzają się mikro lagi i krótkie przycięcia.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #18 on: December 20, 2013, 03:20:49 PM »

Owszem, obecnie warden ma tylko dwa stance, in the fray i assailment (range), nawet jeśli ustawisz się pod recklessness to nadal używasz tej samej 'postawy' co w determination, odpadł więc buff -10% attack duration wynikający z używania stance recklessness przed HD. Mało tego gdy już dorobisz się legendarnej broni z legacją -x% in the fray attack duration niewiele to pomoże bo obecnie (mimo zapewnień że zostanie to naprawione) owa legacja nie działa, reliki -2,5% które możesz umieścić w slotach broni i javelina działają więc maks co na obecną chwile można przyśpieszyć to 5% + ewentualnie buff z adroit manoeuvre (gambit, ja nie używam w melee, za dużo czasu na wklepanie ręcznie a masteries potrzebne na zbudowanie go mam non stop w rotacji, w assailment przydatny bardzo).

Mikro lagi - nie są tylko Twoim problemem, pytałem się Edka czy ma podobny problem i mówi że na innych klasach jest tak samo, u wardena jednak jest to szczególnie denerwujące bo czampion powiedzmy ominie jeden skill i odpali go pózniej, ja natomiast przez te przycinki notorycznie gubiłem się w budowaiu gambitów (obecnie wróciłem do klikania masteries myszką w większości, tracę pewnie kilka sekund w minutowej walce ale mniejsza szansa że któreś masteries zostanie pominięte bo akurat był lag).
Pages: 1 [2]
  Print